لژیون
یکشنبه 12 شهریور 1396 ساعت 05:24 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

" به نام قدرت مطلق الله"

لژیون ویلیام وایت همسفران روز جمعه با دستور جلسه "وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من" شروع به کار نمود.

ادامه مطلب
مسافر نیکوتین عذرا:
در مورد وادی عشق من از این وادی بسیار آموختم.  به نظر من کنگره معنای واقعی عشق است. ما به طور طبیعی به هر کس عشق می ورزیم ولی عشق واقعی نیست و فقط به صورت جاذبه می باشد. عشق واقعی آن است که هر کسی یا چیزی را همان طور که هست دوست بداریم. من اگر عشقی به کسی دارم باید خالص و بی توقع باشد. اگر میان عشق پنهان کاری باشد آن عشق واقعی نیست . اگر هر کس بتواند درست فکر کند و تفکر سالم داشته باشد. می تواند به معنای واقعی عشق برسد. وقتی تفکر سالم باشد میتوان به ایمان واقعی رسید. وقتی ایمان در کنار عمل سالم قرار بگیرد به طبع به معنای واقعی عشق خواهید رسید.

مسافر نیکوتین فاطمه:
در رابطه با دستور جلسه و برداشت و تجربه شخصی من اینگونه است که بیان میکنم. هر کس می تواند به هر نوعی عشق و علاقه خود را ابراز کند. من قبل از ورود به کنگره به خیلی از اطرافیانم عشق می ورزیدم و از این رابطه بسیار آسیب دیدم. ولی من باید خودم پی به این موضوع میبردم . من وقتی میخواستم به کسی کمک کنم حتی از خودم می گذشتم. در زندگی خود تجربه ای که داشتم من سالها پیش به شخصی کمک کردم و این کمک به ظاهر درست باعث شد من درسی بگیریم .   زیرا عملی که من انجام داده بودم فقط به ظاهر نیک بود . من در کنگره آموختم حتی در مورد رهجوهایم از روی احساس تصمیم نگیرم و اجازه بدهم خودشان گاهی اوقات تصمیم درست را بگیرند زیرا من وقتی از همه لحاظ کمکشان کنم . اجازه پیشرفت رااز آنها میگیرم. من بعد از سالها مفهوم واقعی عشق را آموختم زیرا سالها پیش وقتی سن کمی داشتم. پدرم از من خواست تا به جز تحصیل حرفه ای دیگری را دنبال کنم و من آن زمان نمیفهمیدم پدرم چرا با این سن کم من اصرار دارد تا من به صورت جدی حرفه ای را دنبال کنم. ولی بعد از گذشت سالها که من در کار امروزم بسیار موفق شدم عشق سالها پیش پدرم را شناختم و فهمیدم اصرار پدرم معنای واقعی عشق نصبت به من بوده. و هروز به خاطر گنجی که الان در دست دارم از پدرم تشکر میکنم.

مسافر نیکوتین زهرا:
من هم معنای واقعی عشق را نمی دانستم . دوست داشتن من بطوری بود . اگر به کسی کمک کنم . حتما اگر برایم مشکلی به وجود بیاید آن شخص سریع به کمکم بیاید . یعنی عشقی را در فکر خود داشتم که سرشار از توقع بود. ولی در کنگره آموختم معنای واقعی عشق آن است که دنبال باز پرداخت آن نباشم و هر چیزی را همان گونه که هست و بی توقع دوست داشته باشم.

خانم جلالی:
برای پی بردن به معنای واقعی عشق باید خیلی آموزش بگیرید و راه طولانی را طی کنید. عشق باید سالم باشد. وادی چهاردهم :  برداشتی که من داشتم و در این سالها حس خوب به من داده . محبت عام و خاص است. ما قبل از کنگره همه چیز را برای خود و خانواده خود میخواستیم. حتی سالها پیش با خودم می گفتم چرا خانواده من دچار اعتیاد شده است. ولی بعد از سالها اگر این سوال برایم پیش بیاید که چراخانواده من اسیر اعتیادشده جواب خواهم داد خوب پس انتظار داری برای همسایه ات اتفاق بیافتتد. عشق عام خاص یعنی ما در هستی باید همه چیز را دوست بداریم. فقط خوبیها را برای خود و خانواده خود نخواهیم . خیلی ها همه چیز را فقط برای خودشان میخواهند . واین باعث میشود خیلی فجایع در جامعه پدیدار شود. ما خودمان بستر را برای نیروهای منفی آماده میکنیم. ما اگر یاد بگیریم  اگر چیزی را که برای خودم میخواهم . برای دوستان, و برای همه بخواهیم و فقط خودمان را نظر نگیریم . مثل ما که وقتی در کنگره دعا میخوانیم وقتی دست همدیگر را فشار می دهیم و برای هم دعا میکنیم حس خوبی به من می دهد. من وقتی صحبتهای استاد را میخواندم فرموده بودند معرفت اگر با آموزش و تفکر سالم باشد عمل سالم به دنبال دارد و عشق باید در مسیر عمل سالم باشد . من همسفر باید عشق و دوست داشتن را اول از خودم شروع کنم.

فریبا مسافر نیکوتین:
من در کنگره آموختم اول عشق به خودم را آغاز کنم به این دلیل که در این سالها هرگز برای خودم و قت و زمان خاصی را در نظر نگرفته ام. و با ورود به لژیون ویلیام تصمیم گرفتم به درمان خودم فکر کنم. مطلب دیگر این است که من همیشه از این که نتوانسته ام به تحصیلات خود ادامه بدهم ناراحت بودم . ولی وقتی با کنگره و آموزش های کنگره آشنا شدم بسیار خوشحال هستم زیرا به نظر من هیچ دانشگاهی نمیتواند علمی که امروز کنگره به من می دهد هرگز به من ببخشد.تایپ و تهیه گزارش : مسافر نیکوتین زهرا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شیدا پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:19 ب.ظ
بسیار عالی بود بسیار آموزنده.
مهرناز مسافر نیکوتین سه شنبه 14 شهریور 1396 02:55 ب.ظ
سلام و خدا قوت به راهنمای خوبم خانم جلالی عزیز و از مشارکت های خوب هم لژیونی های عزیزم بسیار استفاده کردم از خانم زهرا عزیزم نیز سپاسگزارم برای درج این مطالب در وبلاگ
شهلا یکشنبه 12 شهریور 1396 11:30 ب.ظ
با تشکر از خانم اعظم راهنمای عزیز و هم لژیونی
های خوبمان مشارکت ها بسیار عالی بودند.
عذرا مسافر نیکوتین یکشنبه 12 شهریور 1396 06:15 ب.ظ
سلام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان عالی بود با توجه به اینکه خودم در جلسه بودم ولی با خواندن مشارکت لذت بردم و انرژی گرفتم با تشکر فراوان از خانم زهرا خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات