گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
شنبه 10 آذر 1397 ساعت 05:40 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"

ما از صور پنهان خیلی صحبت می کنیم  و به این نتیجه رسیدیم که صور پنهان را باید آموزش داد  و پایه همه‌ چیز آموزش است و نفس را هم‌ باید آموزش داد ، نفس را باید سر کار گذاشت  وگرنه نفس ما را سر کار میگذارد .گاهی با یک یا دو ، سی دی در هفته مشغول میشوی و لذت می بری . خود من ده روز با سی دی قیاس مشغول بودم و لذت بردم و باهاش زندگی کردم .هر سی دی دانش خاص خود را دارد و به ما انتقال میدهد .
شهلا مسافر نیکوتین :
 سی دی ها در پیشبرد دانایی من و محکم بودن در زندگی خیلی به من کمک میکنند . هر چه 
مطالعات در یک موضوع مشخص زیاد شود به همان نسبت میتوانیم قوی تر برخورد کنیم.
یکی از علائق باطنی من سی دی گوش دادن است و وقتی به خانه میرسم از اولین کارهایم سی دی گوش دادن است و خلاصه نویسی میکنم که به یادگیری من کمک میکند و روی دانایی من بسیار موثر است .
مونا مسافر نیکوتین : 
آقای امین فرمودند که همه مطالب کنگره حکم آبمیوه ها را دارند و اینکه بتوانیم جهان بینی را بالا ببریم و از آبمیوه ها بیشتر استفاده کنیم و باید بتوانیم آموزش ها را در زندگی عملی کنیم .
ناهید مسافر نیکوتین :
 سی دی ها یکی دیگر از شاهکارهای کنگره است، همیشه به صورت دیداری آموزش گرفتیم و حالا شنیداری هم  آموزش میگیریم که بسیار هم موثر است .با وجود سی دی ها مثلث نور ، صوت ، حس کامل میشود .سی دی همیشه در دسترس است .آقای مهندس فرمودند که به وسیله سی دی ها تمام ایران زیر نظر آموزش من‌ هستند .خوراک آموزش همیشه فراهم ‌است به جز کتاب ها از سی دی ها هر کسی براشتی دارد و من‌ جواب تمام ‌سوالاتم را از سیدی ها میگیرم و من چند بار یک سی دی را گوش میدهم و موقع خواب هم‌ گوش‌ میدهم و به من‌ آرامش میدهد .
زهرا مسافر نیکوتین ‌: 
زمانی که سی دی لحظه دشواری را گوش دادم یاد گرفتم‌ که تا فردا نیامده غصه نخور و الان هم از سی دی برگشت خیلی آموزش گرفتم و حالم بسیار خوب شده .
سارا مسافر نیکوتین : 
در زندگی ام ‌یاد گرفتم که با سختی زندگی کنم ولی سفرم‌ با وجود سخت بودنش برایم‌ بسیار لذت بخش است و مثل گذشته ام تلخ ‌نیست‌.همیشه هرجا که‌گیر میکردم یک‌سی دی را حسی انتخاب میکردم و گوش میدادم و حالم ‌را خوب میکرد و جواب سوالم ‌را میگرفتم‌. سی دی مواد لازم وجود من است که خون به من تزریق میکند و انرژی میگیرم حداقل تا دو روز و بعد دوباره خون جدید و سی دی دیگر .
بهار مسافر نیکوتین : 
من عاشق کنگره و سی دی ها هستم .برای بار چندم که خواستم وادی ها را مطالعه کنم حس کردم که چقدر برداشتم نسبت به دفعات قبل بیشتر و بهتر شده . به نظرم‌ حس در زمان سی دی گو ش دادن خیلی مهم است .
رخساره مسافر نیکوتین : 
من ‌همیشه بار اول فقط گوش میدهم و دریافتی ندارم و بعد برای نوشتن آماده میشوم  .برای من که در دنیای تاریکی بودم سی دی ها مثل  یک‌ چراغ راه هستند .
برای سوالاتم به سراغ سی دی ها میروم و جواب تمام ‌سوالاتم در سی دی ها هست اگر پیدا نکنم یعنی نگشتم و اگر گشتم‌ و پیدا نکردم یعنی خوب گوش ندادم‌.

صحبت خانم جلالی در خصوص دستورالجلسه و سی دی بخشش :
 
آموزش های ما بر اساس صوت ، کلام‌ و تصویر است . زمانی استاد را تصویری میبینیم که هم‌ از تصویر استفاده میکنیم و هم از صوت و به وسیله سی دی ها توسط آقای امین و آقای مهندس تمام سیستم  تحت آموزش قرار میگیرند  و اگر سی دی ها قرار بود مکتوب بشود، نوشتارها خیلی زیاد میشد . و سی دی بهترین روش بود و اینکه چطور از سی دی ها استفاده میکنیم خیلی مهم است که‌ چقدر کاربردی شوند در زندگی من  در سیستم‌ کنگره خیلی چیزها را یاد میگیریم و در زندگی شخصی  و در جامعه استفاده میکنیم .
ما از صور پنهان خیلی صحبت میکنیم  و به این نتیجه رسیدیم که صور پنهان را باید آموزش داد  و پایه همه‌ چیز آموزش است و نفس را هم‌ باید آموزش داد ، نفس را باید سر کار گذاشت  وگرنه نفس ما را سر کار میگذارد .گاهی با یک یا دو ، سی دی در هفته مشغول میشوی و لذت می بری . خود من ده روز با سی دی قیاس مشغول بودم و لذت بردم و باهاش زندگی کردم .هر سی دی دانش خاص خود را دارد و به ما انتقال میدهد .
سیستم‌ کنگره مثل یک درخت تنومند است که هر کدام ‌از ما را هم مثل یک‌ درخت در نظر گرفته و از ریشه آبیاری میکند و ساختن حیات در حیات نو را به زیبایی انجام‌ میدهد و به درخت غذا و کود و آب میدهد که آن درخت تنومند شود و به میوه برسد.
با توجه به سی دی بخشش باید دانش داشته باشی که به کسی بتوانی بگویی ببخش ، یعنی کاری که استاد های ما انجام‌ میدهند .آنقدر در سی دی قشنگ توضیح میدهد که من‌ بدانم بخشش چیست و جنس آن چیست و من ‌به شناختی برسم و بتوانم آن کار را انجام دهم ، مطمعنا اگر من سی دی را خوب یاد بگیرم توی زندگی ‌هم میتوانم پیاده کنم .حس هایی که در انسان به وجود می آید با توجه به اتفاق هایی است که برای ما می افتد و حس هایی ایجاد میشود ، گاهی این حس ها را اصلا نمیشناسیم ،مثل زمانی که واکنشی نشان‌ میدهم و بعد به خودم‌ میگویم‌ من‌ چرا این ‌کار را انجام‌ دادم ، ولی در واقع حس ها هستند که از ما نشون داده میشوند .
ممکن‌ است از آشنایی با یک ‌نفر حس خوبی در من  به وجود آید یا  حس بد و منفی ایجاد شود ،و ممکن‌ است این‌حس را اصلا تجربه نکرده باشم .هر کدام‌ از این حس ها یک‌ ویژگی خاص دارد . زمانی از کسی ناراحتی،  ممکن ‌است رفتاری

نشان دهی که از خودت انتظار نداری و عصبانی میشوی که چرا اصلا این آدم‌ توی زندگی من حضور دارد ، استاد فرمودند : یک صفت مشترک بین‌ شما و آن‌ شخص هست . مثل اینکه شما از پارتی بازی خوشت نمیاد ولی اگه فرصت آن را داشته باشی تو هم‌ انجام ‌میدهی .
جایی که میگوید تو ویژگی را در خودت نمیبینی ، آنقدر در صور پنهان‌ تو ، پنهان است  که با یک ‌اتفاق خودش را نشان ‌میدهد و باز دوباره عقب میرود . خاصیت تاریکی این است که آدم وقتی توی مشکلی قرار میگرد خودش را نمیبیند . 
لژیون سیگار لژیون خود است ،رسیدن به خود است .
اینجا متوجه میشوی که من سری به خودم‌ نزدم و  مدام در گیر بوده ام ولی اینجا به خودم‌ سر میزنم ‌و حس هایم‌ را میشناسم .
استاد می فرمایند : تو همیشه حق را به خودت میدهی و میگی من‌ نیتم خیر بوده .اما کل حق هیچ وقت با تو  نیست .شاید کمی حق با تو بوده . که قسمتی از حق مربوط به طرف مقابل است ، باید افکار خودمان‌ را ببینیم 
هر جا که احساس ناخوشایندی ایجاد شود بین‌ من و یک شخص یا  یک‌ مجموعه ، متوجه میشوم که صفت مشترک ‌بین ما هست .
چرا باید ببخشم ؟
کسانی که سر راه ما قرار میگیرند ماموریتی دارند که به ما بدی کنند که ما به ارتقا برسیم به این صورت که بین من و یک نفر مشکلی پیش می آید و من خیلی اذیت میشوم . فراموش کردن ‌سخت است و بخشش سخت تر است ولی استاد فرمودند که باید ببخشی ، باید اون بنا را خراب کنی تا یک‌ بنای آباد بتوانی ایجاد کنی .خود من‌ توی این مسئله دو سال موندم اما زمانی که بخشیدم خیلی سبک‌ شدم و خدا را شکر کردم که آموزش گرفتم و توانستم ببخشم .
مثلا در سی دی بازتاب متوجه شدم که آدم ها در کنار هم ‌قرار میگیرند که از هم بیاموزند .
 کوه ها نوری را میگیرند مقداری را برای خود نگه میدارند و مقداری را به کوه های اطراف میدهند . مثل آدم ها که در لژیون ‌هستیم ، انرژی میگیریم‌ و قسمتی را به اطرافیان انتقال میدهیم .
اگر من‌ نتوانم این اطلاعات را برای خودم یادآوری کنم نمیتوانم کاربردی کنم اول باید مطالب توی ذهنم‌ عکس برداری شوند و بمانند .
خداوند وقتی میخواهد چیز بهتری به تو بدهد مثل شهامت ، شهامت تو را میگیرد و بهتر را میدهد .همیشه بخشش را اینطور در نظر داشته باشیم که بتوانیم‌ ببخشیم ، چیزی را خداوند میگیرد و چیز بهتری میدهد .
وقتی با کسی رو به رو میشوی نوع نگاه تو خیلی مهم ‌است ، وقتی با نیمه تاریک او رو به رو میشوی ، او هم تاریک با تو برخورد میکند .هیچ کس زوری از ما چیزی نمیپذیرد .کسی که به ما بدی میکند یا شناخت و معرفت و دانایی ندارد یا از روی عمد  است .
ولی کسی که بخشش دارد ، دانایی بالایی دارد ،سطح دانایی هم مثلث آموزش ، تفکر و تجربه است .
با داشتن حس های بد از حلقه ها نمیتوانی عبور کنی ،هر سی دی را که خوب آموزش بگیری وارد حلقه یا لایه بعد میشوی .
و در آخر ، در کنگره با عشق و علاقه خدمت‌ کن چون ‌اول به خودت خدمت میکنی بعد به دیگران .
تهیه گزارش : مسافر نیکوتین سپیده

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رخساره هستم مسافر سیگار پنجشنبه 22 آذر 1397 12:44 ب.ظ
ممنون از خانم جلالی و عزیزای دیگه مرسی که هستید وقتی که مشارکت میکنید یا سوالی مطرح میکنید و به جواب پرسشهام میرسم چه حس خوبیه
شهلا دوشنبه 12 آذر 1397 10:11 ب.ظ
با سلام و سپاس از خانم اعظم و مشارکت کنند،دگان عزیز بسیار عالی بود۰ ممنون از خانم سپیده
الهه مسافر نیکوتین دوشنبه 12 آذر 1397 09:44 ب.ظ
خداقوت ب تمام عزیزان لژیون ویلیام ماشاالله ب خانم اعظم عزیزم ک بین همه میدرخشه
سارا اراک یکشنبه 11 آذر 1397 12:15 ق.ظ
با سلام و خدا قوت به خانم جلالی عزیز جلسه پرباری بود برای من و ممنون از سپیده عزیزم.
سارا اراک یکشنبه 11 آذر 1397 12:14 ق.ظ
با سلام و خدا قوت به خانم جلالی عزیز جلسه پرباری بود برای من و ممنون از سپیده عزیزم.
عذرا .اهواز شنبه 10 آذر 1397 09:42 ب.ظ
با سلام و درود فراوان خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان مشارکت مثل هر هفته عالی بود استفاده کردم سپاسگذارم با تشکر از گروه وبلاگ خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات