گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 04:19 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین زهرا | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"

راهنما با رهجویش زندگی میکند و همیشه برایش دعا میکند و‌ من همیشه دعاهایی که توسط رهجو برایم میشود را پیش خداوند واسطه قرار میدهم . از همه ممنونم‌ و انشالله خداوند کمک کند که راه را ادامه بدهید تا به خود، خود برسید ؛ خود ، خودتان را که سالها فراموش کرده اید و خیلی افراد هستند که اعتیاد در زندگی شان انبوده و خود را گم‌ کرده اند ، ما این شانس را داشته ایم که در جایی قرار بگیریم ‌که دیگران آرزویش را دارند ، امیدوارم ‌میوه های خوبی باشید . استادهای ما به ما یاد داده اند که شکر گذاری را به رهجو آموزش بدهیم که بعدا هم به عنوان‌ شکرگذاری یک ‌درخت بکاریم و زمین بدهیم و ... برای آیندگانی که به اینجا احتیاج دارند . هیچ‌وقت یک‌راهنما‌ کمی و کاستی های رهجو را مد نظر نمیگیرد و‌چون ‌راهنما میداند که رهجو باید این مسیر را بگذراند ، کنارتان هست و شما را با وادی تفکر آشنا کند .قدر استادهای بزگمان را بدانیم ، من‌ راهنمایم خانم آنی را خیلی دوست دارم و هرچه آموخته ام از ایشون بوده و هست .  جلسه این هفته با دستور جلسه هفته راهنما با استادی کمک راهنمای محترم سرکار خانم‌ ناهید شروع به کار کرد .

خوشحالم ‌که امروز در این جایگاه هستم و هفته راهنما را خدمت بنیان کنگره و خانم ‌آنی که اولین ‌راهنمای همسفرها هستند و راهنماهای خودم ‌که خانم‌ جلالی و خانم‌ صداقت ‌هستند تبریک ‌عرض میکنم . من‌ با ورود به لژیون ویلیام شکفته تر شدم ، چون با لژیون همسفری فرق دارد و مخصوص خود من است و از خانم‌جلالی ممنونم که خیلی کمکم‌ کردند . راهنمایی در کنگره دو نکته دارد : اول جایگاه ؛ که از اختلاف سطح به وجود می آید و اختلاف سطح یعنی در کنگره همه با هم‌ برابر نیستند، چون‌ تجربه ها متفاوت است و اگر این‌ اختلاف سطح نبود راهنما نمی توانست انتقال اطلاعات بدهد . دومین نکته این است که این هفته خیلی مهم است و جزو چهار جشن کنگره است که جشن ‌میگیریم و از راهنماها قدر دانی میکنیم . مشخصه اصلی راهنما عاشق بودن است و خدمت به هم نوع است . و تلاش راهنما این است که حال خوش خودش و رهایی را به هم نوعان خودش بدهد .از نظر افراد بیرون از کنگره کار افراد کنگره خیلی عجیب است که چطور یک آدمی چندین سال در جایی خدمت میکند ،بدون‌ چشم‌ داشت و توقع .یکی از آموزش های کنگره شکر گذاری است و من به خاطر حال خوش این‌ لحظه ام سپاسگذارم . حمایت کردن از تولد ها خیلی خوب است حتی با مبلغ کم ، چون به من آموزش میدهد که همیشه شکر گذاری کنم . باید عاشق باشیم و عشق بورزیم تا به این جایگاه برسیم .
 سمیه مسافر نیکوتین : 
هفته راهنما را خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان و خانم‌ جلالی و خانم ناهید تبریک عرض میکنم ‌. با حال خراب وارد لژیون شدم ‌و راهنما برایم‌ خیلی وقت گذاشت و آرامم کرد و از ایشون خیلی انرژی گرفتم و الان زندگی ام ‌با قبل از کنگره خیلی فرق دارد و این زحمات با پاکت قابل جبران‌ نیست .
 سوگل مسافر نیکوتین :
 من‌ هم ‌این روز بزرگ را خدمت راهنما های عزیز کنگره و خانم‌ جلالی عزیز تبریک‌ عرض میکنم .من هرچی دارم از راهنماهای کنگره دارم که همه خالصانه کار میکنند و قدردان‌ آنها هستم .من همیشه نا شکر بودم و در کنگره شکر گذاری را یاد گرفتم . 
سمیه مسافر نیکوتین : 
روز اول با حال خراب آمدم و کنگره را باور نداشتم ، وقتی راهنمایم را دیدم احساس کردم که ایشون رو از قبل میشناختم و به من‌ آرامش میدادند، به من‌ حس بودن در این جهان را میدادند ؛ چون هیچ وقت خودم را نمیدیدم ، عاشقانه دوستشان دارم .طول کشید تا وارد لژیون ویلیام ‌بشوم اما الان خیلی خوشحالم که اینجا هستم و رهجوی ایشون هستم و بین من و خانم‌ جلالی هم‌ پیوند محبت برقرار شد .. این هفته را تبریک عرض میکنم .
 لیلا مسافر نیکوتین :
 این هفته را خدمت آقای مهندس و یار همیشگی ایشان سرکار خانم‌ آنی و سرکار خانم‌ جلالی تبریک عرض میکنم .من اوایل سفرم با حس خوبی وارد لژیون شدم اما اوسط سفرم حسم بد شد و خانم ‌جلالی آنقدر آدم بزرگی هستند که من راحت به ایشون میگفتم من حس خوبی به اینجا ندارم ، قضاوت نکردن و کمک کردن خیلی انسان بزرگی میخواهد . خیلی خوشحالم‌که اینجا هستم . 
زهرا مسافر نیکوتین :
 این هفته قشنگ را به آقای مهندس و خانم‌ جلالی و خانم‌ ناهید استاد جلسه تبریک عرض میکنم .خانم‌ جلالی خود گمشده من را به من‌ نشان دادند و از پسرم‌ هم ‌ممنونم که مرا به اینجا راهنمایی کردند . 
سارا مسافر نیکوتین‌: 
من هم این هفته را خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان و خانم جلالی عزیز تبریک عرض میکنم .در سی دی آرامش آقای مهندس فرمودند که راهنما ها مثل شمع هایی هستند که رهجو میتواند از نور آنها استفاده کند و به منبع نور خود نزدیک ‌بشود . من با شنیدن صدای خانم‌ جلالی پشت تلفن‌جذب شدم‌ و کششی قوی در من ایجاد شد که حس کردم دوباره مادرم با من صحبت میکند ، توسط ایشون من به خیلی چیزها رسیدم و بعضی از حرف های ایشون در ذهنم تبدیل به یک تابلوی بزرگ میشود که خیلی کمکم میکند .
 رخساره مسافر نیکوتین :
 بسیار تبریک میگویم این هفته را به آقای مهندس و خانواده محترمشان و و همچنین خدمت خانم‌جلالی بزرگوار. خدارو شکر بابت امروز ، سپاسگذاری کلمه ‌کوچکی است در مقابل این‌ همه بزرگی . خانم‌جلالی خیلی خوب حال من و روح زخمی ام‌ را متوجه شدند و کمکم ‌کردند ‌و در هر حالی همیشه حضور دارند ممنونم ازشون به خاطر زحماتشون . الهه مسافر نیکوتین : تبریک میگویم این هفته را . راهنما مثل انگشت اشاره است که راه را به ما نشان میدهد ، راهی را که قبلا خودش رفته است و تجربه کرده‌ ، بهترین ها را برای ایشان آرزو میکنم .
 زهرا مسافر نیکوتین : 
تبریک خدمت آقای مهندس و خانواده گرامیشان و به خانم‌جلالی .خدارو شکر که روزی من شد که بیام‌ کنگره و گرنه نمیدونم الان کجا و در چه حالی بودم ، راهنما راه را به من ‌نشان داد .با تمام‌ وجود راهنمایم را باور میکنم چون راهنما با همه وجود و عشقش در کنگره است .خانم ‌جلالی درون به هم‌ ریخته من را دیدند و راهنمایی ام‌کردند و من‌ حتی باورم نم یشد که روزی به رهایی فکر کنم .خدارو شکر 
سمانه مسافر نیکوتین :
 این هفته را در راس به بنیان‌کنگره ۶۰ و سرکار خانم‌ آنی و سرکار خانم‌جلالی تبریک‌عرض میکنم .هیچ‌خدمتی بالاتر از خدمت به انسان نیست ؛ با عشق بلا عوض ، خیلی با ارزش است . امیدوارم‌ همیشه بتوانم ‌قدر دان کمک راهنما باشم ‌و سر تعظیم ‌فرود می آورم در مقابل همه کمک راهنماها .
 مشارکت راهنمای محترم سرکار خانم‌جلالی : 
من این هفته زیبا را خدمت آقای مهندس و سرکار خانم آنی و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنم که تا ابدیت مدیونشان ‌هستم . من ‌هم در بدو ورودم به کنگره مثل شما بودم ، نا امید بودم و هیچ وقت روز اول را فراموش نمیکنم ، همیشه سعی کردم که یادم ‌باشد که چه حسی از آن روز گرفتم ؛ کنگره فرد نیست بلکه راه و تفکر است و من با افکار منفی و تاریکی که من را احاطه کرده بود سعی میکردم حرفها ی استادم را متوجه بشوم و به مرور زمان دیدم‌ که حرف های تنها کسانی که یادم‌ نمیرود استادانم است ، منسالها در تاریکی اعتیاد همسرم بودم و بعد نوبت پسرم‌ شد و خیلی آشفته بودم ؛ روز اول فهمیدم‌که جای درستی آمده ام .تک تک کسانی که اینجا می آیند ، گذشته من هستند و من‌ حال آنها را متوجه هستم .و من میتوانم آینده و الگوی شما باشم که شما بدانید باید در این‌مسیر حرکت کنید ، مسیر و راه کنگره خیلی انسان ساز است و حیات دوباره به انسان میدهد . مطالبی که در کتاب ۶۰ درجه زیر صفر هست ، وعده هایی است که خداوند داده و این‌ مطالب به مخلوقین خداوند کمک میکند تا به وعده هایی که خداوند در قرآن داده برسیم .همیشه آقای مهندس گفته اند که ما فقط برای دین خود تلاش نمیکنیم چون‌در همه دین ها پیامبران ‌راستی و درستی و عمل سالم را میگویند . من‌خیلی سعی کردم ‌که رهجو باشم و یاد بگیرم ‌تا بتوانم خودم را از انقلابی که درونم‌ هست نجات بدهم ، شاید کاملا موفق نشدم‌ چون انسان هستم ولی هنوز در این مسیر بودنم به من شور زندگی میدهد . راهنما با رهجویش زندگی میکند و همیشه برایش دعا میکند و‌ من همیشه دعاهایی که توسط رهجو برایم میشود را پیش خداوند واسطه قرار میدهم . از همه ممنونم‌ و انشالله خداوند کمک کند که راه را ادامه بدهید تا به خود، خود برسید ؛ خود ، خودتان را که سالها فراموش کرده اید و خیلی افراد هستند که اعتیاد در زندگی شان نبوده و خود را گم‌ کرده اند ، ما این شانس را داشته ایم که در جایی قرار بگیریم ‌که دیگران آرزویش را دارند ، امیدوارم ‌میوه های خوبی باشید . استادهای ما به ما یاد داده اند که شکر گذاری را به رهجو آموزش بدهیم که بعدا هم به عنوان‌ شکرگذاری یک ‌درخت بکاریم و زمین بدهیم و ... برای آیندگانی که به اینجا احتیاج دارند . هیچ‌وقت یک‌راهنما‌ کمی و کاستی های رهجو را مد نظر نمیگیرد و‌چون ‌راهنما میداند که رهجو باید این مسیر را بگذراند ، کنارتان هست و شما را با وادی تفکر آشنا کند .قدر استادهای بزگمان را بدانیم ، من‌ راهنمایم خانم آنی را خیلی دوست دارم و هرچه آموخته ام از ایشون بوده و هست . این متن ‌را پسرم‌ برایم ‌گذاشته بود : من‌ نه بهشت را میخواهم‌ نه‌ جهنم را ، چون‌ هم‌ خنده های مادرم ‌را دیده ام و هم گریه های مادرم را . بهترین جایگاه همین است که پسرم ‌و همسرم سالم‌ هستند . و آخرین حرف ، به عنوان‌ رهجو در حاشیه قرار نگیریم و ببخشیم و رد بشویم.‌


تهیه گزارش و تایپ : مسافر نیکوتین سپیده 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش عملکرد لژِیون ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رخساره هستم مسافر سیگار یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 09:46 ب.ظ
خدا رو شکر که برای مایی که واقعا گم کرده بودیمراهمان را خداوند فرشته هایی مثل شما نازنینان را قرار داد تا بتوانیم اول خودمان و بعد زندگی اشفته ی خودمان را نجات بدهیم سپاس
مسافر نیکوتین زهرا شنبه 11 اسفند 1397 11:36 ب.ظ
خدا قوت خدمت تمام اعضای لژیون تشکر فراوان خدمت خانم جلالی و خانم ناهید عزیز
با تشکر از سپیده عزیزم برای تمام خدمتهایی که انجام می دهند
عذرا مسافر نیکوتین اهواز شنبه 11 اسفند 1397 10:28 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان راهنما خوبم خانم جلالی همیشه در قلب من جا دارید چون بخشی از نور خداوند روی زمین شمایید برای اینکه دنیای من را عوض کردید، همه بر سر زبانند شما در میان جانید چه مکانی بهتر از جان که شما در میان آنید هفته راهنما خجسته باد خیلی دوستتون دارم.با تشکر فراوان از گروه وبلاگ خدا قوت .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic