لژیون
شنبه 22 مهر 1396 ساعت 10:02 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

روز جمعه مورخ ۹۶/٧/۲۱ لژیون ویلیام وایت همسفر ان با دستور جلسه از "فرمانبرداری تا فرماندهی" راس ساعت ٧ در پارك طالقانی شروع بكار نمود :


خانم شهلا: فرماندهی وفرمانبرداری بر میگردد به همان قوانین كنگره كه مرتب در جلسات تكرار میشود و در تمام سطوح زندگیمان بسیار مهم وكاربردی .
وقتی وارد كنگره میشویم خیلی چیزها برایمان بیگانه و غیر قابل پذیرش میباشد ولی امروز به هر دلیلی كه وارد شدم باید قوانین اون سیستم  رو بپذیرم هم برای رعایت نظم و انظباط سیستم و هم برای پیشبرد اهداف خودم كه همان رسیدن به ارامش است.

فرمانبرداری و فرماندهی دارای سه پارامتر میباشد : ١- فرمانبرداری ٢-فرماندهی ٣- موضوع و ما باید در اون موضوع بخصوص به فرماندهی برسیم . این فرماندهی در كنگره سلسله مراتب دارد ، هر كس در هر جایگاهی كه خدمت میكند باید فرمانبردار باشد ، این فرمانبرداری به ویژه در مورد من رهجو و سفر اولی از راهنمای خودم میباشد .
وقتی این مقوله را در زندگی روزمره خودم بكار میبرم متوجه میشوم كه چه راهكاری باید بیاندیشم كه فرزندانم فرمانبردار من باشند .
خانم فریبا: فرماندهی شامل همه چیز میشود ، ما بر تمام اعضای بدنمان فرماندهی میكنیم ، ما فرمانده صور اشكار و پنهان خودمان هستیم . 
یك فرد سالم فرماندهی خیلی خوبیروی بدنش دارد وما با استفاده از مصرف موادمخدروتغذیه نادرست این فرماندهی از دست ما خارج میشود ودر اینجا باید شروع كنم به فرمانبرداری تا بتوانم دوباره فرماندهی را بدست بیاورم .
خانم فاطمه : اولین حاكم و فرمانده در جهان هستی و نیستی خداوند است . از زمانی كه من پا به جهان هستی گذاشتم اولین نقض فرمان را انجام دادم كه باعث شدساختارهای منفی درونم اهسته اهسته شكل بگیردواین ساختارها بنای بسیار محكمی هم داشتند و فرماندهی را از من ربوده بودند و باعث شده بودند هر دستوری میدهندكه اغلب هم منفی بودند بدون چون و چرا انجام دهم . 
ولی امروز با اموزش ها تغییراتی در من بوجود امده و توانسته ام این ساختارهارا تا حدودی منهدم كنم و جایش ساختارهای مثبت جایگزین كنم و این امر با فرمانبردار بودن حاصل شد .
خانم ناهید : هر چند همه موضوعات در كنگره كلیدی میباشند ولی این موضوع در كنگره از كلیدی ترین میباشد و بسیاربا اهمیت، زیرا اگر فرمانبرداری نباشد من قطعا به حال خوش نمیرسم .
دروازه ورود به فرمانبرداری بعد از ورود به كنگره باور و ایمان راسخ به این مكان مقدس میباشد . 
در كنگره همه جایگاهها قبلا طی طریق شده واگر میگویند فرمانبردار باش قبلا این راه رفته شده ، چیزی تئوری ویا در حال ازمایش نیست همه و همه ازمایش شده است .
قطعا اگر بخواهم به رهایی و ارامش برسم باید فرمانبردار باشم .
خواست باید در درون من باشد تا فرمان صادر شود ، خواست هم میتواند شیطانی باشد هم الهی .
قبل از ورود به كنگره تمام خواسته هایم شیطانی بود و همانطور هم فرمان صادر میشد و پیش میرفت .
مسئله مهم دیگر حفظ كردن هر ان چیزی كه بدست اوردی میباشد ، حالا فرمانبرداری كردم و فرمانده هم شدم برای حفظ ان اگر توانائیش را دارم با خدمت كردن میتوانم حفظش كنم . در اینصورت میتوانم تمام موضوعات زندگی روزمره خودم را هم فرماندهی كنم .
خانم مهرناز : وادی اول اساس و پایه اموخته های كنگره میدانیم واین یكی از مباحثی است كه من فكر میكنم هنوز در ان مانده ام ، هنوز نتوانسته ام تفكراتم را به جهت فرمانبرداری پیش ببرم . 
دومین موضوع كه خیلی مهم است فرمانبرداری و فرماندهی است .
وقتی وارد كنگره میشویم به ما میگویند هر انچه كه هستید ودر هر جایگاهی وبا هر دانشی باید همه را پشت در بگذارید و هدف اموختن فرمانبرداری است .اگر بخواهم با اون نگرش قبل وارد شوم همچنان در همان وادی قبل از ورودم میمانم قطعا اگر بلد بودم كاری برای خودم میكردم . 
بنابر این قوانین كنگره و لژیون و حرمت ، همه اینها را نه فقط به بیان بلكه به عمل و اجرا در اوریم .
حضور در لژیون و احترام به راهنما میشود فرمانبرداری من در كنگره و تداوم و تكرار و خدمت من میشود فرماندهی .
خانم بهاره : از تجربه شخصی خودم بگم : وقتی میگویند تا وقتی فرمانبردار خوبی نباشی نمتوانی فرمانده باشی كاملاً درست است ، وقتی از راهنما در مورد موضوعی مشورت میگرفتم ودر خلوت كار خودم را میكردم و نفسم هم مرا برای ارامشم تو جیه میكرد میدیدم به یه بن بست رسیدم . خوب عذاب وجدان میگرفتم كه چرا حرف شنوی نداشتم و اینها مثل یك درد میشود و تكرارشان باعث تخریب ، از یك جایی فهمیدم كه فرمانبردار نبودم .
خانم شهره : اگر من بتوانم از جسم خودم فرمانبرداری كنم ، تغذیه   ، مصرف نكردن سیگار و قلیان ، وورزش كردن میتوانم به یك جسم سالم برسم این میشود فرماندهی جسم خودم ، در لژیون هم همینطوره اگر به حرفای راهنما و به دستورات توجه نكنم نه تنها فرمانده خوبی نمیشوم بلكه تخریب هم د  من بوجود میاید .
خانم زهرا:تا قبل از ورود به كنكره بخاطر افكار منفی و منیتی كه كه در من وجود داشت فقط میخواستم فرمانده باشم ولی الان پی بردم كه اون موقع فرمانده نبودم بنابر ملاحظاتی به من گوش میكردند، متوجه شدم تا خودمفرمانبری  نكنم نمیتوانم فرمانده شوم واین  اموزش در ارتباطم  با مسافرم بسیار جواب داده .


تهیه و تنظیم:مسافر نیكوتین ناهید
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شیدا سه شنبه 2 آبان 1396 10:00 ق.ظ
ممنون از شما دوستان عزیز همانطور که هر چیزی دو رو دارد و می تواند هم الهی باشد هم شیطانی فرمانبرداری هم همین گونه است و به همین دلیل باید یدانیم گاهی فرمانبرداری راه رفتن روی لبه تیز شمشیر است گاهی متوجه نیستیم در چه جایگاهی هستیم و فقط می خواهیم به خواسته مان برسیم و فراموش می کنیم برای رسیدن به خواسته مان از هر کسی فرمان نبریم و بدانیم برای رسیدن به هدف همیشه وسیله مهم است و این نیست که فقط به دنبال رسیدن باشیم این مهم است که بدانیم چگونه می خواهیم هدف را دنبال کنیم و حواسمان باشد داریم از چه کسی فرمانبری می کنیم اگر دقت نکنیم تنها چیزی که ملاک میشود، خواسته مان است حال اگر این خواسته را شیطان هم براورده کند گردن مینهیم.
شهلا یکشنبه 23 مهر 1396 11:42 ب.ظ
با سلام و تشکر از مشارکت هم لژیونی عزیز بسیار
خوب بود . مطالب خوبی از طرف مشارکت کننده ها عنوان شد، که به درک وفهم این سی دی کمک
نمود. سرکار خانم ناهید‌ و خانم مطهره ممنونم.
عذرا مسافر سیگار اهواز شنبه 22 مهر 1396 09:23 ب.ظ
باسلام و عرض ادب خدمت دوستان همیشگی این هفته هم مثل همیشه مشارکت عالی بود ولی جای خانم جلالی خالی بود با تشکر فراوان از خانم مطهره عزیز و خانم ناهید عزیز خدا قوت.
مسافر نیکوتین زهرا شنبه 22 مهر 1396 09:13 ب.ظ
باعرض سلام و خدا قوت خدمت تمام مسافران نیکوتین بسیار جلسه پر انرژی و سر شار از آموزش فراوان بود البته جای راهنمای بزرگوار خانم جلالی بسیار بسیار خالی بود تشکر فروان دارم از خانم مطهره و سرکار خانم ناهید انشالله خیر و برکت این خدمت در زندگی شما جاری باشد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic