گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 01:08 ق.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"


همه چیز درونی است ، احساس امنیت یعنی حس میکنی همه کار هایت را میتوانی به خوبی انجام بدهی ، اینکه چقدر به مسیر الهی نزدیک ‌هستی مهم است و به ایمان و باور تو مربوط است. وقتی میخواهی نگاهت تغییر کند باید حس تغییر کند ؛ باید روی ذهن کار کنیم و اولویت ها را مشخص‌کنیم و نیروهای منفی را بشناسیم و نفس را آموزش دهیم بعد میبینیم که چقدر لذت بخش نوع نگاه تغییر میکند ، ما برای تغییر و تبدیل و ترخیص آمده ایم . هر صفت بدی که شناسایی میکنیم ، همیشه با من‌نیست چون صفت گذشته درانسان صادق نیست و من جاری هستم پس میتوانم تغییر بدهم . ما‌ روزنه نور را پیدا کردیم و در حال حرکت هستیم ، روزنه نور همان علم و دانش کنگره است و حال خوش یعنی منبع نور برای ما بزرگتر شود .   

الهام مسافر نیکوتین :
 یکی از وظایف راهنما این‌ است که همه اعضای لژیون را به یک چشم می ببیند و قوم و ملیت برایش فرقی نمیکند ، به همه عشق و محبت میدهد و اینکه راهنما خودش باید سر وقت بیابد و همیشه آراسته باشد و به رهجو ها ادب یاد بدهد ، رهجو هم باید منظم باشد و سی دی ها را گوش کند و آموزش بگیرد . 
سمیه مسافر نیکوتین : 
راهنما راهی را که قبلا رفته و درمان شده را نشان میدهد و رهجو دنبال راه است و برای دوری از ضد ارزش ها از راهنما کمک ‌میگیرد و همانطور که آقای مهندس فرمودند حرمت در کنگره خیلی مهم است ، مثلا سفر اولی ها نباید با هم در ارتباط باشند چون از هدف دور میشوند . سارا مسافر نیکوتین :
 فرمانبرداری برای رهجو خیلی مهم است ، راهنما عشقی به رهجو ترزیق میکند که خیلی به رهجو اشتیاق میدهد و رهجو قویتر میشود . 


زهرا مسافر نیکوتین : 
من روز اول با حال خراب اینجا آمدم و راهنما راه را به من نشان داده و سعی کردم که همیشه حرمت ها را رعایت کنم و همیشه مرور میکنم که قبلا چطور بودم و به کمک راهنمایم الان در چه جایگاهی و چه حالی هستم .
 لیلا مسافر نیکوتین :
 راهنما عیبی که من‌ دارم را میبیند و وقتی به من میگوید ممکن ‌است مقاومت کنم و حالم بد شود اما با گذشت زمان متوجه میشوم که راهنما صلاح من را میخواهدو پیشرفتم را و راه درست را به من نشان‌ میدهد ؛ اینکه چه نتیجه ای بگیرم به خودم بستگی دارد .
 مشارکت راهنمای محترم خانم‌ جلالی: 
اگر بدانید که امروز روز آخر زندگی شماست خود را حال خراب میدانید و سرزنش میکنید ؟ ما انسان‌ ها همیشه تعجیل داریم ولی این تغییر نگاه خیلی سخت است و سریع اتفاق نمی افتد .پس نباید خود را سرزنش کنیم . من ‌به عنوان ‌راهنما میتوانم بگویم اگر ممارست کنید و استقامت کنید حتما برایتان تغییر نگاه اتفاق می افتد ؛ خود را به خدا و آموزش های کنگره بسپارید . تمام وظایف راهنما و رهجو در قالب حرمت و قوانین کنگره تعریف شده است ، خواهش من این است که هیچ وقت وارد حاشیه نشوید شما به کنگره آمده اید برای درمان . آموزش های کنگره بسیار غنی است به چیز دیگری نیاز نداریم ، من با صحبت های استادانم زندگی میکنم ، الویت اول زندگی خودتان هستید تا خدمت کردن که خدمت هم برای شناخت خود و شناخت محبت و شناخت وجود و نفس است پس منتی بر هیچ کسی نیست ولی این شانس وجود دارد که بتوانی کنار آدم ها قرار بگیری و آموزش بگیری ، هیچ چیزی یک طرفه نیست ، داد و ستد است . آقای مهندس اتمام حجت کردند که ما فقط راهنمای درمان اعتیاد هستیم و مسائل جانبی کار راهنما نیست . راهنما باید آموزش های کنگره را انتقال دهد و اگر این اتفاق بیافتد نوع نگاه خیلی تغییر میکند و دیگر لازم نیست که همه آدم ها حالشان خوب باشد تا تو هم خوب باشی ، چون متوجه میشوی که همه آمده ایم تا خودمان حل مشکلمان را یاد بگیریم .همه ما مخلوق خداوند هستیم و عزیز هستیم حتی آدمی که از نظر ما خیلی بد است ، او هم به نوعی نیاز دارد که با من باشد ، اگر من آموزش گرفته ام نباید باعث شود که تصور کنم خیلی رشد کرده ام و دیگر همسر و فرزندم را نبینم . راهنمای همسفر فقط روی مسائلی که مربوط به اعتیاد مسافر است میتواند کمک کند و روی مسائلی مثل مسائل مادی و حاشیه ای زندگی نمیتواند دخالت کند ، چون راهنما فقط همسفر را میبیند و یک ‌طرفه است چه بسا اگر قانون این بود که مسافر هم‌ صحبت میکرد قضیه خیلی فرق میکرد ، پس روی عدالت نیست که وارد حریم ‌خانواده ها شویم و همه مسائل را بخواهیم در کنار مسئله اعتیاد حل کنیم ، ما اجازه این‌کار را نداریم . اعتقادم بر این است که یک رهجو را با افکار به هم ‌ریخته و نیروهای منفی زیاد جوری بتوانم با آموزش های کنگره هدایت کنم که بتواند وارد وادی تفکر شود وقتی وارد وادی تفکر شد در نتیجه تصمیم ‌گیرنده زندگی اش خودش است ، ممکن است در پاره ای از مسائل با راهنمایش مشورت کند ، مشورتی کوتاه که لطمه به باطن زندگی مسافر و همسفر نخورد ، مثلا وقتی که بین بد و بدتر گیر میکنند ، بد را پیش بروند نه بدتر را . راهنما با توجه به شرایط درمان اعتیاد مسافر و همسفر ، راهنمایی میکند و به همسفر یادآوری میکند که اولویت اول درمان اعتیاد است، نه کار و نه بدهی و ... . حاصل سالها تجربه من این است که فقط رهجو را به شناخت صور پنهان و شناخت خود نزدیک‌کنم و آشنا کنم و زمان و مکان و کلام مناسب نباید فراموش شود . 
مثلث شخصیت :
 بعد از شناخت ضلع آسیب دیده شخصیت، زمان به تنهایی کاری انجام نمیدهد باید تغییر نگاه و جهان بینی باشد تا اضلاع مثلث شخصیت با هم به تعادل برسد و احساس بی لیاقتی تبدیل به احساس شایستگی میشود و احساس گناه تبدیل به معصومیت میشود یعنی به راهی که میروی اعتقاد پیدا‌میکنی و احساس تهدید به امنیت تبدیل میشود . همه چیز درونی است ، احساس امنیت یعنی حس میکنی همه کار هایت را میتوانی به خوبی انجام بدهی ، اینکه چقدر به مسیر الهی نزدیک ‌هستی مهم است و به ایمان و باور تو مربوط است. وقتی میخواهی نگاهت تغییر کند باید حس تغییر کند ؛ باید روی ذهن کار کنیم و اولویت ها را مشخص‌کنیم و نیروهای منفی را بشناسیم و نفس را آموزش دهیم بعد میبینیم که چقدر لذت بخش نوع نگاه تغییر میکند ، ما برای تغییر و تبدیل و ترخیص آمده ایم . هر صفت بدی که شناسایی میکنیم ، همیشه با من‌نیست چون صفت گذشته درانسان صادق نیست و من جاری هستم پس میتوانم تغییر بدهم . ما‌ روزنه نور را پیدا کردیم و در حال حرکت هستیم ، روزنه نور همان علم و دانش کنگره است و حال خوش یعنی منبع نور برای ما بزرگتر شود .

تهیه گزارش و تایپ : مسافر نیکوتین سپیده
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رخساره هستم مسافر سیگار یکشنبه 5 اسفند 1397 03:10 ب.ظ
یه روز فوق العاده ی دیگر و یک لزیون پر از انرزی
خدا رو شکر مثل همیشه عالی بود ممنون از همه ی بچه های لزیون که با انرزی مثبتی که دارن هیچوقت دست خالی بر نمیگردیم خونه خانم جلالی که عالیییییییی خدا ایشالا یهترینها رو سرراهشون قرار بده همینطور که چراغ راه ما شدند خداوند مسیر زندگی بچه های گلشون رو روشن و بی خطر کنه ایشالا
مسافر نیکوتین الهه چهارشنبه 1 اسفند 1397 10:45 ب.ظ
خسته نباشید و خداقوت ب خانم اعظم عزیزم و سپیده جان
سپیده شنبه 27 بهمن 1397 10:26 ب.ظ
خداقوت خانم‌ جلالی و ممنون از خانم‌ زهرا
عذرا مسافر نیکوتین اهواز شنبه 27 بهمن 1397 01:56 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان عالی و تاثیر گذار استفاده کردم با تشکر فراوان از گروه وبلاگ خدا قوت.
مسافر نیکوتین زهرا شنبه 27 بهمن 1397 10:08 ق.ظ
خدا قوت خدمت همه عزیزان .
با تشکر از خانم جلالی و خدا قوت به خانم سپیده عالی بود.
مسافر نیکوتین سمیه شنبه 27 بهمن 1397 08:57 ق.ظ
سلام خیلی عالی بود واقعا استفاده کردیم از مطالب از سپیده جونم ممنونم که اینقدر فعالن
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic