لژیون
یکشنبه 2 مهر 1396 ساعت 02:41 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

لژیون روز جمعه مورخ ۹۶/۶/۳۱ با دستور جلسه "صورت مسئله اعتیاد" آغاز بکار نمود.


 مطهره مسافر نیکوتین:
 در همایش دکترمکری جمع بندی کردن در مورد صحبتهای آقای مهندس با زبان علمی:هیچ ترکی صورت نمیگیرد مگر اینکه فرد خودش تلاش کند .  برای درمان اعتیاد باید بسیار تلاش کرد. ما در کنگره باید برای به درمان رسیدن از همه قوانین پیروی کنیم  . حتی اگر صورت مسله اعتیاد را هم بدانیم ولی حرکت و تلاش نکنیم هرگز به نتیجه نمی رسیم. درمان یک پروسه زمان طولانی دارد. فقط این نیست که حالا که صورت مسله را فهمیدیم همه چیز درست میشود برای درمان خدمت گرفتن . سر ساعت در جلسه حضور داشتن. تکالیف خود را انجام دادن و...... کامل میشود. بدون تلاش به نظر من درمان صورت نمیگیرد.   

فریبا مسافر نیکوتین:
سی دی که من گوش دادم و موضوعی که متوجه شدم این بود که هنوز کسانی هستنند که درمان اعتیاد را باور نمیکنند. در کنگره به دلیل درمان جسم. روان . جهانبینی . اعتیاد درمان میشود. در کنگره کسی که به درمان رسیده دیگر وسوسه مواد را ندارد . زیرا به وسیله دارو جسمش درمان میشود. و به وسیله آموزش ها روان و جهان بینیش . واین برای من بسیار جالب هست که در کنگره درمان به صورت مثلث سه ظلع جسم. روان . جهان بینی . درمان میشود.

شهره مسافر نیکوتین
 در مورد دستور جلسه . من همیشه شاکر خداوند هستم. که این صورت مسله مطرح شد. اگر یک تازه وارد به کنگره بیاید. با او در مورد جسم. روان . و جهان بینی صحبت میشود. در مورد خود من درسفر خود به دلیل بالا نبردن جهان بینی سفر خوبی نداشتم. زیرا جسم خود را بیمار نمیدانستم و مصرف سیگار برایم آنتی ایکس حساب نمیشد. وقتی تصمیم گرفتم بر سه ظلع مثلث خود  جسم, روان ,جهان بینی خود کار کنم و با خواندن چهار مقاله صورت مسله اعتیاد را بسیار درک کردم.
مهرناز مسافر نیکوتین:
من با چهل سال تخریب تجربه ترک های زیادی را داشتم. ولی بعد از هر ترک به مدت زمان کوتاهی برگشت میخوردم . زیرا صورت مسله اعتیاد را نمی شناختم . برای درمان نیکوتین ۱۰ ماه زمان لازم داریم و با استفاده از آدامس جسم خود را درمان کردم . آن چیز که ماندگاری من را در این سفر کامل کرد. موضوع روان و جهان بینی است . من با این که سه سال از سفرم میگذرد ضلع روان برایم سوال های بسیاری داشت. تا اینکه سی دی خلق و خوی آقای مهندس را گوش دادم و این سی دی بسیار زیبا تمام سوال های ذهن مرا پاسخ داد. شهلا مسافر نیکوتین:
در مورد صورت مسله اعتیاد من این اطلاعاتی که هم اکنون در اختیار دارم هرگز نداشتم.  زیرا قبل از ورود به کنگره مسله ترک برایم مهم بود . و هرگز نمی دانستم که باید اعتیاد درمان شود . به خاطر نداشتن دانش و اطلاعات در مورد اعتیاد صدمات زیادی به مسافرم زدم.  وقتی وارد کنگره شدم فهمیدم تمام راه هایی که من رفته بودم اشتباه بوده به این دلیل که من اصلا صورت مسله اعتیاد را نمی شنتاختم. در کنگره اعتیاد را بیماری معرفی کردن و درمان آن را پیدا کردن. وقتی با علم آشنا شدم بسیار برایم جالب بود زیرا فهمیدم این درمان بسیار دقیق می باشد. در کنگره با این که هزاران نفر به درمان رسیده اند. و برای بررسی و جهانی شدن باید خیلی تلاش کنیم. کنگره زمان طولانی را نیاز دارد. زیرا آقای مهندس فرمودند هر بیماری تاریخچه خود را دارد و همه کسانی که اطلاعاتی و دانشی دارند در این زمینه ها باید یاری کنند. در کنگره تمام بیماری بررسی میشود و یک بیمار به وسیله دارو جسم و به وسیله علم و دانش کنگره روان و جهان بینی خود رادرمان میکند. 
خانم اعظم کمک راهنمای محترم: 
من امروز می خواهم صورت مسله اعتیاد را از دیدگاه یک همسفر توضیح بدهم. من با شناختی که پیدا کردم فهمیدم صورت مسئله اعتیاد کلید موفقیت یک همسفر می باشد.  اگر همسفر صورت مسله اعتیاد را بشناسد موفق می شود. اعتیاد بیماری است. و وقتی یک همسفر این مسله را قبول می کند نباید با حال مسافرش کاری داشته باشد. یک همسفر با علم و دانش کنگره باید همراه باشد وقتی اعتیاد را بیماری دانست اگر در سفر اول مسافرش حالش خراب شود شروع به ناراحتی نمیکند . در کنگره سه سفر داریم.   سفر اول: از مصرف مواد تا قطع مصرف.   سفر دوم :   از قطع مصرف تا رسیدن به خود.   سفر سوم: از رسیدن به خود تا قدرت مطلق.    همسفر وقتی آموزش بگیرد در سفر اول بهانه جوییی نمی کند زیرا می داند برای درمان جسم ده ماه زمان لازم است و برای جهان بینی خدا می داند. باید در این مسیر تلاش کرد. هیچ چیز به راحتی در اختیار ما قرار نمی گیرد. باید همسفر مقاوم باشد . من وقتی صورت مسله اعتیاد را با تمام وجود حس کردم . زمانی بود که با مسافرم به صلح رسیدم. و فهمیدم تمام آسیب هایی که به خودم و مسافرم قبل از ورود به کنگره زده بودم به خاطر نداشتن علم و آگاهی من بوده. اینجا فهمیدیم اعتیاد درمان دارد ولی با تلاش کردن به درمان خواهیم رسید. باید به سراغ کسانی که درمان شده اند بروید. یک همسفر در سفر اول به خاطر نداشتن جهان بینی عجله دارد سریع همه چیز  درست شود. اعتیاد را باید بشناسیم حافظ و انتقال دهنده علم کنگره باشیم.   اگر همسفری سفر اول را تمام کرده و حال خوبی ندارد یک ضلع او مشکل دارد. درمان فقط برای جسم نیست برای جهان بینی و روان هم هست.   مسله بعدی یک همسفر در سفر باید به سفر و درمان خودش فکر کند و هر لحظه به فکر آموزش گرفتن خود باشد.


تایپ:مسافر نیکوتین زهرا 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهرناز مسافر نیکوتین دوشنبه 3 مهر 1396 04:55 ب.ظ
سلام و خدا قوت به راهنمای خوبم خانم اعظم وتمام اعضا لژیون وایت ،ازاین دستور جلسه و لژیون روز جمعه در پارک طالقانی بسیار انرژی گرفتم .سپاس خانم زهرا و مطهره عزیز
شهلا دوشنبه 3 مهر 1396 02:28 ق.ظ
با تشکر از خانم اعظم راهنمای خوبم به نکات خوبی در مورد صورت مسئله اعتیاد اشاره نمودند و
مهم بودن آن متذکر شدند. و هم لژیونی عزیز از
تجربیات خود سخن گفتند. و روی سه ضلع مثلث
تاکید نمودند. ممنون از خانم زهرا بسیار خوب بود.با تشکر از خانم مطهره
عذرا مسافر نیکوتین اهواز یکشنبه 2 مهر 1396 03:01 ب.ظ
با سلام و درود فراوان خدمت سرکار خانم جلالی عزیز و دوستان همیشگی،خداوندا اکنون که در مسیر روشنایی قرار گرفته ایم به من و دوستانم صبری عطا فرما تا استقامت وپایداری کنیم وبه مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته ایم، مشارکت در باب دستور جلسه عالی بود استفاده کردم با تشکر فراوان از خانم زهرا خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات