گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
یکشنبه 16 دی 1397 ساعت 02:16 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
دستور جلسه این هفته کمک من به کنگره و کمک کنگره به من و در ادامه سی دی گره مسئولیت ۲  مورخ ۹۷/۱۰/۱۴ راس ساعت ۷:۳۰ با استادی خانم اعظم شروع به کار نمود .


در خدمت کردن تمام صفت های بد انسان که در درون او است و انسان نمیبیند بیرون می ریزد و انسان شروع میکند به روی آن ها کار کردن اگر میخواهید به تعادل برسید و دندان تکبر و طمع کنده شود باید اجازه بدهید مسئولیت ها تقسیم شود. هیچ کس از هیچ چیز خبر ندارد گاهی ممکن است من کنار باشم تا یکی دیگر وارد شود. سیستم هم به ما نیاز دارد هم به شما و هم به بقیه جایگاه هر کس محفوظ است.

مسافر نیکوتین مونا : 
 چشمه های جوشان از جوشش خود برای انجام کارها و رسیدن به هدف دست بر نمیدارند و منبع انرژی خود را از برف های کوه ها و نزولات آسمانی دریافت میکنند. نزولات آسمانی، کلام الهی و یا دریافت هایی هستند که اگر انسان به آموزش های درست و راستین وصل باشد می تواند این خاصیت جوشش را در وجود خود حفظ کند.
 سارا مسافر نیکوتین: 
کمکی که کنگره به من کرد آن آرامشی بود که بتوانم با مسائل و مشکلات راحت تر برخورد کنم و توانست راهی جلوی پای من قرار بدهد و خودم را شناختم و هدف هایی که دارم بشناسم.کمک من به کنگره این است که آموزش ها را خوب بگیرم و عملی کنم و به مرحله اجرا برسانم و داشتن حال خوب و هدیه آن به دیگران.
 ناهید مسافر نیکوتین: 
کمکی که کنگره به من کرد اصلا قابل توصیف نیست واقعا احیای یک انسان یک کار بسیار بزرگی است که از تاریکی ها بیرون بیاید چه برای من و چه مسافرم فرقی نمیکندو اینکه کنگره تنها جایی بود که به تمام حرف های من گوش داد بدون سرزنش و...و آرامش امروزم را مدیون کنگره هستم.کمک من به کنگره فرمانبردار بودن است که این نکته مهمی است و اینکه در بخش مالی بتوانم از مال خود بگذرم و کمک کنم بزرگترین درس است.
 زهرا مسافر نیکوتین:
 من نمی توانم کمک های کنگره را جبران کنم اگر من کنگره را پیدا نمیکردم چه برسر من می آمد؟ ولی حال خدا را شکر که فرزندانم نجات پیدا کردند.کمک من به کنگره باید هر چه در توان من است جبران کنم و از خدمت کردن و جبران محبت خجالت نکشم اگر در توان من باشد و انجام ندهم نهایت ناسپاسی است.
 لیلا مسافر نیکوتین:
به جرات می توانم بگویم کنگره به من چه کمکی نکرد! من را در مقابل خودم قرار داد و خودم را شناختم.دقیقا به این فکر میکنم گذشته حال من چگونه بود و الان چگونه است کنگره به من نشان داد نیروهایی که تربیت میکند نیروهای قوی هستند.تنها کمک من فرمانبردار بودن و کمک مالی است و اینکه بتوانم خدمت کنم. 
در ادامه جلسه اعضا شروع به برداشت نکاتی از CDگره مسئولیت 1و2 از جناب استاد امین پرداختند:
 مونا مسافر نیکوتین: 
در ابتدا CDگره مسئولیت جناب استاد امین در مورد وادی 11(رودهای خروشان و چشمه های جوشان همه به بحر و اقیانوس می رسند)صحبت کردند رودخانه باید خود جوش باشد و رودخانه ای که خشک باشد و در آن آب بریزی فایده ندارد این خصلت به انسان برمیگردد که وقتی مسئولیتی را قبول میکند باید خود جوش باشد و تلاش کند ولی نباید طمع داشت وقتی همه مسئولیت ها را به گردن میگیریم نمیتوانیم خوب نقش خود را ایفا کنیم.باید اجازه بدهیم دیگران هم بتوانند خدمت کنند و شاید حتی بهتر از ما انجام دهند.باید سعی کنیم مسئولیت ها را به نحو احسن انجام دهیم.نیروهای منفی زمانی به سراغ ما می آیند نتوانیم از آنچه که به دست آوردیم نگه داری و حفاظت کنیم.مهم به دست آوردن نیست مهم حفظ است.مهم فتح قله نیست نگه داری آن جایگاه است.
 لیلا مسافر نیکوتین:
 جناب استاد امین میفرمایند تلاش امروز من فقط برای امروز کفایت میکند برای فردا من پاسخگو نیست.در فتح نگه داری فتح بسیار مهم است یعنی زمانی که من رها شدم نگهداری و حفظ این رهایی خیلی مهم است یا تلاش کردم کمک راهنما شدم باید لژیون خوب داشته باشم و یک بازدهی خوب.
 شهلا مسافر نیکوتین:
 دو نیرو قدرتمند وجود دارد طمع و تکبر مانند آرواره تمساح در دو ردیف بالا و پایین هستند و اگر ما دچار آن شویم ما را اصلا رها نمیکنند.جناب مهندس فرمودند:اشخاصی که دندان طمع دارند صاحبان خود را معمولا گاز میگیرند.یکی از عامل های دندان طمع زیاده خواهی افراد است که نیاز به دشمن دیگری نیست. تکبر هم به این معنی است که فرد خود را در ماهیت و توانایی از سایر انسان ها برتر میداند.انسانی که منیت دارد خود را بالا میبیند ولی آن ضربه هایی که باید بزند نمیزند فقط به خود بیشتر ضربه می زند، ولی انسان متکبر به دیگران هم ضربه میزند چون میخواد جایگاه دیگران را بگیرد.طمع انسان از ترس می آید اگر این ترس های وجودی را کنار بگذاریم ترس از اینکه الان جایگاه من را بگیرند، ترس از دست دادن قدرت و...طمع را هم دچار نمیشویم.اشتباه است که انسان حسابگرانه برای جایگاه خود تلاش کند هر کس باید براساس آن پتانسیل درونی خود مسئولیت قبول کند. رخساره مسافر نیکوتین: گاهی ما احساس میکنیم بالاتر از قانون هستیم یا به دلیل سابقه یا راهنما و ...سیستم کسی را برتر از دیگری نمیداند جز به تلاش، جز به خروجی، جز به کارهای سالم و...اگر خود را از قوانین بالاتر بدانی قانون اصلی و اساسی کنگره را دست کاری کرده ایم.اگر کسی صلاحیت مسئولیت نداشته باشد هم در خود فرد هم در دیگران تخریب ایجاد میشود.
 خانم جلالی:
 CD گره مسئولیت بسیار پر محتوا و در آن به نکات ظریف اشاره شده است. یک حالتی اتفاق می افتد من مسئول یک شعبه هستم و کسی را دوست دارم خطا میکند نا دیده میگیرم، تذکر نمیدهم که او متوجه خطا و عواقب آن شود در صورتی که همان عواقب به درد او میخورد و باعث رشد میشود.این بار اضافی است که من به دوش میکشم استاد در CD میگوید: بارها را از دوش کارها بلند کن تا کارها به بار بنشینند و بتوانیم کارها را با لذت و انرژی انجام دهیم.یعنی تقسیم وظایف و تقسیم مسئولیت ها است.من اگر اسیستانت هستم نمیتوانم کار یک سفر دومی یا مرزبان و...انجام دهم خسته میشوم و راندمان من پایین می آید و این بار اضافی میشود. وقتی بارها را از کارها برداریم هر کس در جایگاه خود باشد و من بار اضافی نداشته باشم مسلما کار من بهتر نتیجه میدهد و همه چیز بهتر و با لذت برای من است و همچنین برای دیگران. در خدمت کردن تمام صفت های بد انسان که در درون او است و انسان نمیبیند بیرون می ریزد و انسان شروع میکند به روی آن ها کار کردن اگر میخواهید به تعادل برسید و دندان تکبر و طمع کنده شود باید اجازه بدهید مسئولیت ها تقسیم شود. هیچ کس از هیچ چیز خبر ندارد گاهی ممکن است من کنار باشم تا یکی دیگر وارد شود. سیستم هم به ما نیاز دارد هم به شما و هم به بقیه جایگاه هر کس محفوظ است.

تهیه گزارش : مسافر نیکوتین سارا
عکس : مسافر نیکوتین ناهید
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رخساره هستم مسافر سیگار یکشنبه 7 بهمن 1397 08:03 ب.ظ
ممنونم خانم جلالی به خاطر حضورتون بی نهایت سپاسگزارم اموزشهایی که در لزیون انجام میشه فوق العادسسسس
شهلا سه شنبه 18 دی 1397 01:27 ق.ظ
با سپاس از خانم اعظم راهنمای ویلیام وایت مطالب بسیار عالی بود. از مشارکت کنندگان عزیز تشکر می کنم.
از خانم سارا و خانم رهرا متشکرم۰
عذرا مسافر نیکوتین اهواز دوشنبه 17 دی 1397 10:33 ب.ظ
با سلام و درود فراوان خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان عالی و آموزنده مثل همیشه از سخنان شما استفاده کردم سپاسگذارم با تشکر فراوان از گروه وبلاگ خدا قوت.
سپیده یکشنبه 16 دی 1397 07:12 ب.ظ
خداقوت خانم سارا و ممنون‌خانم‌زهرا
سارا اراک یکشنبه 16 دی 1397 01:48 ب.ظ
سلا و خدا قوت به همه عزیزان جلسه پرباری بود برای من ممنون از زحمات همه عزیزان
مسافر نیکوتین زهرا یکشنبه 16 دی 1397 01:38 ب.ظ
خدا قوت خدمت خانم سارای عزیز برای تهیه گزارش
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic