لژیون
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 12:10 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
لژیون ویلیام وایت همسفران روز جمعه مورخ ۹۶/۱۱/۲۷ با دستور جلسه"وضایف راهنما و رهجو"آغاز بکار نمود.

مریم مسافر نیکوتین:                                                      
 در مورد راهنما و رهجو , من اگر میخواهم به مقصد برسم باید فرمان بردار باشم. باید رهجو تمام حرف های راهنمای خود را بپذیرد. به این دلیل که برای درمان من نیاز دارم فرمان بردار باشم چون اگر به تنهایی میتوانستم خودم را درست کنم این همه سال یک کاری برای خودم انجام میدادم . به فقط به واسطه راهنما و آموزش ها میتوانم از این گذر گاه عبور کنم.   

سپیده مسافر نیکوتین:                                                       
 به نظر من رهجو باید هدف داشته باشد . بعد قوانین را اجرا کند . رهجویی که هدف دارد تمام مشکلات را از بین میبرد. رهجو باید به راهنما ایمان داشته باشد که این مسیر را طی کرده.                                                         


بهاره مسافر نیکوتین:                                                         
من وقتی به راهنمای خود ایمان داشته باشم که راهنمای من قدرت تشخیص دارد. و از من جلوتر است میتوانم فرمان بردار باشم.استاد امین در سی دی حس می فرماید. کسی که اعتیاد دارد با تمام افکار منفی سوار چرخ فلک میباشد. و وسعت دید درست ندارد ولی راهنما سوار چرخ فلک نیست و درست تشخیص میدهد.                                                        


مونا مسافر نیکوتین:                            
باید حرمت راهنما و رهجو حفظ شود. باید بین راهنما و رهجو رابطه دوستی نباشد. باید راهنما الگو باشد . رهجو باید طبق قوانین رفتار کند تا به درمان برسد.           


زهرا مسافر نیکوتین:                              
 به نظر من وقتی رهجو به وظایف خود عمل کند و طبق قوانین کنگره طابع حرمت ها باشد. به هدف خود میرسد . من باید اول تکلیف خودم را روشن کنم برای چه کاری در کنگره هستم . من با انبوه زیادی تخریب و ضد ارزش پا به کنگره گذاشته ام و فقط در صورتی میتوانم به درمان برسم که به راهنمای خود ایمان داشته باشم به این دلیل که راهنمای من قبلا از این مسیر عبور کرده و حالا میخواهد من را سلامت به مقصد برساند .خانم اعظم راهنمای محترم:                                                       
من امروز می خواهم در مورد دو موضوع با شما صحبت کنم. اول در مورد دستور جلسه. اول از هر مطلبی آقای مهندس ادب را و نظم را لازمه سفر میداند. نظم و ادب وظیفه یک رهجو میباشد. یک رهجو باید به تمام اعضای کنگره احترام بگذارد. من همیشه از رهجوی خود خواستم از من تعریف نکنند. به این دلیل که کمک راهنما مانند گلی میماند که با تربیت یک رهجوی خوب قابل روییت است. راهنما مانند چراغ های جاده ای می باشد که جاده را روشن کرده . علامت های حرکت را نشان میدهد ولی هرگز ترمز شما نیست. رهجو باید سر خود را با راهنما عوض کند ولی باید جایی سر خود را تحویل بگیرد. یه راهنما حامل نور و انرژی است من باید این حس را به روش القا انتقال دهم تا حال رهجو خوب شود. من باید به شما آموزش دهم نیروهای منفی را از خودتتان دور کنید. کاری که راهنما انجام میدهد سزاوار احترام است . رهجو باید تواضع را یاد بگیرد . رهجو اگر از بالا ترین رتبه تحصیلات هم باشد فرقی نمیکند اینجا کار ما درمان است . راهنما به جای شما تصمیم نمیگیرد. حتما وظایف رهجو را مطالعه کنید . من یک بار در جلسات مسافران خانم شرکت کردم و یکی از مسافران حرفی زد که خیلی دوست داشتم . ایشان فرمودند.من همیشه پشت سر راهنمای خود حرکت کردم و امروز ثمره این حرکت رهایی من میباشد.          اما موضوع دوم میخواهم کمی در مورد ذهن با شما صحبت کنم.
من خیلی فکر میکرد و به رهجوهای خود نگاه میکردم . و این کنجکاوی که چرا یک همسفر میتواند حال خوبی داشته باشد ولی یک همسفر نمیتواند با این تمام آموزش های برای همه یکسان است. این حس باعث شد من تمرین کنم و از رهجوهای خودم بخواهم در لحظه قرار بگیرند . از همه خواستم از حال خودشان برای من بنویسند. چه کارهایی حالشان را خوب و چه کارهایی حالشان را بد میکند. از همسفران خواستم در تنهایی خود از خودشان سوال کنند چه مشکلاتی دارم چه کار ضد ارزشی تا کنون داشتم چه کارهای خوبی انجام داده ام ........ . در کنگره ما مثل درخت میمانیم که کنگره ما را آبیاری میکند با چه چیزی  . با آموزش, کلام  , صوت.......  . باید آموزش پذیر باشیم باید ریشه ما قوی باشد . باید با آموزش های کنگره حشرات را از ریشه خود دور کنیم. در وادی اول آماده همه چیز با فکر کردن شروع میشود. آقای مهندس فرمودند همه چیز مثل صفحه سفید نقاشی میباشد.  من شروع کردم به این که صفحه سفید خود را شکل دهم ولی در مسیر فهمیدم صفحه من پر از خط است من تصمیم گرفتم بفهمم این خط ها چه هستتند,  آقای مهندس فرمودند ذهن قابل رویت نیست. و مثل سیاه چاله میماند. سیاه چاله اجرام آسمانی میباشد که از خود نور ندارد و هر چه که در دورش باشد جذب میکند. اگر بتوانیم ذهن را بشناسیم میتوانیم تغییر کنیم. ذهن را میتوان فرمانده کرد. ذهن خیلی تعریف دارد. ذهن پیرایی ندارد . استاد امین میفرماید . ذهن مانند مجلس میماند از  تمام افراد این مجلس انرژی دریافت میشود. انرژی خود را بیهوده از دست ندهیم.  آقای مهندس فرمودند . ذهن مانند دالان یک خانه میماند نباید اجازه دهیم هر فکری از دالان این خانه وارد شود چون اگر به اتاق های خانه برسد بیرون کردن آن سخت میشود. سوال؟  هر چه حس آلوده باشد ذهن آشفته تر میشود.   پاسخ :  نیروهایی منفی به صورت ساختار حرکت میکنند و همه به هم ربط دارد . ذهن در اختیار نفس است . و نفس داری سه مرحله میباشد وقتی نفس در مرحله اماره باشد چه تصمیمی میشود گرفت. حس باید پالایش شود. در مرحله نفس اماره عقل به کنار میرود. سوال؟ اولین چیزی که حس را تغییر میدهد چیست.   تغییر نگاه میباشد برای مثال شخصی که بسیار زود رنج میباشد قرار نیست همیشه اینطور باقی بماند . 
 مبحث ذهن ادامه دارد...........تایپ:مسافر نیکوتین زهرا 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا چهارشنبه 2 اسفند 1396 05:44 ب.ظ
با تشکر از خانم اعظم و عزبرانی که مشارکت و هر کدام دارای نکاتی کلیدی را بیان نمودند،از جمله فرمانبردار بودن و درمان اعتیاد امر جمعی، داشتن هدف واجرای قوانین و ایمان داشتن و حرمت راهنما و رهجو و عمل به وظایفمان.
خانم اعظم بسیار مطالب راجع به ذهن عالی بود
و همچنین جمله زیبایی که راهنما مانند گلی میماند
که باتربیت و آموزش یک رهجو خوب قابل رویت می شود. سپاس از شما خانم اعظم عزیز و رهجوهای خوبتان.


اکرم از کرج چهارشنبه 2 اسفند 1396 07:07 ق.ظ
سلام خدا قوت بسیار عالی
سپاس از زحمات خانم مطهره عزیز
عذرا سه شنبه 1 اسفند 1396 11:55 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت استاد گرامی و دیگر دوستان مشارکت مثل هر هفته عالی و آموزنده استفاده کردم آرامش قشنگترین حس دنیاست یک دنیا آرامش برایتان آرزو دارم با تشکر فراوان از گروه وبلاگ خدا قوت.
شیدا دوشنبه 30 بهمن 1396 09:06 ب.ظ
بسیار عالی بود سپاسگزار همه شما عزیزان خاصه خانم مطهره عزیز.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات