لژیون
سه شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 03:10 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

لژیون ویلیام وایت همسفران در روز جمعه آغاز بکار نمود.


راهنمای محترم خانم اعظم: 
من پنجشنبه در شعبه ابوریحان بودم و دستور جلسه این هفته بسیار مرتبط با سی دی گره قدرت استاد امین بود و به نظر من دستور جلسه این هفته ظرفیت، مسئولیت، قبله گم کردن، ترکیب زیبای را با سی دی گره مسئولیت برایم داشت. من میخواهم طوری صحبت کنم که دستور جلسه و سی دی مکمل هم باشند. ما هفته پیش صحبت کردیم که برای گرفتن هر مسئولیتی باید ظرفیت آن را داشته باشیم. ظرفیت همان ظرف وجودی انسان است . وقتی ما وارد کنگره شدیم تصمیم گرفتیم ظرف خود را خالی کنیم برای گرفتن آموزشهای کنگره. به این دلیل که اگر ما بخواهیم از پس مسئولیتی بر آییم باید قدرت انجام آن کار را داشته باشیم. قدرت یعنی توانایی انجام هر کاری. مسئولیت دو قسمت دارد . مسئولیت شهر وجودی . دومی مسئولیت جایگاهی خدمتی که به عهده ما می گذارند. ما آموزشها را با خدمت تبدیل به عمل میکنیم. از نقطه سخن به نقطه عمل میرسیم. ما در کنگره آموزش میگیریم که مسئولیت کارهای خودمان را بپذیریم. ما در گره قدرت صحبت کردیم که استاد امین فرمودند هر جا قدرت باشد ضد آن ساخته میشود. که ضد آن گره قدرت است‌. توانایی انجام کار قدرت است. چطور ضد آن ساخته می شود؟ اگر درست از جایگاه استفاده نکنید ضد آن ساخته میشود. کل انرژی هر کاری به دو قسمت تبدیل میشود. اول انرژی که از رضایت کار به دست می آوریم. مثل یک موزیسین که با نواختن هر نت اول خودش لذت میبرد. دوم انرژی به دست آمده از تایید طلبی که انرژی کاذب میباشد. ساختار قدرت یک ساختار حیاتی است. اگر به کسی مسئولیت داده شود اگر ساختار قدرت درست باشد همه چیز خوب پیش میرود. وبرای  اطرافیان هم مستمر ثمر میشود. اگر در ساختار حرکت درست باشد باعث رشد میشود. ولی اگر ضد آن گره قدرت باشد باعث تخریب میشود.  حالا نشانه های گره قدرت چیست؟ که استاد امین میفرماید که در کتاب شریف هم آمده که سوال کننده را از خود نرنجانید. یعنی اگر مسئولیتی داری هرگز اطرافیان خود را آزار ندهید مثل کسی که در ساختار قدرت است و اطرافیان حتی میترسند از آن شخص سوال کننند. در واقع این ساختار درست نیست. اگر ساختار درست باشد انرژی از عمل سالم گرفته میشود . ولی اگر غلط باشد از تایید طلبی و انرژی کاذب.  ساختار قدرتی درست است که زایش داشته باشد‌ مثل یک راهنما که لژیونش ساختار درست دارد زایش و حاصل آن کمک راهنما و رهجوهای خوب برای کنگره میباشد.   " ادامه سی دی گره قدرت هفته آینده میباشد"
در ادامه پرسش و پاسخ انجام گرفت.
سوال اگر در کاری خود شخص راضی باشد یعنی ساختار درست است؟
باید کاری که انجام میدهید برای تایید طلبی نباشد برای مثال دوتا مرزبان شروع به خدمت میکنند یکی از آنها برای دیدن شدن همه کارها را انجام میدهد و اجازه نمیدهد مرزبان دیگر کار خود را انجام دهد‌. در واقع اول حالش خوب میشود ولی رشد پیدا نمیکند و به مرور حالش خراب میشود چون انرژی بدست آمده از تایید طلبی است. 
سوال چطور میتوانیم تغییر  کنیم؟
ما در کنگره با مهارتهای درست زندگی کردن آشنا میشویم . هر تغییری نیاز به رب و مربی دارد که کنارتان باشد‌ . به یک باره نمیشود تغییر کرد و از ضد ها ارزشها خارج شد. 
در ادامه خانمهای مسافر در مورد دستور جلسه صحبت کردند.
مریم مسافر نیکوتین
به نظر من برای موفقیت در یک جایگاه باید ظرفیت آن را داشته باشیم وگرنه هم موجب تخریب برای خودمان و برای دیگران میباشد.
تایپ:مسافر نیکوتین زهرا 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
‌شهلا شنبه 26 خرداد 1397 11:57 ب.ظ
با تشکر از خانم اعظم که نکات مهمی از گره قدرت برای ما مطرح کردند.و با تشکر از خانم زهرا.
عذرا .اهواز سه شنبه 22 خرداد 1397 05:38 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت استاد گرامی خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان، خانم جلالی از فرمایشاتتان بسیار استفاده کردم سپاسگذارم امیدوارم که حکمت خداوند با آرزوی شما یکی باشه عاشق هر کسی هستید اونم عاشق خدا باشه، با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic