لژیون
دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 09:43 ق.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
" به نام قدرت مطلق "

وادی دهم می گوید: صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است. 

راهنمای محترم خانم اعظم:
امروز میخواهم در مورد دستور جلسه که وادی دهم میباشد صحبت کنم. آنانی که مجذوب رحمت قدرت مطلق می شوند به ارتقا می رسند. آنانی که فقط به سور چرانی مشغولند نصیبی ندارند. کنگره مثل گردباد عمل میکند اگر در وسط باشید همسو میشوید وگرنه از دایره خارج میشوید. این وادی یا این قانون بسان شمشیری برنده است هم هشدار میدهد و هم امید بازگشت. هم صعود است و هم سقوط. این وادی میگوید صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است اگر تغییر کنی مورد رحمت خداوند قرار میگیری . خداوند رحمان و رحیم است وقتی در هر جایگاهی باشی مورد رحمت خداوند قرار میگیری همیشه خداوند به انسان فرصت میدهد ولی تمنای دل میخواهد‌ همه انسانها مورد رحمت خداوند قرار میگیرند. انسان جاری است یعنی چه؟ یعنی همه چیز در هستی جاری و در حال حرکت است چون مسیر تکامل تغیر است. ولی الله همیشه یه جور است همیشه بخشنده و مهربان و رحمان و رحیم است. ولی انسان یک بار در نور هست یک بار در نار . نار همان ضدارزشهای ما میباشد. مثل شمع که دود میکند . ولی اگر انسان در مسیر ارزشها قرار بگیرید آن نار تبدیل به نور میشود. انسان باید در لحضه باشد در ساعت زندگی کند اما چگونه میشود . هر چیزی یک روز تمام میشود انسان همیشه یک جور و یکنواخت نیست. همه باید در جهان زمینی سه بعد ، حیات، فضا، مکان، را داریم هر جا فضا و حیات باشد مکان را داریم. هر سه بعد فضا . مکان و زمان زمینی را از دست خواهد داد. قدیما معتقد بودند چهار عنصر آب باد خاک آتش هستی را به وجود آوردند.


 اما سه مولفه اصلی دیگر نیز وجود دارد که نه تنها جهان زمینی بدون آنها هیچ مفهومی ندارد بلکه در ساختار سایر جهان ها یا آسمانها و جهانهای پس از مرگ و ارتباط بین آنها نقش بسیار کلیدی را بر عهده دارند و بدون آنها هستی و نیستی هیچ معنایی پیدا نمی کند و این سه مولفه عباردتند از نور . صوت . حس 
نور چیست؟ نور در هستی فرمان می دهد اگر نور نباشد شما هیچ چیز را نمیبنید. ضمن اینکه در جهان هیچ چیز به سرعت نور نمیرسد. حالا ما قرار است نارهای وجود خود را به نور تبدیل کنیم. 
صوت : ما قسمتی از صوت را در جهان میفهمیم و پل ارتباطی بین تمام موجودات صوت است. بعضی از اصوات الهی و بعضی شیطانی هستند. انسان با پالایش حتی میتواند صدای خدا را بشنود . انسان اختیار کامل دارد که اگر دل به اصوات و کلام نیکو دهد میتوان صفات ناپسند خود را تغیر دهد تا به صلح و آرامش برسی پس بدان که صفت گذسته در انسان صادق نیست چون جاری است.
حس مانند خداوند است دیده نمیشود و قابل حس است. اولین نیروی به کار گیری قوه عقل حس میباشد. انسان با حس میتواند . علاقه . عشق نفرت .... خود را نشان دهد.اگر حس پالایش نشود معنی دوست داشتن را نمیفهمید.حس باید سالم باشد . حس باید تکذیه و پالایش شود واین کار به تنهایی صورت نمیگرد و رب و مربی میخواهد. برای تکذیه باید تفکر سالم باشد با تفکر سالم به ایمان سالم بعد عمل سالم ، حس سالم ، عقل سالم ، عشق سالم،  میرسیم . عشق سالم ذره ذره پدیدار میشود عشق سالم هیچگاه به نفرت تبدیل نمیشود .حس سالپ وقتی اتفاق می افتد که به فرمان عقل برسی .
شهلا مسافر نیکوتین: 
صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است. هر انسان اگر هر صفاتی داشته باشد مثل عصبانیت. بد خلقی . ..... حتی یک انسان اگر در قعر جهنم هم باشد میتواند تغیر کند و آموزشها و داشتن مربی خیلی تاثیر دارد. انسان حق اختیار دارد و خودش تصمیم میگرد و هر لحضه میتواند تغیر خود و مورد لطف خداوند قرار بگیرد. 
زهرا مسافر نیکوتین:
در وادی دهم به ما گفته میشود انسان میتواند تغیر کند و جایگاه خود را عوض کند فقط تمنای دل میخواهد و اینکه تصمیم برای حرکت در مسیر درست باشد که مورد رحمت خداوند قرار گیرد در وادی دهم چرخه ایمان سالم تا رسیدن به عشق سالم خیلی زیباست . زیرا موقعی که به عشق سالم برسیم خواهیم دانست بدی و زشتی انسانها از روی جهل و نادانی و یا نیاز آنهاست.


تایپ: همسفر زهرا

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا پنجشنبه 14 تیر 1397 06:58 ب.ظ
سلام و تشکر از مشارکت لژیون ویلیام وایت در باب وادی دهم و تغییر صفت گذشته وزدودن بدی و زشتی با تزکیه و پالایش ، سپاسگزارم از خانم اعظم وخانم زهرا و مشارکت کنندگان عزیز

 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات