لژیون
سه شنبه 28 فروردین 1397 ساعت 10:54 ق.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله 
لژیون روز جمعه با دستور جلسه وادی هشتم آغاز بکار نمود.


شهلا مسافر نیکوتین:      
برای حرکت کردن باید یک هدف و یک مقصد مشخص داشته باشیم. تا مسیر و راه مشخص باشد. بدون برنامه نباید کاری را انجام داد. مثل رفتن به سفر باید همه چیز را سنجید ما باید قبل از سفر برنامه ریزی کنیم. وقتی قبل از سفر کردن برنامه ریزی داشته باشیم میتوانیم پول و تجهیزات را از قبل آماده کنیم تا یک سفر بسیار خوب داشته باشیم. در وادی هشتم به ما گفته میشود با حرکت راه نمایان میشود. وادی راه و حرکت نیاز به هدف و برنامه دارد. ما اکثرا به خاطر آسیب های وارد شده و به خاطر ذهن مشغول ذهن بهم ریخته داشتیم ولی به کمک آموزش های ناب کنگره امروز توانسته ایم برای هر کاری تفکر کنیم. و با ذهن مرتب تصمیم بگیریم. این وادی برای من بسیار آموزنده میباشد‌ و به من حرکت های معنا دار را نشان می دهد.                                                      

 شهره مسافر نیکوتین:                                                                            وادی هشتم با حرکت راه نمایان میشود . در کنگره به ما یاد داده شد که کوتاه ترین راه بهترین راه نیست. و بهترین راه رسیدن به هدف میباشد‌. برای انجام هر کاری باید هدف داشته باشیم . حتی اگر ما در کنگره باشیم ولی هدف نداشته باشیم فایده ای ندارد. مثل من که در روزهای اولیه ورود به کنگره هر هفته از کنار لژیون رد میشدم ولی به دلیل نداشتن هدف وارد لژیون نمیشدم. ما در مسیر به دو راه برخورد میکنیم یک راه به روشنایی و راه دیگر به تاریکی. باید در مسیر هدف داشته باشیم و با قدرت حرکت کنیم. در این وادی در مورد جبران خسارت هم گفته میشود. که برای من در لژیون ویلیام و درمان خودم اتفاق افتاد. چون در کنگره گفته میشود اول جبران خسارت را از خودتت شروع کن تا به خانواده و جامعه برسی.                                                                  

 زهرا مسافر نیکوتین:                                                                                  وادی هشتم من قبل از ورود به کنگره خیلی حرکت میکردم ولی نه راه درست بود و نه مسیر. به خاطر نداشتن اطلاعات و آگاهی نه تنها به خودم بلکه به اعضای خانواده خود خسارت وارد کردم. یکی از خسارت هایی که به خودم زدم مصرف سیگار و قیلان بود. ولی بعد از ورود به کنگره با انتخاب راه درست و آگاهی وارد لژیون ویلیام شدم و در اولین قدم به خودم کمک کردم و بعد توانستم به خانواده ام کمک کنم.

سپیده مسافر نیکوتین
 همین طور که در این وادی گفته شده با حرکت راه نمایان میشود. و ما خیلی شنیده ایم که میگویند از شما حرکت از خدا برکت.


مونا مسافر نیکوتین
 من قبل از ورود به کنگره نیروهای ضد ارزشی را بسیار بد میدانستم و میخواستم همه این نیروها را حذف کنم ولی نمیدانستم در وادی هشتم اشاره به پیمان بستن میشود. و من به این فکر افتادم که اول باید با خودم پیمان ببندم و تصمیم بگیرم به طرف ضد ارزشها نروم. چون با این پیمان میتوان هدف داشت . من در جایی مطلبی خواندم که افرادی که هدف نداشته باشند انسانهایی افسرده هستتند. در کنگره وقتی هدف داشته باشی با آگاهی درست خیلی بهتر به مقصد میرسیم.                                       


راهنمای محترم خانم اعظم :
 گر مرد رهی میان خون باید رفت            از پای فتاده سرنگون باید رفت             تو پای به را در نه و هیچ مپرس             خود راه بگویدت که چون باید رفت   وادی هشتم با حرکت راه نمایان میشود. ما بعد از گذراندن هفت وادی به وادی هشتم میرسیم و این وادی دوباره ما را به وادی اول میبرد. به این دلیل که ما نمیتوانیم جزییات سفر را پیش بینی کنیم. ما نمیتوانیم بفهمیم چه اتفاقاتی در مسیر برای ما رخ میدهد. ولی وقتی یک ساختار کلی از راه داشته باشیم می توانیم مبدا و مقصد را مشخص کنیم. وقتی در مسیر حرکت کنیم با یاد اتفاقاتی رخ دهد مثل برون ریزی سفر اولی ها. باید سفر اولی ها برون ریزی را تجربه کنند . من جلسه گذشته ویس استاد امین را گوش دادم و ایشون بسیار زیبا توضیح دادند و فرمودند یک قسمت از دانستن برای رسیدن و حرکت در میان ارزش هاست. حرکت برای رسیدن برای ساختن دوباره برای ساختن حیات . استاد فرمودند : مثلث دانایی . تفکر؛تجربه ، آموزش...
ما در کنگره دو دسته افراد داریم افرادی که خوب آموزش میگیرند و فرمان بردار هستند . و افرادی که هم آموزش میگرند هم فرمان بردار هستند و برای هر کاری تفکر میکنند . دسته دوم که تفکر میکنند میتوانند بیشتر از دسته اول به درجات بالا برسند و به تعداد بیشتری از افراد کمک کنند. در وادی هشتم شیطان پیمان میبندد که بر مقابل  انسان باشد. ما باید حواسمان باشد در مسیر حرکت اجازه ورود به شیطان را ندهیم. اگر در مسیر باشید و به هر دلیلی در سفر اشتباه کنی حالتان خراب میشود. چون یاد گرفتید که باید جبران خسارت کنید. حرکت به انسان انگیزه میدهد و میتوان سختی آن را پشت سر بگذارید. برای مثال من ورزش تنیس را فقط جمعه ها انجام میدادم و فکر نمیکردم به این زودی ها انقدر پیشرفت کنم و از این پیشرفت خود بسیار راضی هستم. وادی هشتم حرکت درست و رسیدن به مقصد درست را به ما آموزش میدهد.


تایپ:مسافر نیکوتین زهرا 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
‌شهلا دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 10:51 ب.ظ
با تشکر از خانم اعظم راهنمای سیگار و هم لژیونی های عزیز و خانم شهره و خانم زهرا و خانم مطهره
عذرا .اهواز سه شنبه 28 فروردین 1397 08:06 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت استاد گرامی و دیگر دوستان مشارکت مثل هر هفته عالی بود استفاده کردم موفق و پایدار باشید با تشکر از گروه وبلاگ خدا فوت.
شیدا سه شنبه 28 فروردین 1397 03:25 ب.ظ
سلام عزیزم ممنون عالی مثل همیشه .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic