گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
یکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 10:08 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله 

 این وادی هشدار می دهد و می گوید حواست باشد که به خودت غره نشوی ممکن است در هر لحظه لغزش کنی و از بالاترین نقطه در پایین ترین نقطه قرار بگیری، پس همه چیز به تلاش و آموزش من بستگی دارد که در کدام جایگاه قرار بگیرم.


مشارکت در خصوص دستوالجلسه؛ وادی دهم با استادی خانم نسرین:  
یکی از وادی هایی است که خیلی مورد علاقه من است وادی دهم است، صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است؛ همان طور که در این وادی توضیح داده شده، هم هشدار می دهد و هم امید به بازگشت به انسان می دهد، امید به بازگشت می دهد که تو هم میتوانی شرایط و صفات خود را تغییر بدهی، اینطور نیست که باید همیشه در شرایط بد باشی و بسوزی و بسازی و در جهنم بمانی و هشدار می دهد و می گوید حواست باشد که به خودت غره نشوی ممکن است در هر لحظه لغزش کنی و از بالاترین نقطه در پایین ترین نقطه قرار بگیری، پس همه چیز به تلاش و آموزش من بستگی دارد که در کدام جایگاه قرار بگیرم. برای تغییر دادن صفات خود با سه مولفه نور، صوت و حس سر و کار داریم که به ما کمک می کند؛ من با آموزشی که می گیرم و اختیاری که در من وجود دارد باید سعی کنم هر صوتی را نشنوم، هر نوری را نبینم و اینکه باید حس خود را تغییر بدهم؛ اگر حس مثبت و خوب دریافت کنم قطعا حس خوب منتشر خواهم کرد و برعکس زیرا هر گیرنده مطمئنا یک فرستنده هم دارد، ما باید نار وجود خود را تبدیل به نور کنیم و هر لحظه به خود بنگرم که کجای کار قرار گرفته ام و با خودم چند چندم؟ من وقتی مسافران مخصوصا بزرگان و پیشکسوتان کنگره را که در حال خدمت و یا ورزش و... می بینم این وادی برایم تداعی می شود. در آخر خدا را سپاس که در مسیر آموزش قرار داریم و امیدوارم آموزش ها را به دانایی موثر تبدیل کنیم.
مشارکت ها:
سمیه مسافر نیکوتین: در این وادی می گوید سه نیروی نور و صوت و حس همیشه در هستی فعال است، من همیشه هر جایی که می رفتم در همه چیز مداخله می کردم و نظر می دادم و فکر می کردم از همه بیشتر می دانم و در هر مسئله ای قضاوت می کردم و فکر می کردم خیلی کارم درست است ولی وقتی به خانه برمی گشتم و به حرفهای خودم و کارهایم فکر می کردم متوجه می شدم که خیلی چیزها اصلا به من ربطی نداشت من برای چی در مورد موضوعات مختلف دخالت کردم وقتی که آموزش هایم بیشتر شد و با توجه به وادی دهم تازه متوجه شدم خیلی از صفات من بد بوده و من فکر می کردم که خوب است و همین نیروی صوت و نور و حس باعث شد که من صفات خوب و بد خودم را پیدا کنم و حالا دارم سعی می کنم که در هر چیزی دخالت نکنم و‌ میبینم که چقدر حس بهتری دارم چقدر حالم بهتر میشود وقتی صفاتم را تغییر دادم و من حالا خیلی از چیزهای زیبای اطرافم را که قبلا نمی دیدم را می بینم و از آنها لذت می برم.
سوگل مسافر نیکوتین: صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است. صفت یعنی ویژگی که در جامدات وحیوانات اکثرا تغییر نمیکند، مثل سیاهی شب، درندگی گرگ یا سیاه بودن زغال اما درانسان اینطوری نیست، انسان تغییر میکنددائما؛ به فرض مثال، انسان چاق لاغر میشود ،ثروتمند بی پول میشود و یا آدم مصرف کننده درمان میشود ازطرفی انسانی هم که سالم است ممکن است مصرف کننده بشود ویا از صراط مستقیم دور بشود، حالا برای تغییر صفت باید حس عوض شود، تغییر حس هم با تزکیه وپالایش انجام پذیراست، حس باید سالم باشد تا عقل سالم و تفکر سالم و ایمان سالم وعمل سالم به وجود بیاید.
الهه مسافر نیکوتین: عنوان وادی دهم این است، صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است؛ سه مولفه به نام صوت و نور و حس در وادی داریم؛ نور فرمان می دهد، صوت مثل اداره مخابرات اطلاعات را انتقال می دهد و اصوات پشت هم اثر جاودانه ایی را به وجود می آورند. حس در تمام هستی و نیستی وجود دارد مثل خدا، هم نام خود را جذب می کند و حس اولین شروع به کار گیری قوه عقل است، حس وسیله ایی است که با آن هستی را درک کردیم و رابطه برقرار کردیم؛ انسانی که تزکیه و پالایش بشود و از ضد ارزش ها دوری کند مجموعه ایی بوجود می آید از تفکر سالم، ایمان سالم، عمل سالم، حس سالم، عقل سالم و عشق سالم و مرحله عشق سالم که تو تمام هستی را دوست خواهی داشت و انسان بد آموزگار تو خواهد بود‌ و تو او را دوست خواهی داشت و میفهمی بدی و زشتی انسانها از جهل و نااگاهی آنهاست و تو دلت برای او میسوزد و برای او دعا خواهی کرد. امیدوارم همه ما به این مرحله برسیم.

تهیه گزارش: مسافر نیکوتین نسرین 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا سه شنبه 1 مرداد 1398 11:26 ق.ظ
سلام و با تشکر از خانم نسرین و مشارکت کنندگان لژیون ویلیام وایتدر وادی دهم.
عذرا مسافر نیکوتین اهواز چهارشنبه 22 خرداد 1398 01:47 ق.ظ
با سلام و درود فراوان خدمت شما دوستان عالی و آموزنده مشارکت عالی بود استفاده کردم بینهایتا سپاس جای خانم جلالی عزیز هم سبزه امیدوارم پایدار و مستدادم باشید. با تشکر فراوان ازخانم نسرین عزیز که انرزی مثبت لژیون را به زیبایی تمام انتقال دادن سپاس.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic