لژیون
سه شنبه 26 دی 1396 ساعت 01:31 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

لژیون ویلیام وایت همسفران روز جمعه با دستور جلسه "غذای ما دوای ما و دوای ما غذای ما" آغاز بکار نمود.


مسافر نیکوتین مهرناز:
 در کنگره تمام مباحثی که به انسان مطرح شده در مثلث اعتیاد جسم، روان، جهان بینی است و در سی دی غذای ما دوای ما مربوط می شود به جسم اگر بخواهم از تجربه خودم بگوییم همسرم جراحی قلب داشت و به دلیل شرایط بیماری باید نوع تغذیه را کنترل می کردیم تا اینکه وارد کنگره شدیم و متوجه تغذیه های نامناسب شدیم شاید این دانستن از دوره ی نو جوانی می بود شاید دیگر نیازی به جراحی قلب نمی شد فقط دانستن تنها کافی نیست در حال حاظر آقای مهندس خوردن سرکه سیب را مطرح کرده و خواص آن را بیان کرده، نتیجه ی یک جسم سالم یک روان سالم و یک جهان بینی سالم می باشد تنها یک درد کوچک مثل دندان درد می تواند روان را تحریک کند، خیلی خوب است که روی تغذیه یشتر تمرکز کنیم و تغذیه مناسب داشته باشیم. که اثر آن روی سبک بودن بدن ، تحرک، خواب شب می باشد.

مسافر نیکوتین حدیث:
 یخچال فریزی که همه دارند ولی فرهنگ استفاده از آن را بلد نیستیم گوشت و سبزی را ماهها درون آن نگه می داریم که خواص خود را از دست می دهد.

مسافر نیکوتین شهره:
 بدن ما از خاک تشکیل شده پس به مواد معدنی که در خاک است احتیاج دارد و باید آن را جذب کند که تنها از راه تغذیه می توان آنها را جذب کرد ، در کنگره هم به تغذیه مناسب اهمیت می دهد و راجع به آن صحبت شده و آموزش داده می شود که چه غذاهایی مفید است و چه غذاهایی مضر ، قبل از ورود به کنگره اصلا توجهی به تغذیه و غذایی که می خوردم نداشتم و سیگار و قلیان هم به آن اضافه کردم که آن هم باعث تخریب دیگری در بدنم شد باید بدانم که هر فکر و اندیشه ای که در سر داریم هم تاثیرش را در جایی دیگر می گذارد تغذیه یک جور تاثیر می گذارد و افکار منفی هم جور دیگری ، غذای خود را راحت میتوانیم کنترل کنیم و افکار را هم باید با تمرین و تکرار کنترل کنیم.

مسافر نیکوتین زهرا : 
وقتی زلزله ای می آید آن جاهایی که بنای مناسبی ندارد زود فرو میریزد انسان هم با تغذیه بنای خود را می سازد باید دقت داشته باشیم تا با کوچک ترین اتفاقی از پانیافتیم.قبل از ورود به کنگره و عدم آگاهی تغذیه مناسبی نداشتم هزینه میکردم و در فریزی خانه انبار می کردم و دیگر مواد ارزش خود را از دست می دادند توقع ندارم خیلی سریع تغییر کنم بلکه می خواهم مثل مسافرم پله پله غذایم را کنترل کنم و به آن بیشتر اهمیت بدهم. راهنما خانم اعظم :
 شاید برخی غذاها تصویر و بوی خوبی داشته باشد ولی وقتی به جزئیات آن دقت می کنیم می بینیم که چه مواد مضری درون آن است که اگر بدانیم آن را مصرف نمی کنیم.فرهنگی که کنگره برایمان درست کرده وقتی وارد لژیون جونز می شدیم متوجه شدیم که چند نوع غذا را نباید با هم خورد ، و همینطور مصرف قلیان و سیگار اثر مستقیم دارد روی فکر آدم و فکر هم اثر مستقیم دارد که بتوانی به تعادل برسانی و روی جسم و روان و جهان ذهنی و تفکر بتوانی تسلط پیدا کنید.

پرسش و پاسخ 
پرسش خانم مریم مسافر سفر اول: در دوره سازگاری هستم و هنوز هم وسوسه دارم؟ 
پاسخ راهنما خانم اعظم: 
یکی از چیز هایی که در ِژیون تمرین می کنیم وقتی در لژیون هستیم قطعا سرو صدا هست ما باید تمرین نیروها را یاد بگیریم هر کجا هستیم باید با تمام هواسمان همانجا باشیم و نباید به ذهنمان اجازه بدهیم که به هرکجایی برود و نه گفتن به خود را باید تمرین کنیم شمای سفر اولی که وسوسه داری و در دوره ی سازگاری هستی آیا آدامست را مرتب می خوری ؟ درمان سیگار و قِلیان هم روی سه پارامتر جسم، روان و جهان بینی است و آن مرحله سازگاری تبدیل نیکوتین دودی به خوراکی باید طی شود در این حین آموزش می گیری که روان و جهان بینی ات را ارتقا بدهی.
انسان به دوبخش تقسیم می شود صور آشکار و صور پنهان ، اجزای صور پنهان را می توان آموزش داد در کنگره  تعاریف زیبایی از ذهن و صور پنهان داریم ، آقای مهندس اینگونه بیان کردند ذهن مثل سیاه چاله است که از خود نوری ندارد و از اجرام فشرده به هم تشکیل شده است که قابل دیدن نیست و فقط یک اثری در هستی از خود به جا می گذارد ، آن زمانی که می گوییم ما فکر کردیم که این کارو انجام بدیم در واقع کجا فکر کردیم؟؟؟ در وادی اول می گوید همه چیز مثل صفحه سفید نقاشی است بعد از فکر تصویر ایجاد می شود و به آن بال و پر می دهیم و تصویر ساخته می شود وقتی چشم هایمان را می بندیم هر کدام از ما در ذهنمان انتخاب می کنیم که به کجا برویم ولی وقتی درگیری ذهنی و گفتگوهای ذهنی زیادی داشته باشیم.

پرسش خانم الهام : چرا وقتی تصمیم می گیریم که در جهت مثبت قدم برداریم نیروهای منفی قوی تر حرکت می کنند ؟ 
پاسخ:
 اینجا مسئله ی شناخت مطرح است اولین مثلث کنگره معرفت، عدالت و عمل سالم است ، ذهن دو مغوله دارد تقویت کننده و تضعیف کننده گاهی آنقدر درگیر نیروهای بازدارنده می شویم که یک مسئله را برای خودمان بزرگ می کنیم و گاهی اوقات یک مسئله بزرگ را کوچک می پنداریم همواره باید مراقب تقویت کننده و تضعیف کننده باشیم و باید بدانیم نیروهای مکمل و بازدارنده نقش مکمل را برایمان ایفا می کنند اگر نباشند قادر نیستم خودم را بشناسم برمیگردد به حس ما که حس مانند امواج رادیویی است باید موجمان را عوض کنیم موجی را که می دهیم در همان حال موجی را دریافت می کنیم بعضی مواقع باید هر دو موج را تغییر بدهی باید آن را یاد بگیریم. منه کمک راهنما وظیفه دارم رهجو را وارد وادی اول کنم هر کسی داستان خودش را دارد و چیزی که شما را مشغول کرده شناخت انسان است ، آیا خودم را می شناسم ؟؟؟ سی دی های قدیمی مثل امواج بازدارنده ذهن و ساختار ذهنی استاد امین که تعاریف زیبایی از انسان و صور پنهان دارد ، هر چیزی که در هستی هست در ذهنمان می تواند شکل بگیرد ادراکات، برداشت ها، اعتقادات، ...اگر بتوانیم ذهنمان را کنترل کنیم می توانیم در واقعیت ها دست ببریم و همه چیز را تغییر بدهیم . نباید اجازه بدهیم ذهن مثل اسب چموشی هر جایی ما را با خود ببرد  باید با آن دوستی کرد و دانست که حق انتخاب با خودمان است‌.
وقتی حالمان خوب است انتخاب های خوب می کنیم ، به گفته ی استاد امین ذهن ابزاری است که خداوند در اختیار ما قرار داده می تواند در مسیر الهی باشد یا شیطانی در حقیقت انتخاب با خود ما می باشد ، تعریف دیگر آقای مهندس از ذهن این است که ذهن مثل دالان یک خانه است که بعد وارد حیاط می شود وقتی فکر منفی وارد دالان می شود باید همانجا جلوی در آن را متوقف کنیم تا دیگر نتواند وارد حیاط و اتاق ها بشود ، باید بدانم این خود من هستم که تصمیم می گیرم و بار نفس هیچ کسی بر دوش دیگری نیست باید جای تصاویری که حالمان را دگرگون می کند با تصاویر رهایی عوض کنیم.


تایپ:مسافر نیکوتین شهره 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
‌شهلا شنبه 30 دی 1396 10:45 ق.ظ
خانم اعظم با تشکر بسیار جلسه پر باری داشتید،
مخصوصا پرسش و پاسخ ها بسیار عالی بودند.
نکات آموزشی خوبی وجود داشت و با تشکر از
مشارکت کنندگان عزیز و خانم شهره و خانم مطهره.
مسافر نیکوتین زهرا سه شنبه 26 دی 1396 01:23 ب.ظ
با سپاس فراوان خدمت تمام مسافران عزیز و راهنمای محترم سرکار خانم اعظم بسیار عالی و آموزنده بود بسیار استفاده کردم . با سپاس فراوان خدمت خانم مطهره و شهره عزیز خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات