لژیون
سه شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 07:56 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

لژیون ویلیام وایت همسفران با دستور جلسه"سم زدایی و سم نزدایی"روز جمعه مورخ ۹۶/۱۱/۰۶ آغاز بکار نمود.


مسافر نیکوتین مطهره: 
آیا مواد مخدر سم است؟ تعریفی که در کنگره راجع به سم شده است این است که هر گونه ماده ای (مایع ، جامد، گاز)‌‌ که وارد بدن بشود و انسان را از حالت تعادل طبیعی خارج کند و انسان را به سمت مرگ سوق دهد سم تلقی می شود ، مواد مخدر برای فرد مصرف کننده مثل حیات است ولی کسی که مواد مخدر مصرف نکرده حتی ۱/۵ گرم آن کشنده است ، فرد مار گزیده که سم وارد بدن آن شده را سم زدایی می کنند ولی کسی که مواد مخدر وارد بدنش شده و یا مسموم شده را سم زدایی نمی کنند زیرا تا کننون تایید نشده که مواد مخدر سم است ، به قول آقای مهندس مواد مخدر اگر در دست حکیم باشد دارو است و برای فرد مصرف کننده   باعث حفظ تعادل، پزشک از آن برای ساخت دارو و مسکن استفاده می کند و فرد مصرف کننده برای آسیب رساندن به خود، اما در مورد سم زدایی که برای این کار دو نوع قرص نالتروکسن و نالاکسن را تجویز می کنند و این دارو ها پوششی ایجاد می کنند روی گیرنده های مرفین مغز که مانع اتصال مرفین میشه و در عرض ۲ ساعت تمام مرفین تخلیه می شود که باعث می شود بدن دچار شوک  می شود .

مسافر نیکوتین مهرناز :
 ما در کنگره متوجه شدیم که وقتی مواد مخدر مصرف کنیم آن مواد جایگزین تولید کننده مواد شبه افیونی شده و مانع از ترشح طبیعی آن می گردد و به مرور زمان نیاز بدن و اندام ها باعث می شود که از بیرون این مواد را تهییه کنیم ، با سم زدایی ما آن مسئله را حل نمی کنیم و با این کار فقط مواد را از بدن و جسم خود خارج می کنیم در حالی که مغز همچنان به آن مواد نیاز دارد و دلیل برگشت افراد مصرف کننده بعد از سم زدایی هم همین است که ترشح طبیعی مغز اتفاق نمی افتد.

مسافر نیکوتین الهام :
چرا کنگره روش سم زدایی را قبول ندارد؟ از نظر من اگر در هر موضوع و مغوله ای همسو و هم قدم با کائنات باشد آن اتفاق راحت تر پیش می رود . چرا روش کنگره تایید شده است ؟ زیرا دقیقا قانون طبیعت پیروی می کند که هر چیزی به صورت تدریجی و آرام آرام کم و زیاد بشود که این اتفاق در کنگره افتاد و توانسته سیستم شبه افیونی را که دچار آسیب شده آرام آرام ترمیم کند. مساف با مواد مخدر و من همسفر با ناخالصی هایی که داشتم مثل سم بدایم بود و در کنگره متوجه شدیم که اگر یکباره اقدام به حذف ناخالصی کنیم دقیقا همانند سم زدایی عمل کرده و نه تنها به تعادل و حال خوب نمی رسیم بلکه حالمان بدتر هم می شود علاوه بر جسم که مهم است جهان بینی خیلی مهم که بتوانیم آموزش ها را بگیریم و آرام آرام و تدریجی سم ها را خارج نماییم.

راهنما خانم اعظم :
 چهار مقاله ای که آقای مهندس عنوان کردند زمینه ای است برای بیان کردن روش dst و نوع درمان را در کنگره مطرح می کند و برای آقای مهندس نقطه تفکری بود که مواد مخدر سم نیست ، چرا می گوییم اعتیاد بیماری است زیرا به فرمایش آقای مهندس بر اثر مرور زمان و استفاده مکرر سیستم های شبه افیونی از کار افتاده و یا کم کار می شود اینها پیش می رود و طی زمان کامل شد. اگر من که مصرف کننده نیستم تریاک استفاده کنم برایم سم محسوب می شود ولی برای فرد مصرف کننده شاید ۳ گرم هم قابل تحمل باشد ، نقطه کور درمان اعتیاد از نظر سیستم کنگره ۶۰ که جهان و جهانیان هنوز متوجه آن نشده اند این است که مواد مخدر سم نیست. دنیا همیشه به ترک فکر می کرده و این وجه تمایز روش درمانی کنگره با سایر روش ها و انجیوهایی است که ادعای درمان دارند در حالی که در کنگره ترک مفهومی ندارد.تایپ:مسافر نیکوتین شهره 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شیدامسافر نیکوتین. سه شنبه 24 بهمن 1396 03:13 ب.ظ
ممنون از شما.
عذرا چهارشنبه 11 بهمن 1396 01:05 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت استاد گرامی و دیگر دوستان مشارکت عالی مثل هر هفته استفاده کردم سپاسگذارم خدا قوت با تشکر فراوان از خانم شهره عزیز.
سه شنبه 10 بهمن 1396 09:58 ب.ظ
با تشکر از مشارکت کنندگان عزیز مطالب بسیار خوب و آموزنده بود. از توضیحات خانم اعظم
راهنمای خوبمان ممنون.
از شهره عزیز‌ و خانم مطهره‌‌ سپاس‌979
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات