گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
شنبه 28 مهر 1397 ساعت 07:55 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
ما در سیستم خیلی ناممکن ها را ممکن کرده ایم .حلقه مفقوده اعتیاد  یعنی هم زمان برای جسم و روان و تغیر نگرش کار کرده ایم.و هر کدام به تنهایی کافی نیست. ot و آدامس نیکوتین به تنهایی جواب نمی دهد.


"به نام قدرت مطلق الله"زهرا مسافر نیکوتین : من ‌وقتی که فهمیدم سنگ کلیه دارم ، شش ماه هر روز صبح ناشتا یک قاشق  D SAP را با یک قاشق عسل با آب ولرم میخوردم و بعد از نیم ساعت صبحانه میخوردم و بعد از آزمایش مجدد متوجه شدم که سنگ کلیه ام دفع شده و هم چنین کبد چرب من خوب شد. 
رخساره مسافر نیکوتین : مسافر من اجبار به مصرف D SAP شد و من هم برای پوستم استفاده کردم و بعد از مدتی منافذ پوستم باز شد و پوستم خیلی روشن و خوب شد .
سمانه مسافر نیکوتین : چند ماهی بود که سردرد شدید داشتم و پزشکان نمی توانستند مشکل مرا تشخیص دهند و باید نمونه برداری میکردم تا متوجه بیماری ام بشوم در خصوص این مسئله با آقای مهندس مشورت کردم و طبق فرموده ایشان  یک ماه D SAP  استفاده کردم و نتیجه بسیار خوبی گرفتم.
مشارکت در خصوص سی دی لایه ها:
مونا مسافر نیکوتین :آقای مهندس فرمودند برای حل هر مسئله اول باید راه را پیدا کنیم ،مشکلات رو باید به صورت لایه لایه حل کنیم نه این که صورت مسئله را پاک کنیم ،افکار و اندیشه ی من خیلی مهم است و در تمام مسائل  تاثیر گذار است .خودم مدتی مثبت فکر کردن را تمرین کردم و جواب خیلی خوبی گرفتم و با فکر خوب و مثبت به نتیجه خوب رسیدم. به نفس باید آموزش دهم که به چه چیزهایی فکر کند و بدانیم که شیطان انسان را مجبور نمی کند،دعوت میکند 
لیلا مسافر نیکوتین : افکار و اندیشه خیلی مهم است .من افکار زیادی داشتم و وقتی با خانم اعظم صحبت کردم به من گفتند این افکار را دور بریز فایده ایی ندارد ، وقتی من درونم پراز سرو صدا است چطور میتوانم صدای عشق را بشنوم ؟
فکر کردن بیهوده انرژی مرا میگیرد ، الان وقتی میخواهم به کسی یا چیزی که فایده ندارد فکر کنم بلافاصله به خودم میگویم؛که چی ،ولش کن و فکرم را عوض میکنم .
جامعه ی ما طوری شده که برای هر گونه حال خرابی قرص تجویز میکنند ،به بچه ی شلوغ ،پیش فعال میگویند .به قول آقای مهندس ما نباید انتظار داشته باشیم که بچه ها مثل ربات باشند و قرص ریتالین به خوردشان ندهیم .
راهنمای محترم سرکار خانم اعظم‌: 
این‌خان‌لایه لایه است ،یکی پیدا کردن راه است و یکی آنچه که ما برداشت میکنیم .
اگر توانستی راه رو پیدا کنی که هیچ وگرنه میری به جاده بیراهه ،یک زمانی من‌ فکر میکنم  بلد هستم و میدانم ولی اگر نمیتوانی به کار بگیری یعنی خوب متوجه نشدی ،این مسئله خیلی مهم‌است ،اگر جایی دیدم میدانم ، ولی چرا هنوز اینطور هستم 
  یعنی دانایی به کار گیری دانسته را ندارم .
شما آموزش گرفتی ولی طبل تو خالی نیست اگر میخواهی پیامت را ارسال کنی ،طبلت باید خالی شود ،طبل پر صدا ندارد .
زمانی فکر میکنیم کسانی دوستمان ندارند و به جای اینکه دنبال علت بگردیم ،از این و اون ناراحت میشویم در حالی که خود من‌ مسیر رو بد میروم .اگر با چشمانی  باز به صورت ها نگاه کنیم متوجه میشویم که کلماتی که گفته شده را فهمیده اند یا نه .
مسافری که یک ‌ماه است کنگره آمده اگر خوب متوجه شده باشد و جذب شده باشد .میبینید که در عرض یک ماه چقدر چهره اش عوض میشود ولی بعضی ها متوجه نمیشوند و جذب نمیشوند و دوباره تکرار تاریخ برای آنها به وجود می آید .
نتیجه : فهمیدن و به کار بستن و خالی کردن ظرف 
در پیدا کردن راه افکار و اندیشه ما خیلی مهم است وقتی  با اندیشه منفی میخواهی به آموزش های سیستم نگاه کنی و نظر بدهی ،خوب معلوم است به چه نتیجه ای میرسی .
استاد فرمودند : ما در سیستم خیلی ناممکن ها را ممکن کرده ایم .حلقه مفقوده اعتیاد  یعنی هم زمان برای جسم و روان و تغیر نگرش کار کرده ایم.و هر کدام به تنهایی کافی نیست. ot و آدامس نیکوتین به تنهایی جواب نمی دهد.
 باید جهان بینی هم رشد پیدا کند و هر سه باهم ‌باهم (جسم ،روان و جهان بینی)  کاربردی شود ،دانستن به تنهایی کاربردی نیست .
این سفره لایه لایه است ،مثل اینکه سفره هایی روی هم روی هم  پهن شده اند .شما سفر اول را باید تموم کنی تا به سفر دوم برسی یعنی از لایه اول به لایه دوم بروی در سفر دوم لایه ات عوض میشود  ،این لایه ها در صور پنهان من اتفاق می افتد ،از لایه اول شروع میکنی .
این خان ادامه دارد و به نظر من تا بی نهایت میتوانیم این لایه ها را یکی‌ یکی پیدا کنیم .
طبلمان را خالی کنیم ، بابد ابزار کار به من داده شود و تغذیه شوم تا بتوانم طبلم را خالی کنم ، باید به فهم مفید برسم . تعریف ها را باید خوب یاد بگیرم ،فهمیدن یعنی روی هر چیزی مکث کنید و فکر کنید ، و آنچه برداشت میکنید . وقتی در درونت کینه ،حسد و بخل داری ، آنقدر ذهنت شلوغ هست ، درمان یک طرف قرار گرفته و چیزهای دیگر یک طرف دیگر و نمیتوانی اولویتت را پیدا کنی . خوب نتیجه چه می شود؟

قطعات پازل را باید درست بزاری خداوند به ما کمک میکند به خاطر کمک هایی که ما به اطرافیان میکنیم .
مسافران ما سبب ارتقا ما شدند .
نگاه مثبت را باید بفهمیم ،یعنی همه چیز را لعنت و نفرین خداوند ندانیم .

همه چیز را برای خودت نخواهی ، در وادی چهاردهم محبت خاص و عام‌ داریم .محبت خاص را قبل از کنگره داشتیم و الان وارد محبت عام شدیم ، همدیگر را دوست داریم و برای هم دعا میکنیم .
باید از خیلی چیزها که به دردت نمیخورد ولی به زور نگه داشتی بگذری تا به خودت برسی .تهیه گزارش :  سپیده مسافر نیکوتین 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا جمعه 25 آبان 1397 01:17 ق.ظ
با تشکر فراوان از خانم جلالی مطالب در مورد لایه و سیستم ابکس بدن بسیار خوب و عالی بود.واز هم لژیونی عزیز بسیارممنونم۰
رخساره مسافر نیکوتین دوشنبه 30 مهر 1397 01:00 ب.ظ
ممنون از همه ی دوستان مخصوصا خانم جلالی عزیز . صمیمانه سپاسگزارم خانم جلالی بابت بودنتون و بابت اموزشهاتون
عذرا .اهواز شنبه 28 مهر 1397 09:49 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان مشارکت مثل هر هفته عالی بود استفاده کردم سپاسگذارم آرامش قشنگترین حس دنیاست یک دنیا آرامش برایتان آرزو دارم با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت.
مسافر نیکوتین زهرا شنبه 28 مهر 1397 07:13 ب.ظ
با سپاس فراوان از خانم جلالی و تمام اعضای لژیون. خدا قوت خدمت خانم سپیده عزیز
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic