لژیون
چهارشنبه 10 آبان 1396 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"
لژیون ویلیام وایت همسفران روز جمعه مورخ ۹۶/۸/۵ آغاز بکار نمود.مسافر نیکوتین مهرناز: موضوع وادی دوم هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد هیچکدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فک  کنیم ، بیشترین پیام این وادی پیدا کردن جایگاه ما در کائنات است هر انسانی باید بداند جایگاهش کجاست به چه دلیل پا به حیات گذاشته است و چه رسالت و مسئولیتی دارد و به کدام سمت باید برود و چه ابزاری مورد نیاز می باشد. باید با آگاهی و دانایی در جهت ارزش ها قدم بگذارد ، انسان ها وقتی به دنیا می آیند سیکلی را طی می  کنند و اینطور نیست که فقط در این جهان زندگی می کنند.
قبل از کنگره بعضی مواقع به این فکر می کردم که چه خطایی کردم و چرا باید مسافرم به دنیا می آمد و چرا باید انقدر زجر بکشم اصلا چرا باید یک فرد مصرف کننده مودد مخدر بشود و تمام اطرافیان خود را درگیر کند بعد از ورود به کنگره می شنویم که می گویند خدا را شکر که همسرم مصرف کننده شد تا من به کنگره بیایم این می شود هدف از همان خلقت که چه مسیری باید طی شود و همه ما به آن نقطه ای که باید برسیم می رسیم دیرو زود دارد مهم نیست که خانم اعظم در چه حلقه ای از حیات است و من در چه حلقه ای قرار دارم ، هیچ چیزی در اطراف ما بی دلیل به وجود نیامده است و پشت آن یک هدف و تفکری بوده است  و هر کدام فواید خاص خودش را دارد.

مسافر نیکوتین شهره : در این وادی میخوانیم که ما روشنایی را تجربه می کنیم برای پی بردن به عظمت روشنایی و یا اینکه انسان بعد از پا گذاشتن در هستی بر سر دوراهی تاریکی و روشنایی قرار می گیرد ، در این وادی اضداد را درک کردم همیشه میگفتم چرا بیماری هست چرا سختی مشکلات هست حال پی بردم که اگر اینها نباشد آرامش و سلامتی درک نمی شود و باید وجود داشته باشد تا به تکامل برسیم ، هیچ چیزی بدون تفکر بوجود نیامده است حتی تک تک اجزای درون جسم ما هم با برنامه ریزی کنار هم قرار گرفته است و سیستم پیچیده ای را سازماندهی می کند حالا من آمده ام و با مصرف سیگار و قلیان سیستم تولید کننده ی نیکوتین طبیعی بدنم را دچار مختل کرده ام و الان با سفر ویلیام توانسته ام تا حدی سیستم خودم را بازسازی کنم.


مسافر نیکوتین الهام: در انتهای وادی اینگونه بیان می کند برای اینکه بتوانیم فرمانروایی عقل را بوجود بیاوریم باید سازندگی را از خود و درون جسم خود آغاز نمایند با سفر کردن در لژیون ویلیام وایت سازندگی را شروع و حرکت نمودیم با مصرف سیگار و قلیان اجزاء جسممان فرمانبردار نیکوتین بود و عقل کنار گذاشته شده بود خدا را شکر که پی به امانت بودن جسم خود بردیم انشاالله بتوانیم سیستم ایکس خو را بازسازی و به فرمانروایی عقل خود برسیم.

مسافر نیکوتین بهار: قبل از کنگره برایم خیلی چیز ها سوال بود ، چرا بوجود آمدیم؟ هدف چیست؟ دیگران را قضاوت می کردم و میگفتم چون اعتیاد دارد بهتر از بمیرد تا راحت شود ، با آشنا شدن با این وادی جرقه ای درونم زده شد و من حتی شاید کارکرد خیلی از اعضای درونم را ندانم چطور می توانم نظر بدهم راجع به کل این سیستم عظیم ، تفکر کنم و آموزش بگیرم.

مسافر نیکوتین زهرا : با ورود به کنگره به من گفتند که رسالتی داریو باید همسفر مسافرت باشی خیلی عجولانه پیش می رفتم و در نادانی بودم بعد از خواندن وادی ها به این نتیجه رسیدم که روزانه رسالتی دارم باید شمرده و پله پله حرکت کنم و انگیزه ای شد تا خودم را دوست داشته باشم و به جایگاه والای انسانی که در آن هستم پی ببرم.

مسافر نیکوتین فاطمه : این وادی را روی حالات خودم برمی گردانم گاهی اوقات به خاطر گفتن حقیقت ترس دارم پله اول را خوب پشت سر گذاشتم و روی پله ی دوم بودم که مشکلاتی در سر راه مسیر زندگیم روبرویم قرار گرفت که تمام وقتم را گرفت آدامسم را درست نمی خوردم و باید پله ام عوض می شد و به تاخیر افتاده بود ترس همانند مانعی جلوی حرکتم را گرفته بود و کم کم داشت باعث دور شدم از سفر کردن می شد خدارا شکر که توانستم برگردم و سفرم را ادامه دهم.
پاسخ خانم اعظم کمک راهنما: تمام مسائل پیش آمده به خاطر گفتگوهای ذهنی است و کارهایت را توجیح کردی.همواره در دوره ی درمان باید زمان را در نظر بگیریم اینجا لژیون خود است و همه چیز را باید بیرون لژیون بگذاریم و به شناخت خود برسیم منه راهنما قرار است چراغ به دست راه را روشن کنم باید با راهنما صادق بود و الویت اول پرداختن به خود باشد اگر در یک پله ناراحتی هم در جسمت ناراحتی است هم در روان و هم در جهان بینی، به قول آقای مهندس یک پنجم باید جهان بینی اضافه شود تا یک پنجم مواد کم شود برای هر کسی جهان بینی متفاوت است در واقع در هر مسئله ای که  دچار مشکل شدید باید مبداء و مقصد را مشخص کنید راه مشخص است. مسائل و مشکلات همیشه هست قرار نیست سفر کردن بدون سختی های روزمره ی زندگی باشد ما روی سه موئلفه جسم، روان و جهان بینی کار می کنیم. جهان بینی می گوید وقتی در این مکان آموزشی قرار گرفتی نگاهی به خودت بیانداز .هر کاری که بخواهم برای دیگران انجام بدهم اول باید برای خودم انجام داده باشم تا دیگران از من بپذیرند چون اگر برای دیگران انجام بدهم و برای خودم نکنم از تعادل خارجم . 
وادی دوم بعد از پشت سر گذاشتن وادی اول و بی فکری هایی که انجام دادم حالا باید فکر کنم و همراه با آن حرکت نماییم از نظر من وادی دوم یا برای کسانی است که روحیه ی طلبکارانه دارند یا برای کسانی که روحیه نا امیدی دارند ، اینجا آگاهی می دهد شما مانند آتش فشانهایی هستید که باید به آن توان بدهید تا فوران کند ، مسافر های نیکوتین بعد از رهایی چقدر شکوفا می شوند و همه حاصل این است که انسان آموزش پذیر است ، اگر کنگره را دوست داریم اگر قصد ماندن داریم اگر می خواهیم خدمت کنیم نتیجه ی بیس کنگره است و آموزشی که شوق زندگی می دهد  و با آموزش است که متوجه توانایی های خودت می شوی و آگاه می شوی که باید به خودت نگاه بیاندازی.هدف از خلقت و اختیاری که داریم چیست؟ باید خیلی کار کنیم اگر در هر مسئله ای مکث کوتاهی کنیم به این نتیجه می رسیم که باید از قوه ی عقل کمک گرفت تا با ذهنمان بیشتر آشنا شویم و ذهن و حس و نفس خودمان را آموزش دهیم . این ابزار می تونه الهی باشد یا شیطانی.


تایپ و تنظیم:مسافر نیکوتین شهره می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مهرناز مسافر نیکوتین چهارشنبه 10 آبان 1396 07:22 ب.ظ
سلام و ساس راهنمای گرامی خانم اعظم که جلسه بسیار مفیدی را بگزار کردید و تشکر ویژه از خانم شهره عزیز که به زیبایی آموزش های جلسه را برایمان یادآوری کردند
شهلا چهارشنبه 10 آبان 1396 02:26 ب.ظ
با تشکر و سپاس از خانم اعظم عزیز راهنمای درمان نیکوتین به نکات مهمی در این سفر مطرح نمودند از جمله بازیهای ذهنی و جهان ببنی و صداقت و به خود پرداختن وراه باید مشخص باشد،آموزش گرفتن با شوق رسیدن به اهداف.
باتشکر از هم لژیونی های عزیز و ممنون خانم شهره و خانم مطهره .
عذار مسافر سیگار چهارشنبه 10 آبان 1396 02:26 ب.ظ
با سلام و عرض ادب خدمت خانم اعظم عزیز و دیگر دوستان عالی مثل هر هفته استفاده کردم میگن آدمهای خوب به بهشت میرن ولی با آدمهای خوب بودن هم عین عین بهشته مرسسسی که هستید با تشکر از خانم شهره که انرژی مثبت جلسه را با عکس و نوشته های شما عزیزان به زیبایی انتقال دادن خدا قوت.
فریبا چهارشنبه 10 آبان 1396 12:45 ب.ظ
خدا قوت عالییییییی بود ممنونم سربلند باشید.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات