گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
چهارشنبه 9 آبان 1397 ساعت 06:48 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
هیچ موجودی جهت بیهودگی ، قدم به حیات نمی دهد. هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم. همه مطالب در درون و برون ماست مانند قله های آتشفشان 
هستنند. اما آرام و بی صدا.

http://up.c60.ir/repository/44150/1535087248117image.JPG

"به نام قدرت مطلق الله"

رخساره مسافر نیکوتین: 
این وادی سراسر امید هستش بخاطر اینکه میگوید: هر چقدر هم که خودت را ناچیز بگیری قطعأ یک مأموریتی داری،حتی یک کرم در هستی که از نظر انسانهای بی تفکر و بی خرد یک موجود مزاحم هستش، ولی همان کرم هم اگر نباشد و اکسیژن را به لایه های زیرین خاک نبرد،‌خاک ،مرغوبیت و حاصلخیزی را که باید داشته باشد را ندارد.از آن کرم گرفته تا یک موجود عظیمی به نام انسان قطعأ یک مأموریت و کاری دارد که به اینجا آمده.پس بهتره من بگردم و ببینم با دیروز خودم و پارسال خودم چه تغییراتی کردم تا بتوانم آرام آرام این وادی را درک کنم.
منا مسافر نیکوتین: 
اینکه در وادی دوم گفته شده ما یک جنگ نرم داریم در واقع بخاطر این هستش که ما با صفات درونی خودمون داریم وارد جنگ میشویم.صفاتی که شاید حتی به بعضی هاشون در وجود خودمان پی نبرده بودیم چون در صور پنهان ما بوده و کم کم یاد میگیریم یک سری چیزها رو قبول کنیم مصرف کننده سیگار یا قلیان بودیم یا دروغ میگفتیم یا قضاوت میکردیم و... 
و در وادی دوم راجع به امید صحبت می کند،اینکه باید در زندگی‌مان امید داشته باشیم تا بتوانیم با مشکلات مواجه بشویم و آنها را حل کنیم.وقتی که میخواهیم امیدوار باشیم، یک نیرویی در مقابلش می آید و میگوید : امید برای چی؟چرا باید امید داشته باشی؟ ولی من برای مشکلی که اخیرأ برایم پیش آمده بود مدام به خودم یادآوری میکردم و میرفتم جلوی آینه و به خودم میگفتم که  باید امید داشته باشی تا روزی که میخواهی آن جواب را بگیری.
زهرا مسافر نیکوتین:
در وادی دوم میگوید هیچ موجودی جهت بیهودگی خلق نشده و هرکدام از ما یک ‌مأموریتی داریم.دیدگاه ما با گرفتن آموزشها بسیار تغییرمی کند، من قبلأ یک اشتباهی که می کردم، این بود که خودم را با آدم های خیلی موفق مقایسه می کردم ولی با آموزش ها یاد گرفتم همیشه خودم را با خودم مقایسه کنم و من تا دو سه سال پیش با خودم میگفتم خدایا کسانی که مصرف کننده ی مواد مخدر هستن را از روی زمین بردار‌. ولی الان می بینم که همان انسان ها الان چه کمک راهنماهای خوبی هستند و چه قدر به درد دیگران می خورند و به انسان ها کمک  می کنند.پس واقعأ نمی توانیم قضاوت کنیم.امیدوارم همه به مأموریت خودشان در صراط مستقیم برسند.
 شهلا مسافر نیکوتین:
 وادی دوم بسیار وادی عمیقی هستش، اینکه به درون خودمان رجوع کنیم و ببینیم چه حرکت های مثبتی درونمان به وجود آمده و چه ضعف هایی درونمان هست تا بتوانیم این نقایصی که در وجودمان هست و به کره ی زمین آمدیم،آموزش ها را بگیریم و آنها را برطرف کنیم.از حرکت های مثبتی که در این سه چهار سال اخیر در من به وجود آمده است بسیار راضی هستم و باعث شده که خیلی قدرتمند تر از همیشه، مشکلاتی که همیشه با آن ها درگیر بودم را با صبوری برطرف کنم.در مورد جنگ نرمی هم که در وادی دوم گفته شده  و من با تمام وجودم آن را لمس کردم و اینکه ما تا چه اندازه با آموزش هایی که در کنگره می گیریم میتوانیم مسائل و مشکلاتمان را در این راستا حل کنیم.و همچنین از راهنمای عزیزم خانوم اعظم خیلی تشکر می کنم که در تمام این مدت به من خیلی کمک کردن و بارها رو از روی دوش من برداشتند.
بهاره مسافر نیکوتین:
 قبل از کنگره یک مدتی بود که همه چیز رو می بردم زیر سؤال و پیش خودم فکر می کردم که خیلی هم انسان دانایی هستم، ولی وقتی که وارد کنگره شدم و کمی از آموزش ها گذشت، فهمیدم که من چقدر کوچک هستم و نقطه ی جهل من چقدر بزرگ شده که من نمی توانم عظمت هستی را ببینم و درک کنم.ولی وقتی آموزش ها را گرفتم کم کم همه چیز تغییر کرد و متوجه شدم که من هنوز هیچ چیز نمی دانم و این موضوع را پذیرفتم‌.
راهنمای محترم سرکارخانوم اعظم:
قبل از وادی دوم وادی اول هستش و در واقع ما وادی اول را که می گوید ما با تفکر کارهایمان را پیش ببریم،پشت سر گذاشتیم. خاصیت تاریکی ها این است که آدم از خیلی چیزها عقب می ماند و خیلی از صفات بد را درون خودش به وجود می آورد.اگر نگاهی به درون خودمان بی اندازیم،متوجه آن بُخل ها و حسدها و کینه ها درون خودمان می شویم ولی قبلأ نمی توانستیم آن ها را ببینیم.اما الان می توانیم بپذیریم که بر اساس یک تفکرات غلط وارد مسیرهای غلط شدیم و یک چیزهایی که درون من وجود داره و نیروهای منفی هستن و من را از این رو به آن رو کرده است،حالا من این ها را پیدا کرده ام و می خواهم مسیر را پیدا کنم و پیش بروم.به نظر من وادی دوم هشدار میدهد که دیگه نباید درگیر چراهای زندگی باشم.بارها این را در کنگره شنیده ایم که کنگره با مسائل ریشه ای برخورد می کند. نباید این چراها را دست کم بگیریم چون باعث نا امیدی می شود.مثلأ می گوییم اصلأ ما برای چه آمده ایم؟اصلأ چرا خدا به یکی پول زیادی داده و به دیگری نداده؟ یکی از اقوام ما همیشه این سؤال رو می کرد و هر چی باهاش صحب می کردم

توجیه خودش را داشت.چون هنوز بستر برایش فراهم نشده بود و پذیرش این را نداشت که گوش کند. من متوجه شدم که بعضی ها دوست دارن در این چراهای خودشان بمانند یا باید بمانند تا زمانش فرا برسد. ولی همین چراها آدم را به نابودی و مسیرهای بد وبدتر می کشاند. که در سیستم کنگره با استفاده از وادی ها ما چراها را تبدیل به چگونگی می کنیم و برای هر مسئله ی درونی مان ما اینجا منابع آموزشی داریم که به آن بپردازیم و یاد بگیریم با آن چه کار کنیم و در آن خصوص چه رفتاری کنیم.پس وادی امید هستش.امید که داشته باشی حرکت می کنی و امید که نداشته باشی درجا می زنی،توقف می کنی‌.توقف و سکون یعنی چه؟دیگر زندگی و حیات نیست. آن هایی که خیلی در چراهایشان می ماند. هنوز به هیچ جا وصل نیستند.استاد می گوید، تو که هنوز ساختار یک دانه از سلول هایت را نمی دانی و نمی شناسی،چه طور منکر خیلی چیزها می شوی؟! آدم همیشه از یک مبدأیی آمده و به همان جا بر می گردد.باید بیاموزد و بداند که یک چیزی هستش،حالا یا نیروی مطلق یا الله.
واین هست و ما باید به آن اعتقاد داشته باشیم و همه چیز را دست او بسپاریم.

تهیه گزارش :  بهار مسافر نیکوتین 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا چهارشنبه 7 آذر 1397 06:21 ب.ظ
با سلام خدمت خانم اعظم راهنمای عزیز با نقطه نظراتی
که مطرح می کنند. آموزشهای ما غنی تر وبروز می شود.
ممنون از مشارکت کنندگان ویلیام وایت که نقطه نظرات در
باب موضوع جلسه عنوان نمودند. ممنون از بهاره عزیز زحمت کسیدید
عذرا .اهواز یکشنبه 13 آبان 1397 01:35 ق.ظ
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان مشارکت مثل هر هفته عالی بود استفاده کردم امید که با تفکر سالم وآرامش به آموزشهای کنگره بپردازیم با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic