لژیون
شنبه 4 شهریور 1396 ساعت 08:15 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
لژیون روز جمعه مورخ۹۶/۶/۳ با دستور جلسه"قضاوت و جهالت" آغاز به کار نمود.


شهلامسافر نیکوتین:
قضاوت و جهالت دو نقطه جدا هستنند. کسی که کار قضاوت انجام میدهد باید اطلاعات و دانش این علم را در درجه بالا داشته باشد . قضاوت را می تواند کسی تشخیص بدهد که علم و آگاهی نصبت به قضاوت را داشته باشد. مثل قاضی ها به این دلیل که علم و آگاهی در این رابطه برخوردار است. حتی قضاوت کردن برای قاضی هم مراحل خاصی را دارد. یکی از دلایلی ما بدون داشتن علم و آگاهی قضاوت میکنیم از جهالت ما سرشته میگیرد. یکی ار ابزارهایی که باعث برخورد با جهالت میشود . داناییی فرد میباشد. ما می توانیم با آموزش های کنگره به مرحله دانایی و دانایی موثر برسیم.

مسافر نیکوتین زهرا:
قضاوت در مورد فرزندانم می باشد وقتی من اطلاعی  و دانشی در این موضوع ندارم نمیتوانم با قضاوت کردن حال خود و فرزندانم را خراب کنم .

فاطمه مسافر نیکوتین:
من قبل از ورود به کنگره در مورد هر کاری قضاوت میکردم و هر شخصی را مورد قضاوت خود قرار میدادم. ولی بعد از آمدن به کنگره و آموزش گرفتن تصمیم گرفتم تنها کسی را که مورد قضاوت قرار بدهم خودم باشم. و نصبت به کارهایی که انجام میدهم خورد را مورد قضاوت قرار بدهم. دو مین موضوعی که من انجام دادم تصمیم گرفتم هر چقدر کمتر از دیگران بدانم تا مورد قضاوت قرار ندهم . هر چقدر تفکر من به کارها و مساعل خودم باشد و از دیگران کمتر بدانم و کنجکاوی نکنم . کسی را مورد قضاوت قرار نمیدهم . و کسی هم مرا مورد قضاوت قرار نمیدهد.

خانم جلالی:
من چهار شنبه در جلسه آقای مهندس حضور داشتم. و دستور جلسه قضاوت و جهالت برایم تازگی داشت. اینطور که فکر کردم برای اولین بار هست که این دستور جلسه را میشنوم. آقای مهندس دقایقی را در مورد مراحل قضاوت توضیح دادند. قضاوت مراحلی دارد که هر شخصی نمیتواند به راحتی انجام دهد. ما به جای اینکه انگشت اتهام روی خودمان باشد روی دیگران قرار میدهیم. ما وقتی قدرتی نداریم. و حتی جهان ذهنی خود را نمیشناسیم چگونه در مورد دیگران قضاوت کنیم. اصلا چرا قضاوت و جهالت را روبه روی هم قرار دادند. زیرا قضاوت از مثلث جهالت ترس,منیت,ناامیدی, میباشد. اگر من آسیب دیده ترس منیت. ناامیدی نباشم وارد قضاوت نمیشوم. قضاوت در مرحله کوتاه اتفاق نمی افتد . زمانی که ما قضاوت میکنیم مرتب در حال از دست دادن انرژی هستیم. ما نباید انرژی خود را بیهوده استفاده کنیم،چرا باید به جای استفاده درست و لذت بردن از زندگی با قیاس , قضاوت, ترس.... انرژی خود را از بین ببریم. سوال: من چگونه مسافرم را قضاوت کنم؟
قضاوت مرحله دارد وقتی شما آگاهی نصبت به بیماری اعتیاد مسافر خود ندارید . نمیتوانید مسافر خود را مورد قضاوت قرار دهید مثل اینکه مسافر شما با زبان دیگری با شما سخن میگوید و شما با زبان دیگری پاسخ میدهید. شما وقتی در کنگره آموزش بگرید متوجه میشود .که نباید قضاوت انجام بدهید.

و در ادامه تولد دومین سال رهایی از نیکوتین خانم سمانه را در لژیون جشن گرفتیم.


با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی مسافران و همسفران کنگره ۶۰ 


تایپ: مسافر نیکوتین زهرا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:30 ب.ظ
سپاسگزارشما هستم خاصه سرکار خانم جلالی .
شهلا دوشنبه 6 شهریور 1396 12:45 ق.ظ
خانم سمانه تولد دو سال رهایی تان را به شما و خانم اعظم راهنمای خوبمان تبریک می گویم.
به امید موفقیت های بیشتر برای شما عزیزان خوبم.
عذرا یکشنبه 5 شهریور 1396 02:09 ق.ظ
سلام و درود فراوان خدمت خانم جلالی و دیگر دوستان مشارکت مکتوب عالی بود مثل هر هفته، من توی لژیون بودم ولی با دیدن عکسهای ونوشته کلی دوباره انرژی مثبت گرفتم خدا قوت به خانم زهرا.
شهلا شنبه 4 شهریور 1396 10:54 ب.ظ
با تشکر از خانم اعظم مطالب آموزنده ای را در مورد
قضاوت و جهالت عنوان نمودند، ممنون از خانم زهرا بسیار زحمت کشیدند.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic