لژیون
چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت 01:10 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

لژیون ویلیام وایت همسفران روز جمعه مورخ ۹۶/۷/۷ آغاز بکار نمود.


مسافر نیکوتین فریبا:
در وادی اول می گوید برای شروع هرکاری باید تفکر کرد تا ساختار بوجود بیاید و فقط اراده تنها کافی نیست باید حتما تفکر باشد و همه جوانب را بسنجیم مثلا می خواهیم از درختی بالا برویم اراده کردیم اما آیا توانایی بالا رفتن را داریم ؟ باید تفکر کرد و بعضی وقت ها نیاز هست با مشورت کردن با دیگران از تفکر آنها استفاده کنیم تا بتوانیم بهتر تصمیم بگیریم.

مسافر نیکوتین شهره:
بار اولی که این وادی را خواندم فرق بین تفکر و فکر کردن را متوجه شدم در واقع بلد نبودم فکر کنم تفکر درست همراه با بوجود آمدن یک ساختار است. در این وادی راجع به صفحه سفید نقاشی صحبت می کند اینکه من می توانم یک زندگی زیبا با تصویری قشنگ ترسیم کنم یا تصویری زشت و بد ، تفکر کردم و وارد لژیون ویلیام وایت شدم یاد گرفتم که به هر چیزی اجازه ی ورود ندهم و ذهنم را مثل یک دالون خانه در نظر بگیرم و اینکه هر چیزی که در ذهنم هست خودم اجازه ی ورود را به آن داده ام .

مسافر نیکوتین شهلا:
قبل از ورود به کنگره فکر می کردیم ولی بر اساس تجربه نبود فکر می کردم که بهترین تصمیم را می گیرم ، به خاطر ندانستن و نداشتن دانش اعتیاد  با تصمیم غلط خودم و مسافرم را به اشتباه انداختم ، با ورود به کنگره متوجه شدم که ساختار های قبلی که ساختم اشتباه پی ریزی شده که باعث برگشت خوردنمان می شد ، خود من بارها سیگار و قلیان بارها بدون تفکر درست کنار گذاشتم اما دوباره برگشت خوردم تا اینکه وارد لژیون ویلیام وایت شدم و سفر کردن برایم راحت بود و سیگار از روح و روانم رفت .

مسافر نیکوتین فاطمه:
قبل از ورود به کنگره با هر اتفاقی که در زندگیم می افتاد احساس می کردم انتخاب درستی انجام می دهم ولی مدام مورد سرزنش قرار می گرفتم و متوجه اشتباهم می شدم ، با ورود به کنگره صفحه سفید خودمان را میتوانیم با علم و آگاهی که کسب کردیم  زیبا ترسیم کنیم یا باز هم بدترین را ترسیم کنیم به نظر من باید آن چیزی که قبلا بوده ام را نابود کنم تا بتوانم تصویری زیبا بکشم ، کنگره راه به عقب ندارد وقتی در صراط مستقیم قرار می گیری هیچ وقت نتیجه منفی ندارد و اگر در کنگره جایی به مشکل خوردم و ترس و نگرانی به سراغم می آید این هشداری است برایم تا متوجه شوم که مسیر را اشتباه رفتم.

سوال: آیا باید آنچه در صفحه نقاشی از قبل داشتیم پاک کنیم دوباره نقاشی ترسیم نماییم؟
پاسخ خانم اعظم: یک مطلبی به نام سرکوب شده ها داریم ، از خیلی از چیز ها خوشمان نمی آید سرکوبش می کنیم آیا واقعا می شود که آن را نابود کرد؟ ما باید آن را تغییر بدهیم خیلی تلاش کردیم که آن را مدام نادیده بگیریم در حالی که هنوز وجود دارد و در جایی اختیار از دست می دهیم و نمایان می شود ما باید به هر چیزی که درونمان هست به صلح و دوستی برسیم قبولش کنیم و با آموزش اقدام به تغییر آن نماییم.

خانم اعظم در رابطه با وادی اول اینگونه بیان کردند:
 تفکر حرکتی از یک مجهول به معلوم و از یک مبدا مشخص به مقصد مشخص می باشد ، تفکر یک نیرو است در یک راستا حرکت می کند مثل شعاع اشعه لیزر و متمرکز است. قبل از تفکر کردن همه چیز اول درون ذهن اتفاق می افتد اگر بخواهیم سیگار بکشیم اول در ذهن خود آن کار را انجام می دهیم ابتدا تصویر می آید به آن بال و پر می دهیم تا وقتی که آن را به اجرا در آوریم.
صفحه نقاشی یک همسفر سفید نیست ما درگیر افکار هستیم ، تفکر یک نیرو و در یک جهت می باشد در حالی که افکار هزاران جهت دارد ، قبل از وادی اول آسیب هایی که یک همسفر دیده است همین درگیر بودن با افکار است وقتی در لژیون ویلیام وایت هستیم باید یاد بگیریم که با تمام وجود اینجا باشیم و به چیزی فکر نکنیم باید آنقدر آموزش بگیریم که بتوانیم از افکار بیرون بیاییم و به وادی اول برسیمباید صور پنهان خود را بشناسیم صور پنهان همان ذهن آرشیو، روح، نفس، ...باید روی ذهن و آموزش دادن به نفس اقدام کنیم نفس را نه می توان گرسنه نگاه داشت نه سیر کرد ما به نفس آموزش می دهیم که نه را محکم بگوییم. خیلی از مسائل هست که جذابیت دارد ولی زندگی یک قوانینی دارد و حریم هایی دارد ما نباید وارد هر لاینی بشویم و باید و نباید را برای خودمان بگذاریم تا شخصیت ما همان باور توانایی ها شکل بگیرد. باید یک چیز هایی را برای خودمان منع کنیم.
یکی از چیز هایی که به ما کمک می کند تا بتوانیم از افکار بیرون بیاییم الویت دادن به افکارمان است باید بدانیم در هر دوره از زندگیمان چه چیزی برایمان در الویت است با ورود به لژیون ویلیام وایت الویت در تمام دوره ی زندگیمان درمان نیکوتین است، اینجا جلسه ی همسفر نیست جلسه ی ساختن خود است  سیگار و قلیان همان طور که در وادی پنجم به آن اشاره شده یک ضدارزش می باشد و همچنین در وادی پنجم راجع به جهان ذهنی و وسعت آن صحبت شده است که در هر لحظه می توانیم با ذهن خود به هر کجا که بخواهیم برویم ، راه موفقیت در کنگره این است که ما یاد می گیریم که با هوس خود چطور مقابله کنیم آموزش ذهن و نفس بسیار مهم است ، تفکر هم در جهت مثبت داریم هم منفی که هر کدام عملکرد خود را دارند. 
یکی دیگر از مسائل مهم آموزش حس می باشد. حس مثل امواج رادیویی است هم فرستنده دارد هم گیرنده ، اصل آموزش کنگره تغییر، تبدیل و ترخیص می باشد وقتی در جهت تغییر کردن حرکت می کنیم تمام اجزای صور پنهان را باید یک به یک آموزش دهیم باید تصاویر رهایی را با تصاویری که در ذهنمان است عوض کنیم . وادی اول بسیار مهم است اگر وارد وادی اول بشویم می توانیم سیزره وادی دیگر را پشت سر بگذاریم . کنگره یک راه و یک تفکر است تمام انسان هایی که در کنگره دور هم هستند آمده اند تا از این راه استفاده کنند و بدی فرد را نباید به حساب کنگره گذاشت در واقع برداشت بدی از کنگره داشته اند.
ما پشت چشم های بسته می توانیم ذهن خود را متمرکز کنیم و به هر کجا که بخواهیم برویم هر کس باتوجه به ذهن آرام یا شلوغ خود هر جایی می تواند برود میتوانیم انتخاب کنیم ولی نباید از اختیارمان سواستفاده کنیم ، مرز بین خوب بودن و بد بودن یک قدم است اگر به تفکر برسیم می توانیم ساختار معیوب خود را پیدا کنیم و ساختار جدیدی ایجاد کنیم. وقتی میخواهیم تفکر کنی همه چیز در هستی هست تا به ما کمک کند و سه نیروی القا احیا و تحرک در آن تاثیر دارد . زمان تفکر حال است و تقدیر گذشته ، در کنگره برای هر کاری یک زیر مجموعه داریم سفر هزار فرسنگی با برداشتن قدم اول آغاز می گردد.


تایپ: مسافر نیکوتین شهره
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا شنبه 15 مهر 1396 11:44 ب.ظ
با تشکر از راهنمای خوبم خانم اعظم مطالب مطرح شده درمورد وادی اول بسیار خوب دسته
بندی شده و با توضیحات خوبتان بسیار آموختم ونیرو‌ و انرژی گرفتم. ممنون از مشارکت کنندگان
عزیز و ممنون از خانم شهره
پنجشنبه 13 مهر 1396 12:28 ب.ظ
خدا قوت عالییییییی بود سپاسگزارم.به امید دنیایی پراز آگاهی و سلامتی وشادی.
پنجشنبه 13 مهر 1396 12:27 ب.ظ
خدا قوت عالییییییی بود سپاسگزارم.به امید دنیایی پراز آگاهی و سلامتی وشادی.
پنجشنبه 13 مهر 1396 12:27 ب.ظ
خدا قوت عالییییییی بود سپاسگزارم.به امید دنیایی پراز آگاهی و سلامتی وشادی.
عذرا مسافر سیگار اهواز چهارشنبه 12 مهر 1396 04:14 ب.ظ
با عرض ادب و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دوستان همیشگی عالی و آموزنده مثل هر هفته استفاده کردم با تشکر فراوان از گروه وبلاگ خدا قوت.
اکرم مسافر نیکوتین چهارشنبه 12 مهر 1396 03:07 ب.ظ
سلام خداقوت , بسیار عالی بود سپاس
مهری چهارشنبه 12 مهر 1396 02:34 ب.ظ
خداقوت. بسیار عالی
شیدا چهارشنبه 12 مهر 1396 12:49 ب.ظ
ممنون عالی بود.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic