گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 ساعت 10:01 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق الله"
ظرفیت یعنی یک لیوان ‌تا یک حدی جا دارد که داخل آن آب بریزی ، اگر بیشتر از حدش بریزی لبریز میشود ؛ مثل همه ما که اگر از نقطه تحملمان بگذرد به نقطه آشوب میرسیم پس باید مراقب اطرافیانمان که با ما در ارتباط هستند باشیم که از نقطه تحملشان عبور نکنیم و افراد را به مرزی نرسانیم که به آشوب برسند .

مشارکت راهنمای محترم سرکار خانم جلالی در خصوص مسئولیت و ظرفیت (قبله گم کردن):

اویل کنگره به دلیل کمبود نیرو و سطح دانایی پایین قبله گم ‌کردن خیلی دیده میشد ؛ فردی که ۴ ماه سفر کرده بود راهنما میشد و خراب کاری میشد ، چون واقعا ظرفیت نداشت .
این دستورالجلسه به تدریج و بر حسب نیاز افراد در کنگره گذاشته شده ؛ ظرفیت یعنی یک لیوان ‌تا یک حدی جا دارد که داخل آن آب بریزی ، اگر بیشتر از حدش بریزی لبریز میشود ؛ مثل همه ما که اگر از نقطه تحملمان بگذرد به نقطه آشوب میرسیم پس باید مراقب اطرافیانمان که با ما در ارتباط هستند باشیم که از نقطه تحملشان عبور نکنیم و افراد را به مرزی نرسانیم که به آشوب برسند .
مسئولیت یعنی تو نسبت به جایگاهی که در آن هستی پاسخگو باشی .
 به هر جایگاهی که رسیدیم ، همیشه باید حواسمان باشد که چه کسی این جایگاه را به من‌ داده ، چی شده که به این جایگاه رسیدم ، نباید یادم‌ برود که قبلا چی بودم و گذشته ام را فراموش نکنم .
ساختار کنگره ساختاری بسیار عظیم است و تفکری غنی پشت آن است ؛ وقتی به مرور زمان قوانین گذاشته شد دیدیم که کنگره چقدر فرق کرده نسبت به گذشته و بهتر شده .
در جایگاه ها و مسئولیت ها نباید نگران قضاوت دیگران باشیم ، تو نهایت سعی خودت را میکنی و کارت را به بهترین شکل انجام میدهی حتی اگر تو را قضاوت کنند اشکالی ندارد چون تو با خدا معامله کرده ای و در حال حرکت هستی .
برای اعمال قانون ، کنگره میگوید هم قانون هم محبت ؛ یعنی شما اجازه نداری در جایگاهی که هستی به خاطر اشتباه دیگران پرخاش کنی؛ اونقدر باید به تعادل رسیده باشی که بتوانی با مردم رابطه خوبی برقرار کنی و با محبت قانون را گوشزد کنی .
اینکه بتوانی در خدمت و جایگاه ها مفید باشی خیلی مهم است .چیزی که باعث بالا رفتن ظرفیت و نقطه تحمل شود ، مثلث دانایی است .
به تعادل رسیدن از نظر کنگره متد dst ، ot , سیستم ایکس ، ساختار جسم ، روان ، جهان بینی ، حرمت ، حضور موثر در جمع ، ورزش است که ما را به حداکثر تعادل میرساند .وقتی به تعادل میرسیم ظرفیتمان نسبت به نیروها و عواملی که با آنها سر و کار داریم در زندگی به نحو چشم گیری افزایش پیدا میکند .
من باید بدانم اگر جایگاه خدمتی ندارم ، نگهبان شهر وجودی خودم هستم و باید نه گفتن را به خیلی چیزها برای مراقبت از شهر وجودی ام بلد باشم ،شروع حال خوش همین است .اگر بخواهم به فرماندهی شهر وجودی برسم باید از ساختار ذهن شروع کنم و ساختارها را بشناسم و آموزش بدهم.

سوالات:
۱. مسافرم‌ با حرف ها و رفتارهایش باعث به هم ریختگی من ‌میشود ، چطور مقاوم باشم ؟ 
تو آنقدر باید دیدگاه خودت را تغییر بدهی که هیچ کسی نتونه شما رو به هم بریزه ، همانطور که استاد امین فرمودند : اول رضایت از خود مهم است و بعد تایید دیگران و ما قبلا برعکس بودیم  ، هر کاری که انجام میدادیم  اول تایید میخواستیم .
حس خودت مهمه ، آیا  حس تو نسبت به کاری که انجام دادی خوبه یا نه و بعد دنبال تایید دیگران باش ، اگر اول دنبال تایید باشی حالت خراب میشود .
۲. اگر کسی با من بد برخورد میکند ، آیا مشکل از من است ؟ 
ما در سیستم کنگره میگوییم ، تعادل بعد از درمان است . باید جهان بینی و سیستم ایکس به تعادل برسد ، به خاطر همین میگویند که سفر درون تا بی نهایت است چون سیستم ایکس ما به هم ریخته است ، آقای مهندس میگویند که همسفر حالش بدتر از مسافر است و باید آموزش بگیرد .
ممکن است جایی محبت بیجا کرده باشی و تعادل را رعایت نکرده باشی ، ما نباید آدم ها را قضاوت کنیم چون درون آدم ها را نمیبینیم و نمیدانیم که میزان تخریبشان چقدر است باید اجازه بدهیم هرکسی در ارتباط با ما خودش باشد .نباید بخواهم که کسی شبیه من فکر کند .من میخواهم زندگی کنم باید اجازه بدهم اطرافیانم هم زندگی کنند .ما با دیدگاه خودمان قضاوت میکنیم در صورتی که گاهی باید ناظر خاموش باشیم‌.
گاهی کوتاه آمدن و جواب ندادن و رد شدن خیلی بهتر است چون سکوت دانا فریاد اوست .
۳. چطور میتوانم‌ ظرفیتم‌ را بالا ببرم‌؟ 
با مثلث دانایی که شانل تفکر ، تجربه و آموزش است .

مشارکت ها : 
سوگل مسافر نیکوتین : 
انسانها و حیوانات هر کدام صفاتی دارند ولی از روز الس با تزکیه و پالایش از ضد ارز شها فاصله میگیرند و به تعادل میرسند .مثلا کسانی که معنوی هستند مثل انبیاء ، ظرفیت لازم را داشته اند که به اون جایگاه رسیده اند .من همیشه دوست داشتم پسر دار شوم اما خداوند به من دختر داد و بعدها متوجه شدم که من ظرفیت پسر داشتن را نداشتم چون خیلی صبور نیستم .خداوند نسبت به ظرفیت هرکسی به او بخشیده و باید شاکر باشیم .
 ناهید مسافر نیکوتین : 
این لژیون و آموزش ها فقط مخصوص من است ، مسافری نیست که بگم به خاطر مسافرم آمده ام ،  من به این لژیون‌ میام که آموزش هایم کامل شود اما اگر در این لژیون تعلل کنم دیگر وقتی برای  آموزش نیست ، ما در این لژیون هستیم که خودمان رابهتر بشناسیم ، به نظرم این یک امتیاز بوده کهمن به واسطه مصرف سیگار آموزش بگیرم ، فرصت را نباید از دست بدهیم و تلاش کنیم برای کسب دانایی.
رخساره مسافر نیکوتین : 
 من‌ظرفیت دارم برای مسئولیتی و اون مسئولیت به من داده شده اما آیا اون مسئولیت ظرفیت من را دارد .
و توی مسیر گاهی از مسیرم خارج شده ام ولی مدعی هستم که در مسیر هستم این مدعی بودن حال من را خراب میکند .
زهرا مسافر نیکوتین : 
ظرفیت من به حدی رسیده که متوجه شده ام که باید با مسافرم کنار بیایم و صبوری کنم تا درمان مسافرم کامل شود .
باید بدانم که راهنمایم‌ کمکم کرده و من به این جایگاه رسیده ام نباید زحمات راهنما را ندیده بگیرم و بگویم خودم به اینجا رسیده ام ، که اگر اینطور شود .قبله گم‌ کردن اتفاق می افتد . 
سمیه مسافر نیکوتین : 
آقای مهندس فرمودند اگر کسی مسئولیتی میگیرد باید ظرفیت آن را داشته باشد .نباید منیت و غرور من را بگیرد ، اگر احترام به من‌ میگذارند باید بدانم که به خاطر جایگاه خدمتی است و من خارج ‌از این جایگاه چیزی نیستم .
برای خدمتی نباید اصرار داشته باشم شاید من هنوز ظرفیت لازم را به دست نیاورده ام ، اگر دانایی من بالا رود به آن‌مسئولیتی که دوس دارم‌ میرسم .تهیه گزارش :  سپیده مسافر نیکوتین 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهه مسافر نیکوتین چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 10:56 ب.ظ
لژیون بسیار پور بار و پور انرژی بود ممنونم از راهنمای عزیزم ک الگوی من در تمام سطوح هستند
عذرا مسافر نیکوتین اهواز دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 01:45 ب.ظ
با سلام و احترام خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان مثل همیشه عالی بود کلی انرژی گرفتم وقتی مطالب لژیون سیگار شما عزیزان را دنبال میکنم حس قشنگی دارم موقع خوندن حس در جمع شما بودن را دارم با تشکر فراوان از خانم سپیده عزیز خدا قوت.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 07:45 ب.ظ
سلام ممنونم از خانم جلالی عزیز که جلسه عالی و پر باری برامون گذاشتن و خدا قوت به خانم سپیده عزیز
سمیه لژیون دهم یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 02:10 ب.ظ
ازتون ممنونم خانم جلالی مهربون و عزیزم بخاطر تمام اموزشهای عالی و خوبی که به ما میدید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic