گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 11:26 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
وقتی قیاس میکنیم حس های خوب به سراغمان ‌نمی آید ، حس نفرت ، انتقام ، منیت  به  سراغمان ‌می آید .ما فقط  ظاهر آدم ها را میبینیم و قیاس میکنیم از درون زندگی آنها و پیشینه آنها خبر نداریم .همه شنیدیم که فلانی خیلی آدم ‌بدی است ولی همیشه کارهایش خوب پیش میرود و موفق است ، ما از تلاش این آدم خبر نداریم و فقط یک قسمت را میبینیم  .و قیاس،  انسان را دچار یک مبارزه درونی میکند.


ابتدای جلسه خانم اعظم در مورد جشن گلریزان مشارکت کردند:
من‌ باورم ‌این است که در  کنگره ۶۰ حرفی برای گفتن هست و راهی برای بهتر زندگی‌ کردن هست، اگر بخواهیم ‌در کنگره بمانیم باید همه جوره باشیم نه اینکه آموزش ها را بگیریم و در مواقع دیگر کنار بکشیم ‌. و الان هزینه ها چند برابر شده و توان بیشتر افراد کنگره هم‌ متوسط است ولی باز هم‌ میشود کمک کرد. و این ‌لژیون‌های مالی مزایای زیادی دارد و در این‌ لژیون ها تشویق میشوی به کار خوب و پشتیبان مالی هم‌میتوانی پیدا کنی ، اول آدم کاری را خود انجام‌ میدهد و بعد از دیگران میخواهد که البته آقای مهندس فرمودند که برای لژیون مالی به راهنما ها نگاه نکنید ،شاید راهنمایی واقعا نداشته باشد  و به طریق دیگری خدمت میکند . رهجو باید بگذرد ، قانون هستی داد و ستد است ، باید بدهی تا بگیری ولی ما مدام‌ منتظر هستیم که به ما  فقط داده شود ، افراد کنگره ۶۰ اگر آموزش بگیرند خیلی بخشنده هستند .
من ‌فکر میکنم اگر پسرم نبود چه زندگی داشتم؛ حالا که با وجود کنگره و آموزشهایش پسرم را دارم باید قدر دان‌ کنگره باشم .
آقای مهندس فرمودند که این پول ها برای خودشان یا خانواده شان نیست ،برای آیندگان‌است ،بستر آماده میشود برای آیندگان ، هم از نظر علمی هم‌ مالی و هم نیروی انسانی .
 بابد یاد بگیرید به راهنما ها خوب پاکت بدهید ،من تا ۵ سال کادوی راهنمای پسرم‌ را میدادم تا روزی که سر کار رفت و روی پای خودش ایستاد ، پاکت دادن لذت دارد و این حس خوب تداوم‌ دارد .
کنگره از ما تشکیل شده یعنی من ‌و شما ، باید کمک کنیم ‌. این کمک‌ها و کادو دادن ها باعث محبت بین دو طرف میشود .من‌ بارها خدا رو شکر میکنم که در جایی قرار دارم که آموزش دارد . و بخشیدن و قدردان بودن را به ما یاد می دهند . 

مریم ‌مسافر نیکوتین :
من قبل از کنگره پولی به جایی کمک نمیکردم و اگر هم‌ کمکی میکردم با عشق نبود ‌.در کنگره خودم ‌و پسرم به رهایی رسیدیم و آموزش دیدیم ، با عشق خودم‌ پول جمع کردم ‌و کمک‌کردم .
زهرا مسافر نیکوتین :
اوایل ورود ما به کنگره من ‌پولی نداشتم ،۲۰ هزار تومن داشتم‌ که به پسرم‌ دادم ‌برای شرکت در گلریزان و پسرم‌ در مشارکتش گفته بود که مادرم با این کارش مرا تکان داد و الان خدارو شکر کمک ها بیشتر شده .
من‌ هم برای کنگره خورد خورد پول جمع کردم و کنار گذاشتم که برای خرج‌ بیمارستان مجبور شدم‌ آن پول را  استفاده کنم در واقع از کنگره قرض گرفتم‌، و انشالله برای کمک‌ به کنگره با مبلغی اضافه تر کمک‌ خواهم‌کرد .
رخساره مسافر نیکوتین : 
وقتی مشارکت ها را شنیدم‌ متوجه شدم‌ که خیلی به کنگره بدهکارم کنگره ، پدرم ، برادرم و همسرم را به من‌ برگرداند و خودم هم  به حال خوب رسیدم و در سفر هستم .
و پول هایی که دیگر برای پاکت سیگار هزینه نمیکنم‌. 

صحبت های سرکار خانم جلالی در خصوص ادامه سی دی قیاس : 

اول باید نیروهای درونی را بشناسیم  تا به آن  غلبه کنیم‌، طوطی وار  یاد نگیریم . مواد مثل 
 حجابی است روی افکار و اندیشه فرد مصرف کننده ،‌ ما هم ‌که مصرف کننده نیستیم حجاب های زیاد دیگری داریم و در کنگره شناخت نیروهای منفی و بازدارنده را یاد گرفتیم ، شناخت نیروهایی که من در زمان تاریکی ها وقت نداشتم به آنها سری بزنم‌ ، بلد نبودم به خود من نگاهی بیاندازم .کنگره با سی دی ها و مواد آموزشی که در اختیار ما قرار داده به‌ من این‌ فرصت را داده که حرکت کنم .من‌ متوجه نبودم‌ که نباید خودم را با کسی قیاس کنم ، اگر قیاس کنم دچار چه مشکلاتی میشوم و چه افکار و اندیشه ای پیدا میکنم و چه پیامد هایی برای‌من‌ دارد ؟
یک سی دی را آنقدر باید بخوانم که بشود اندیشه من ، ‌اندیشه را اینجوری میشود تغییر داد . در کنگره خودمان را احیا میکنیم (ساخت حیات نو در حیات) به شرطی که اصولی کاری انجام‌ دهیم و اصولی یاد بگیریم ، اگر خوب یاد نگرفتی چون‌ ننوشتی ،اگر نوشتی و خوندی و متوجه نشدی چون ‌خوب روی آن‌ کار نکردی ،گاهی اوقات آدم‌ تمرکز ندارد باید تمرکز باشد .
داستان‌های پیامبران در قرآن هرکدام برای ما پیامی دارد مثل صبر حضرت ایوب . و ما هم‌ در جایگاه های مختلف  مورد آزمایش قرار میگیریم . باید قبول کنیم‌ هر آنچه که اتفاق افتاده باید می افتاده و آنچه که اتفاق نیافتاده نباید میشده  .
خواسته های غیر معقول ما اتفاق هایی است که میخواهیم اتفاق بیافتد اما نمی افتد و همیشه در رنج و عذاب هستیم .
ما یاد میگیریم که وقتی قیاس میکنیم حس های خوب به سراغمان ‌نمی آید ، حس نفرت ، انتقام ، منیت به سراغمان ‌می آید .ما فقط ظاهر آدم ها را میبینیم و قیاس میکنیم از درون زندگی آنها و پیشینه آنها خبر نداریم .همه شنیدیم که فلانی خیلی آدم ‌بدی است ولی همیشه کارهایش خوب پیش میرود و موفق است ، ما از تلاش این آدم خبر نداریم و فقط یک قسمت را میبینیم .و قیاس،  انسان را دچار یک مبارزه درونی میکند.

با عقل جزئی تصمیم میگیریم و خیلی از اطلاعات و آگاهی را نداریم واطلاعات غلط به عقل میدهیم و عقل غلط عمل میکند . نفس در اختیار ذهن و نیروهای بازدارنده است .
نتیجه قیاس : 
۱.از طرف مقابل بدم‌می آید .
۲. از خداوند طلبکار میشوم .
۳.از خودم‌ بدم می آید که دچار خود سرزنشی میشوم .
نفس منتظر  فرصت است که فرماندهی را به عهده بگیرد .و انسان‌ مرتب در دو راهی قرار میگیرد ، انسانی که بای کد شده و خود سرزنشی دارد و در دو راهی انتخاب قرار میگیرد ، به نظر درست حرکت‌میکند ؟! 
و مسئله زمان بسیار مهم است ، همانطور که استاد امین فرمودند: زمان بسیاری برده تا موتزار در  دنیا شناخته  شود و متوجه شدند که آهنگ هایش سطح هوش بچه ها را بالا میبرد .
برای هر تغییری باید بستر مناسب باشد ، تغییر آموزش است و گرفتن آگاهی .
یعنی باید به درکی برسید تا از آن بستر استفاده کنی ،‌ با استفاده از دانایی که توسط آموزش به دست آوردی .
انسان باید مثل زمینی باشد که هر بذری که در آن میکاری رشد کند ، ولی اگر زمین آماده نباشد همه چیز محو میشود .
تفاوت انسان‌ها در مرحله نفس آنهانست .
باید قیاس را بشناسیم ‌و راه کار ، یاد بگیریم .‌با نیروهای منفی نباید جنگ کنیم و باید با اجزا صور پنهان حرف بزنیم .
نیروهای منفی باعث میشوند که بلاهایی سرت بیاد ،مثل اینکه میخواهی تمرکز کنی و نمیتوانی .ما برای انجام کار نیاز به انرژی داریم و این انرژی را از راه غلط به دست می آوریم و خیلی چیز هارا هم از دست دادیم .خداوند میفرماید : اول کار  را انجام بده بعد پاداش بگیر و شیطان اول پاداش میدهد و بعد کار را میخواهد .ما خودمان به آدم ها اجازه میدهیم انرژی ما را بدزدند ، به این طریق که وقتی من با کسی مشکل دارم حس بد به او میدهم ، حس مانند امواج رادیویی است و مانند یک ‌خبرنگار است و طرف مقابل هم‌حس تو را میگیرد و وقتی پیش تو آمد با حرف هایش انرژی تو را میگیرد .
باید فرستنده و گیرنده درست شود ، تغییر کند .
باید یاد بگیری امواج بد نفرستی ، طرف مقابل را نبین ، یعنی ناظر خاموش باش ، احترام هم باید بگذاری .باید بپذیری که همه نباید مطابق میل ما باشند .

مریم‌مسافر نیکوتین : 
اگر میخواهم ‌به حال خوب و آرامش درونی برسم باید بدانم‌که نباید قیاس کنم .
رخساره مسافر نیکوتین : 
وقتی وارد قیاس میشوم تمام کمبود ها و کاستی ها و نفرت و حسادت و تمام صفات منفی و زیر مجموعه های آن‌ به سراغ آدم‌ می آیند ، باید به خودم‌ فرصت بدهم ‌که آموزش ها را بتوانم به عمل برسانم و چراها را به چگونه تبدیل کنم .


تهیه گزارش : سپیده مسافر نیکوتین
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رخساره هستم مسافر سیگار سه شنبه 6 آذر 1397 05:11 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان خانم جلالی از صمیم قلبم برایتان ارزوی سلامتی دارم با اموزشهای شما راه برایمان روشن میشود سپاسگزارم
رخساره هستم مسافر سیگار سه شنبه 6 آذر 1397 05:09 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان خانم جلالی از صمیم قلبم برایتان ارزوی سلامتی دارم با اموزشهای شما راه برایمان روشن میشود سپاسگزارم
الهه مسافر نیکوتین جمعه 2 آذر 1397 03:06 ب.ظ
خسته نباشید ب خانم اعظم عزیزم و سپیده جان
عذرا مسافر نیکوتین اهواز پنجشنبه 1 آذر 1397 02:15 ب.ظ
با سلام و درود فراوان خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان عالی مثل همیشه، انسان هر آنچه هست از وجود عشق خداوند است و به هر مرحله‌ای که صعود می‌کند از بخشش خداوند است.با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت.
شهلا پنجشنبه 1 آذر 1397 12:36 ق.ظ
با تشکر از گروه ویلیام وایت مطالب ارزنده ای عنوان شد.
از خانم اعظم بااموزشها مارا درجهات خوبی هدایت کردند.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic