گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 12:28 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
یک دسته آدم هایی که فقط دنبال معرکه گیری هستند که طبیعتا از یادگیری جدا میشوند، مثل همان‌ مثالی که آقای مهندس زدند که کنگره مثل گردبادی است که اگر در محور باشی ، میمانی ولی اگر توی دایره دوم‌ و سوم قرار بگیری ،پرت‌ میشوی  بیرون .


" به نام قدرت مطلق الله "


شهلا مسافر نیکوتین : 
معرکه گیری به خلق و خوی هر فرد بستگی دارد که راجع به هر چیزی برای اینکه بگوید حق با من‌ است  ، شروع به راه انداختن دعوا و حرکت های نا مناسب میکند یعنی همان ‌معرکه گیری ، میخواهد از زیر بار درونی خودش خلاص شود پس شروع به معرکه گیری میکند و اینها به خاطر عدم‌ آگاهی و مطالعه نکردن‌ است و یادگیری با سی دی  ها و جلسات  کنگره اتفاق می افتد ، و از این‌جمع ها خیلی میتوانیم‌ استفاده کنیم تا به آرامش درونی و حقانیتی که باید به آن برسیم ، برسیم .
لیلا مسافر نیکوتین  :  
آقای مهندس فرمودند وقتی آقایی به منزل می آیند و از غذا ایرادی میگیرند ،خانم‌ به جای اینکه توضیح بدهند شروع به معرکه گیری میکند که همان‌ معرکه گیری است .اگر من‌ آموزش نمیگیرم نیروهای دورنی من دنبال بهانه و معرکه گیری هستند . 
راهنمای محترم سرکار خانم اعظم :
در کنگره دو دسته داریم : یک دسته آدم هایی که فقط دنبال معرکه گیری هستند که طبیعتا از یادگیری جدا میشوند، مثل همان‌ مثالی که آقای مهندس زدند که کنگره مثل گردبادی است که اگر در محور باشی ، میمانی ولی اگر توی دایره دوم‌ و سوم قرار بگیری ،پرت‌ میشوی  بیرون .
به قول استاد ما همه معرکه گیر هستیم ، خاصیت انسان این‌ است .
جایی که حرف منطقی را متوجه نمیشوی و میخواهی خودت را توجیه کنی ، وارد  معرکه گیری میشوی . ما در کنگره‌ یاد گرفتیم‌ اگر حقیقت اندازه نخودی باشد بلاخره روزی مشخص خواهد شد ،معرکه گیر هم‌مشخص میشود و از همه چیز دور میماند .
صحبت ها ی خانم‌ جلالی در خصوص سی دی قیاس :
در پیام‌سفر دوم‌ میخوانیم که سفری هم‌ سخت و هم سهل است .همیشه پیش خودم‌ فکر میکردم  که چرا سخت است ، این‌سختی چیست ؟
با این‌سی دی متوجه شدم که در  سفر دوم‌ آدم تسخیر میشود و این اجتناب ناپذیر است ،مسافر ها مواد مصرف میکردند و تسخیر می شدند و ما هم به شکل دیگری تسخیر شده بودیم .
مواد حجابی است که نور را نبینند .
در سفر دوم میتوانند به وسیله نیروهایی که باز هم  مثل مواد حجاب ایجاد میکنند ، تسخیر شوند .
وقتی حجاب باشد یعنی از علم ‌و دانش و آگاهی عقب می ماند ، کار نیروهای منفی و بازدارنده این‌ است که انسان را از رشد و بقا و آگاهی عقب می اندازد . این‌نیروها شامل : ترس ، نا امیدی ، حس های بد ، غرور .نفرت و ... هستند .
نیروهای منفی ساختاری و شبکه ای هستند ، و همه با هم ‌متحد هستند ، وقتی قیاس هست در آن حسادت ،منیت هم هست . قیاس اول حال خودمان‌ را خراب میکند و در صور پنهان، قابل رویت نیست ولی در مصرف مواد قابل رویت است و در صور آشکار اتفاق می افتد .
زمانی سفر دوم سهل میشود که من آموزشی را که میگیرم ، بتوانم از دورنم بیرون‌ بکشم و  آموزش های مخصوص آن‌ مسئله را کاربردی کنم .
در سیستم آموزشی کنگره ،  از مثال درخت استفاده میشود که در این‌ سیستم‌ آموزشی از ریشه ما را آبیاری میکند .
و  شاخه ها  را اگر یکی را ترس و یکی را خود خواهی و منیت در نظر بگیریم‌ از ریشه آنقدر مواد مغذی میرساند که تو بتوانی خاک را بشکافی و از آن بیرون بیایی و بشوی ساقه و برگ ‌و گل .
یعنی اگر به شما میگوید با ترس مقابله کن ، میگوید که چطور مقابله کنی ، روش را یاد میدهد و تولید را یاد میدهد .
سکون‌ یعنی بی حرکتی ،یعنی مرگ .
پیامبران اشخاصی هستند با خصوصیات خاص خودشان ولی در جایی مورد آزمایش قرار میگیرند .
مثل حضرت ایوب که صبر زیادی داشتند ، یاحضرت یونس در مورد خشم .
یعنی خداوند به ما هم‌ جایگاه های مختلف را میدهد و مورد آزمایش هم قرار میگیریم .مهم این است که چطور از آزمایش بیرون بیاییم .
اگر جوینده راه باشیم و یاد بگیریم میتوانیم از این آزمایش ها و تسخیر بیرون آییم .
وگرنه اگر من‌بگویم این تقدیر من‌است و خداوند برای من‌اینطور خواسته کاری پیش نمیرود . من‌ پیشینه دارم و قدرت تفکری‌ که خداوند به من‌داده است.
وقتی قیاس میکنیم یا از خدا طلبکار میشویم و نفرت پیدا میکنیم ،یا از خودمان نفرت‌پیدا میکنیم یا از طرف مقابلمان .
برای اینکه فردی شناخته شود باید بستر آماده شود و خیلی ها بعد از مرگ شناخته می شوند .و در آن زمان بستر آماده میشود .
نتیجه قیاس : نفرت و بیزاری است . نیوهای منفی این‌کار را انجام‌میدهند که نفس در اختیار نیروهای منفی قرار بگیرد ، و نیروهای منفی به‌کسی نفوذ نمیکنند که حال خراب ایت  و بی دانش است،  به آدم هایی نفوذ میکنند که دانا و آگاه هستند ، چون‌میخواهند رشد آنها را متوقف کنند .
خیلی‌مهم است که از ما نام خوب به جا ماند و به خوبی از ما یاد کنند .مثل دو کشور آشور و یونان که در جهان بینی گفته شده.
هر اتفاقی که برای ما می افتد به خاطر انتخاب و اختیار خود من است .
مشارکت در خصوص سی دی قیاس : 
شهره مسافر نیکوتین : در اثر نا امیدی  فرد آهنگ ساز به سمت خود کشی رفته بود و باعث شد که رشد نکند و به کسی نگاه کند که از خودش قوی تر است و خودش را نادیده گرفت.

زهرا مسافر نیکوتین : 
دو آهنگ ساز یکی با فقر و یکی پولدار و یکی آنقدر حسادت میکرد که تصمیم‌گرفت طرف مقابل را نابود کند ولی با وجود اینکه او را در قبرستان دسته جمعی هم دفن کردند ،سرشناس شد و هنوز هم از آن‌ آهنگ ها استفاده میشود .قیاس انسان‌را از بین‌میبرد و حال را خراب میکند .و آهنگ سازی که قیاس داشت و تسخیر شده بود به وسیله قیاس و منیت که میخواست همیشه نفر اول باشد ، و از خداوند هم بیزار‌ شده بود و به حضرت مسیح هم‌ اعتراض کرد که من‌ این همه عبادت کردم‌ و لی شما برای من‌کاری انجام‌ندادی .

تهیه گزارش : سپیده مسافر نیکوتین
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا جمعه 25 آبان 1397 01:01 ق.ظ
سلام خدمت خانم اعظم که بسیار مطالب خوبی ازسی دی قیاس و معرکه گیری عنوان نمودند بسیار آموزنده بود۰
از مشارکت کنندگان عزیز سپاسگزارم جلسه خوبی داشتیم۰
با تشکر از سپیده عزیز
عذرا .اهواز چهارشنبه 16 آبان 1397 10:18 ق.ظ
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان مشارکت مثل هر هفته عالی بود استفاده کردم بله باید از دل معرکه گیری عبور کرد تا به یاد گیری رسید با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic