لژیون
شنبه 12 خرداد 1397 ساعت 01:02 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

گزارش جلسه ویلیام وایت همسفران روز جمعه به تاریخ ١١/٣/٩٧به استادی خانم اعظم : ابتدا مسافران نیکوتین در مورد دستور جلسه مشاركت كردند وسپس در باره سی دی گره قدرت مطالبی گفته شد .


مسافر نیكوتین مطهره : در پایه های علمی كنگره همین خرید سی دی ها و نشریات و كاربردی كردن انها در تمام سطوح زندگی ، با اینكار كم كم میتوانم علم كنگره را نشر بدهم به بیرون از كنگره و به معنی این است كه حرفی برای گفتن دارم .
همانطور كه اقای مهندس فرمودند تجربه سندی است بدون نقص .
اگر رفتار و كردار من نشان بدهد كه چیزی از كنگره یاد گرفتم قطعاً كمك به علم كنگره است . 
در مورد سایت اینكه یك سیستمی در گوگل است كه هر سایتی كه بیشترین بازدید را دارد وقتی سرچ میكنی بلافاصله روی صفحه میاید . الان وقتی در مورد مصرف مواد مخدر و سیگار و درمان انها در گوگل سرچ كنی اولین سایتی كه باز میشود سایت اصلی كنگره ویا وبلاگ های مرتبط میباشد ومن نسبت به تمام كسانی كه در انتشار علم كنگره خدمت میكنند باید قدردان باشم و دین بر گردنم است ، كمترین كاری كه میتوانم انجام دهم بازدید همه روزه از سایت و گذاشتن نظر میباشد.
در مورد بخش مالی كنگره در اندازه كوچكش كمك به نشریات و كمك به سبد است وباید اون مقداری رو كه در توانم است را در سبد بیاندازیم و اینو تجربه كردم كه اگر هر مقداری بخشش كنم همان مقدار به من باز پرداخت خواهد شد .
مسافر نیكوتین مریم :  حقیقت اینكه دارم اهسته اهسته یاد میگیرم در مورد كمك مالی به كنگره عمل كنم و حرف نزنم .
خودم از خودم راضی نیستم در جهت كمك مالی به كنگره و دارم از كم شروع میكنم كه بتوانم كمكهای مالی بیشتر و بیشتری انجام بدهم و مطمئن هستم حال خودم خوب میشود .
واقعا ارزویم این است كه یكروز عضو لژیون مالی باشم .

مسافر نیكوتین سپیده : باید اون چیزی را كه در كنگره یاد  گرفته ام را كاربردی كنم تا بتوانم در بیرون از كنگره باز تاب این تغییر را نشان بدهم .
تو جامعه وقتی یكسری رفتارهای خاص از من ببینند متوجه میشوند كنگره واقعا جای بسیار مهمی میباشد .
در مورد مالی تمام تلاشم را میكنم كه هر كاری در توانم بود انجام بدهم .
مسافر نیكوتین ناهید : در این دستور جلسه كلمه من خیلی مهم است و بار معنایی زیادی دارد .اقای مهندس فرموده اند كه كنگره ٦٠ در حال حاضر نیاز مالی ندارد و همه چیز را به نحو أحسن برگزار میكند و قطعا بدون كمك من هم پیش میرود ولی خوب این كمك مالی و استحكام پایه های مالی قرار است برای ایندگان باشد زیرا كنگره ٦٠ یك حقیقت است و حقیقت هم همواره خواهد بود .
اگر بخواهم تزكیه و پالایش بشؤم باید از این من عبور كنم . 
در مورد بخشش پول بسیار صحبت میشود ولی از حرف تا عمل بسیار راه است و این بخشش یك سد راه است باید از این سد عبور كنم و اینها همه بر میگردد به همان اموزش و معرفت وعمل سالم ، شناخت و معرفت و اگاهی هر چه بالاتر برود بخشش را هم بیشتر یاد میگیرم ودر تزكیه و تكامل به من كمك میكند.

مسافر نیكوتین شهلا : بطور كلی گرفتن پول به هر طریقی به انسان خیلی انرژی میدهد و به همان اندازه هم  دادن پول انرژی دارد بشرطی كه روی خودمان كار كنیم كه بتوانیم ببخشیم .
از طرفی این علم كنگره ٦٠ بود كه به من و خانواده ام ارامش را هدیه كرده پس قطعا من هم باید این را باز پرداخت كنم .
مسافر نیكوتین لیلا: از لحظه ای كه با كنگره اشنا شدم هر گونه نذری راكه بخواهم ادا كنم مبلغش را به كنگره میدهم ، هیچگونه نذر و نیازی به ذهنم خطورنمیكند. 
وقتی من همه چیزم و ارامش خانواده ام را از كنگره گرفته ام بنابر این باز پرداخت این ارامش هم باید متعلق به كنگره باشد .
مسافر نیكوتین مونا : مهمترین كاری كه كنگره ٦٠ میكند ادرس انسانها را به خودشون  میدهد ، وقتی خودمان را شناختیم میبینیم بزرگترین كمك را كنگره به من كرده و من هم اگر بخواهم كمكی كنم قطعا ًباید در راستای كنگره باشد . 
این كمكی كه من به كنگره میكنم در مقابل این كمك عظیم كنگره مثل قطره به اقیانوس است .
مسافر نیكوتین زهرا : كمك كنگره به من این بود كه مرا از خواب عمیقی كه بودم بیدار كرد و بخشش را به من یادداد ومن هر چه در توانم هست كمك كنم واین كمك را از كنگره اموختم .

مسافر نیكوتین خانم اعظم : با مشاركتهای شما متوجه شدم كه همگی متوجه من خود شده اید . كمكی كه كنگره به من كرد این بود كه متوجه هویت خودمان شدیم . هویت ما اون نبود كه در تاریكی اعتیاد از ما گرفته شده بود  هویت ما همین بود كه الان داریم .
هیچكدام از ما تولید علم نداریم ، این خوراك اماده میشود و برای من گذاشته میشود كه استفاده كنم .در مورد مسائل مالی هم هر كسی به اندازه توان خودش مسئولیت دارد نه اینكه همه كار هایم را بكنم ، همه نیاز هایم را بخرم و بعد به فكر كمك به كنگره باشم ، برای كسانی كه توان مالی  دارند شركت در لژیون مالی كار سختی نیست . نمیتوانیم بگوییم قسمت مالی اهمیت كمتری.دارد هر دورمكمل هم هستند . 
كنگره  مركز علمی و تحقیقاتی است و این تحقیقات پول میخواهد . حالا كه نمیتوانم علم تولید كنم میتوانم نهایت استفاده را ببرم وبه بیرون آرائه بدهم ، میتوانم رهجوی خوبی باشم .
هر كدام از ما یك الگویی هستیم كه در جامعه پخش هستیم و خودمان نمیدانیم زیرا به قدری جنس امواج من تغییر میكند كه هر كجا من را میبینند متوجه میشوند و اصلا معلوم نمیشود كه من از دل اعتیاد بیرون اومدم . 
اینها را كسب كردیم و برای كنگره خساست بخرج ندهیم . اگر برای یكی از پولت بگذری یعنی دوستش داری و اگر كنگره را دوست داری از پولت بگذر و سختت نباشد و یادمان باشد همه چیز از پاكت شروع میشود .

سی دی گره قدرت : 
وقتی خلق و خوی اطرافیان انسان تغییر میكند یك عده ای از این تغییرات احساس خوشایندی دارند و یك عده ای احساسشان خوشایند نیست و احساس بخل و حسد دارند ، احساس معذب بودن دارند.
اون تغییر فاز نشان دهنده گره قدرت است هر كجا قدرت باشد یك بیشه ای است و یكی بیشه اش بزرگ است و یكی كوچك ، وقتی به گره قدرت دچار میشوی دیگران را معذب میكنی .
وقتی كه قد ت تبدیل به ضدش میشود ، یعنی در راستای مسئولیتی كه به عهده اش گذاشته اند خدمت نمیكند ، در سیستم كنگره اگر بخواهی قدرت بگیری و بخواهی باز با زیر پا گذاشتن دیگران جایگاهی برسی اصلا جواب نمیداد ، ما قرار نیست در كنگره به جایی برسیم . 
یك قانون وجود دارد كه وقتی كاری انجام میدهیم مهمترین عامل رضایت از خود است نه اینكه تأیید دیگران . 
یعنی كار میكنی نه برای اینكه حالت خوب شود بلكه فقط برای اینكه دیده شوی و اگر اینگونه باشد احساس منیت تو خیلی بیشتر است و احساس خوب هم به دیگران نمی دهی و سازنده نمیتوانی باشی بلكه مخربی .
ما در كنگره احقاق حق نداریم . قدرت در كنگره اصلا جواب نمیدهد و باید به میزان رضایت و عشق و علاقه خودت حرکت کنی.تهیه و تایپ: مسافر نیكوتین ناهید 
                                               
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
‌شهلا یکشنبه 27 خرداد 1397 12:53 ق.ظ
با تشکر ازخانم اعظم و گروه ویلیام وایت مطالب
خوبی را عنوان نمودند. خانم اعظم از توضیحاتتان
در مورد گره قدرت بسیار ممنونم بسیار خوب بود.
عذرا .اهواز شنبه 12 خرداد 1397 01:28 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت استاد گرامی ودیگر دوستان مثل هر هفته عالی بود استفاده کردم از خواندن لذت بردم و انرژی گرفتم الهی روزگارت آفتابی الهی شامگاهتان مهتابی الهی در همه دوران عمرتان هر آنچه خواهید دست یابید با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic