لژیون
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 ساعت 01:40 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله"

لژیون ویلیام وایت همسفران روز جمعه با دستور جلسه "در کنگره ۶۰ چگونه قدردانی کنیم؟"آغاز بکار نمود.

زهرا:
مطهره مسافر نیکوتین:
در مورد این که چطور قدردانی کنیم آقای مهندس جمله ای فرمودند که بسیار کلیدی بود. ایشان فرمودند کنگره پولی نیست ارزش گذاری است. ارزش میگذاریم آرامش امروز من چقدر ارزش دارد. این که من اینجا آموختم تا بتوانم خوب را از بد تشخیص دهم و سعی کنم در مسیر درست حرکت کنم چقدر ارزش دارد. من وقتی برای اولین بار وارد کنگره شدم از من هیچ پولی نخواستن با این که واقعا با حال بسیار بد وارد کنگره شدم. ولی اگر با حال بد وارد بیمارستان شویم اول باید به باجه برویم . در کنگره وقتی وارد میشوی نه تنها پولی نمیخواهند بلکه شخص را به صبر و آرامش راهنمایی میکنند. در کنگره به ما آموزش میدهند چطور قدر شناسی کنیم. ما در کنگره چهار جشن داریم که باید قدران باشیم. ما باید قدران روزهای باشیم که چطور با حال بد وارد کنگره شدیم. من باید برای حال امروزم قدران باشم. باید سپاس گذار باشم و گذشته خودم را فراموش نکنم. من مدیون کنگره هستم . 
فاطمه مسافر نیکوتین:
من قبل از مشارکت در مورد دستور جلسه می خواهم از راهنمای محترم خانم اعظم تشکر کنم . به این دلیل که حرکت در لژیون ویلیام را مدیون ایشون هستم. من فراموش نمیکنم قبل از اینکه سفر خود را شروع کنم چقدر بیمار بودم . ایشان با آموزشهایی که به من دادند توانستم سفر کنم. من در گذشته حالا چه خواسته و نخواسته در مسیر ضد ارزشها بودم . و چطور به جسم خودم آسیب میرساندم. من امروز چطور تغییر کردم که رفتارهای ضدارزش خود را اصلاح کردم من با برداشتن یک قدم در این مسیر حرکت کنم و این حرکت من باعث حال خوب امروز من شد. حالا من باید سپاسگذار باشم . سپاسگذار . راهنما، کنگره،...... من معتقد هستم معجزه ای که در زندگی می تواند حال من را خوب کند سپاسگذاری می باشد . من همیشه قدر دان کنگره هستم و تمام لحظه های خوب زندگی ام را مدیون کنگره . امیدوارم بتوانم خدمتگذار کنگره باشم.
زهرا مسافر نیکوتین:
این دستور جلسه به من میگوید چطور قدرانی کنم . من باید سپاسگذار باشم و با قابلیت خودم دین خود را ادا کنم چون من زندگی خود را مدیون کنگره هستم به این دلیل که فکر میکنم اگر امروز من اینجا نبودم معلوم نبودم زندگی من چه میشد. امروز همه چیز برای من آماده شده تا بتوانم از تاریکهای زندگی خود خارج شوم  . من باید بتوانم سپاسگذار باشم . من هم معتقد هستم اگر قدردان نباشم نمی توانم از این نعمت بر خوردار باشم.
الهام مسافر نیکوتین:
شکر گذاری یعنی احساس شکرانه داشتن و این احساس از کجا نشات میگرید. اینکه واقعا به داشته های خود توجه داشته باشیم. من مدتی است که دفتری تهیه کردم و تمام داشته های خود را ثبت کردم و هر روز از خداوند برای داشتن این همه نعمت تشکر کنم. و این احساس بر من غالب شده که اصلا به نداشته های خود فکر نکنم. وقتی در کنگره راه درست زندگی کردن را به ما آموزش دادند ما در قرار گرفتن در این مسیر احساس شکر گذاری بر ما غالب شد. حالا من باید از همه عوامل سپاسگذار باشم و این قدر دانی باعث حرکت درست من میشود. 
خانم اعظم: 
امروز میخواهم در مورد یک مجموعه ای که طی این سالها داشتم برایتان بگویم. شاید درد دل باشد و شاید هم گله و شاید آموزش. تمام کسانی که وارد لژیون شدند اول همسفر بودند.  من خیلی کارم مشکل بود به این دلیل که شما راهنمای دیگری هم داشتید . به نظر من قدردانی اول باید از خداوند شروع کنیم. حالا ما که نمیتوانیم قدردانی نصبت به خدا را نشان دهیم . ولی میتوانیم قدردان این مجموعه باشیم. ما باید به همه اعضا کنگره قدردان باشیم. این وظیفه راهنما میباشد که به رهجو آموزش دهد چون من هم آموزش گرفتم که قدردان باشم. من امروز باید به شما بگویم که حتما سپاسگذار باشید. من اعتقاد دارم که باید قدردان باشیم و این یک نوع آموزش است. هستی قانون دارد . آقای مهندس به یک موضوع اشاره کردند . راهنماها چطور بمانند آنها چهار سال خدمت میکنند. مرزبان چهارده ماه خدمت میکند شما باید آموزش دهید. رهجو باید یاد بگیرد که قدردان باشد. ما نباید فراموش کنیم با چه حالی وارد کنگره شدیم ما باید قدردان باشیم. آقای مهندس فرمودند گروه موسیقی را فقط من حمایت میکنم . ما باید مسئول باشیم و در قبال این نعمت سپاسگذار باشیم. و این وظیفه یک راهنما میباشد که به رهجو انتقال دهد . من رهجوی داشتم که واقعا از لحاظ مالی مشکل داشت من از خانم خواستم اگر حرفه ای دارد مشغول کار شود که در آمدی داشته باشد و ایشون را تشویق کردم این خانم بعد از مدت کوتاهی به من گفت من توانستم مقداری از مشکلات مالی خودم را بر طرف کنم . کنگره راه درست را به ما آموزش می‌دهد. من خواهش میکنم قدر دان باشید. 
سپیده مسافر نیکوتین: 
به نظر هر کس باید به نوعی قدردان باشد . من نمی توانم فقط با پاک دادن قدردانی کنم . راهنما برای من وقت میگذارد . سر ساعت در جلسه حضور دارد من باید فرمان بردار باشم . رهجوی منظم و وظایف خود را به نحو احس

ن انجام دهم. 
مریم مسافر نیکوتین:
من از همان سن کمی که داشتم یاد گرفته بودم هر کس برای من هر کاری کرد باید سپاسگذار باشم. من باید حرف و عملم یکی باشد . من حال امروز و سلامتی امروز م را مدیون کنگره و راهنما ی محترم خانم اعظم هستم. من باید دین خودم را ادا کنم و میخواهم خدمتگذار صادق کنگره باشم.
نجمه مسافر نیکوتین:
من اول میخواهم از آقای مهندس تشکر کنم که این بستر را برای من فراهم کرد تا به درمان برسم. من امروز خوشحال هستم که سیگار مصرف نمیکنم و توانستم از این ضد ارزش خارج شوم من روزی هزاران بار برای حضور در کنگره شکر میکنم و من باید سپاسگذار باشم‌

زهرا مسافر نیکوتین:
خدا رو شکر به کمک آموزشهای کنگره من توانستم امروز تمام داشته های خودم را ببینم . من خدا رو شکر میکنم امروز هم خودم و هم مسافرم به درمان رسیدیم.  من درمان خودم را مدیون کنگره هستم و باید هر کاری که میتوانم برای کنگره انجام دهم.


تایپ:مسافر نیکوتین زهرا 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
‌شهلا چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 02:46 ق.ظ
با تشکر از گروه ویلیام وایت و راهنمای عزیز خانم اعظم مطالب بسیار خوب و آموزنده بود.

 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic