گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران
دوشنبه 6 آبان 1398 ساعت 12:50 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )

نومیدی کجاست! زمانی که من حامل امید هستم، تاریکی کجاست! زمانی که من حامل نور هستم

راهنمای محترم سرکار خانم جلالی: 

صحبت‌های این دستور جلسه من را یاد روزی انداخت که آقای مهندس برای اولین بار اعلام کردند که هم‌سفرها می‌توانند برای درمان اقدام کنند؛ آن‌ زمان آقایان مشغول درمان سیگار خود بودند و استاد هم خود آقای مهندس بودند و در پارک طالقانی مشغول به درمان بودند، آقای مهندس نزدیک همین آلاچیق فعلی ما که لژیون در آن برگزار می‌شود به هم‌سفرها اعلام کردند که برای درمان سیگار خود می‌توانید اقدام کنید، حدود ۵۰ نفر آمدند و از آقای مهندس سوا لاتی راجع به سفر می‌پرسیدند، همه جوان‌ بودند و من تنها فرد سالخورده آن جمع بودم، به این فکر می‌کردم که آیا من‌ می‌توانم این سفر را انجام دهم یا نه چون سی‌وپنج سال در وادی سیگار بودم و نسبت به دیگران سنم بالاتر بود خیلی ناامید بودم که بتوانم سفر کنم، اما طی اتفاقاتی یادم آمد که من آن اعظمی که با ناامیدی و ناباوری وارد کنگره شدم نیستم و دو مسافرم به رهایی رسیده بودند، جمله‌ای که یاد من آمد و بسیار به من کمک کرد این بود؛ ناامیدی کجاست! آنجا که من حامل امید هستم، تاریکی کجاست، آنجا که من حامل نور هستم کنگره و آموزش‌هایش نور است و من رو به نور بودم، پس چرا نباید به خودم بها بدهم، اوایل فکر می‌کردم به خاطر مسافرم وارد کنگره شدم اما خیلی زود متوجه شدم که من برای خودم آمده‌ام که اول بتوانم خودم را نجات بدهم و از ضد ارزش‌هایی که داشتم فاصله بگیرم، مثل سیگار و همین خودکار بزرگی بود، ما کار کمی انجام نداده‌ایم خودمان را دست‌کم نگیریم؛ وادی دوم این انرژی را به من داد که من مهم هستم و حامل نور هستم این نور همان‌طوری است که توسط آن به منبع نور خواهم رسید. وادی تفکر خیلی مهم است اگر من راهنما بتوانم ره‌جو را وارد وادی تفکر کنم قدم بسیار بزرگی است و بقیه مفاهیم‌ قابل‌حل می‌شود و تصمیم، آقای امین فرمودند: مشکل تاریکی‌ها نیست مشکل ندیدن تاریکی‌هاست من اگر تاریکی و ضد ارزش‌هایم را نبینم نمی‌توانم‌ قدمی ‌بردارم به‌طرف ارزش‌ها پس درمان سیگار و قلیان آگاهی و دانش می‌خواهد، اگر باورمان باور کنگره باشد، در مسیر ارزش‌ها قرار می‌گیریم. مسافران نیکوتین گروه خانواده به لطف و عنایت آقای مهندس و خانم‌ آنی و خانم کماندار وارد یوم الفصلی شده‌ایم که انشالله بتوانیم در کنار این عزیزان پیش برویم و امیدوارم با همکاری تمامی مسئولین شعب پیشرفت روزافزون داشته باشیم.

در ادامه تولد یک‌سالگی خانم مریم عزیز است که من این تولد را در ابتدا به جناب مهندس و خانواده محترمشان تبریک میگویم و به مریم عزیز تبریک میگویم و امیدوارم که همواره موفق باشند. خانم مریم و خانم سپیده دو رهجو گل که از شعبه شمس بودند و به حرف مرزبان خود خانم زهره و کمک راهنمای خود خانم آمنه و خانم زهرا گوش کردند و وارد لژیون ویلیام شدند، خیلی ساکت و آرام و در کمال آرامش سفر خوبی را پیش بردند، نمی‌گویم مشکلی برایشان پیش نیامد اما مسائل درونی خود را در میان می‌گذاشتند و تا آنجا که من و لژیون توانستیم کمک می‌کردیم به حل آن‌ها. در خانم مریم چیزی که خیلی شاخص است و من می‌پسندم اینکه خانم مریم در هیچ حاشیه‌ای نبود و به ورزش اهمیت می‌دهند و کم‌وبیش درباره مسائل درونشان با‌ ما صحبت می‌کردند و حال خوش خود را کم‌کم به ما هدیه کردند. انشالله همیشه موفق و سلامت باشند و در حال خدمت و موفقیت روزافزون.

 صحبت‌های سرکار خانم مریم در تولد یک‌سالگی: اگر به قبل از کنگره برگردم من تفکر می‌کردم ولی آگاهانه نبود و زیاد اهمیت نمی‌دادم که روزهایم چگونه می‌گذرد، ورزش برایم اهمیتی نداشت و فقط می‌خوابیدم و روزمرگی داشتم، هیچ‌وقت خوشحال نبودم خدا را شاکرم که به کنگره آمدم و آموزش‌ها را گرفتم، حالا از می‌توانم از لحظه‌های زندگی‌ام ‌لذت ‌ببرم و خوشحال باشم. خانم جلالی عزیز به شعبه ما آمدند و گفتند هیچ‌وقت دیر نیست اگر کسی سیگار می‌کشد بیاید و درمان شود من تفکر کردم و به این نتیجه رسیدم که باید برای درمان سیگارم اقدام ‌کنم‌ اما چون برایم سخت بود حرکت کنم یک سال زمان برد تا به تصمیم قطعی رسیدم، وقتی چیزی را دوست داری کنار گذاشتن آن سخت است؛ درنهایت متوجه شدم که باید این ضد ارزش را کنار بگذارم و مسئله را به مرزبان و کمک راهنمایم گفتم و این عزیزان اجازه من را از خانم جلالی عزیز گرفتند تا وارد لژیون ویلیام شوم، مدام با خودم تکرار می‌کردم مریم در این لژیون باید فقط گوش‌به‌فرمان‌ و تحت فرمان باشی، دو سه ماه اول سفرم خانم جلالی عزیز را اذیت کردم چون خیلی برایم سخت بود و بارها تصمیم گرفتم نیایم و اگر خانم جلالی نبودند من هیچ‌گاه موفق نبودم و رفته بودم، ایشان‌ نظر من را عوض کردند باراهنمایی‌هایشان، بابت تمام زحمت‌هایی که کشیدند از ایشان کمال تشکر رادارم سفر من ده ماه و دو روز طول کشید ولی اکنون آزاد و رها هستم همه اعضای خانواده من خوشحال هستند بابت این تولد و رهایی، از مسافرم خیلی تشکر می‌کنم چون من را حمایت کردند از همه عزیزانسپاس‌گزارم و امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی باشممشارکت‌ها:

مسافر نیکوتین سوگل: تولد خانم مریم عزیز را تبریک میگویم، در وادی تفکر یاد گرفتیم برای هر کاری فکر کنیم تا به صلح و آرامش برسیم حتی اگر برای کار منفی را فکرکنیم مانعی ایجاد می‌شود برای انجام ندادن آن کار. در وادی دوم یاد می‌گیریم که منفی گرا نباشیم و به همه‌چیز باید بادید مثبت نگاه شود، برای اینکه بتوانیم در مسیر الهی قرار بگیریم باید مسیر ارزش‌ها را انتخاب نماییم.

مسافر نیکوتین زهرا: وادی اول و دوم درکشان برای من سخت بود، جناب مهندس می‌فرمایند تا کلاس اول و دوم یاد نگیری نمی‌توانی وارد کلاس سوم شوی من شروع کردم به عمیق خواندن وادی‌ها و متوجه شدم خیلی تخریب ایجاد کردم وادی دوم به من آموزش داد که آفریده‌شده‌ام تا مؤثر باشم رسالتی بر دوش هر انسانی است و من باید رسالتم را انجام دهم و خدمت کنم.تبریک میگویم تولد مریم عزیز را و امیدوارم موفق باشند.
 مسافر نیکوتین سمیه: وادی اول ما را با تفکر آشنا کرد و مهم‌ترین مسئله این است که به تفکر و دانش برسیم وادی یک تا پنج را در زندگی‌ام عمیقاً کاربردی کردم، وادی دوم می‌گوید من خیلی ارزشمند هستم و اشرف مخلوقات هستم هرچه خداوند در وجودش هست ذره‌ای از آن درون من است و من قابلیت این رادارم تغییر کنم. 

مسافر نیکوتین سارا: در ابتدا تولد مریم عزیز را تبریک میگویم و امیدوارم موفق و پیروز باشند، زمانی که وادی اول را گوش کردم فقط روی سیگارم تمرکز کردم و بعد زمانی که به وادی دوم آمدم پیام وادی خیلی روی من تأثیر گذاشت اینکه همه مطالب درون و برون ما هستند فقط توان حرکت دهیم، به این فکر کردم که تمام ارزش‌ها و ضد ارزش‌ها رادارم بستگی دارد که به این‌ها توان حرکت بدهم حالا که در مسیر کنگره قرارگرفته‌ام خوب است در جهت مثبت‌ها مانند آتشفشان فعال شوم در کنگره با آموزش‌ها بدون مکث باید راه روشنایی را انتخاب کرد. 

مسافر نیکوتین الهه: در وادی دوم در مورد قدرت اختیار صحبت می‌کند و تمایز بین انسان و موجودات دیگر همین قدرت اختیار است که می‌تواند با آموزش‌ها و مراتب دانایی راه فسق و فجور یا تقوی و ارزش‌ها را انتخاب نماید. خانم مریم عزیز راه مصرف نیکوتین را خودش انتخاب کرد و اکنون با آموزش‌ها راه درست را پیدا کردند انشالله آزادمردی ایشان را جشن بگیریم.

مسافر نیکوتین زهرا: اولین باری که به کنگره آمدم وادی‌ها را خواندم و و برای من جالب بود و همیشه از خدا خواستم که من هم ضد ارزش‌ها را کنار بگذارم، خداوند کمکم کرد و با کمک خانم جلالی عزیز من در آموزش‌ها قرار گرفتم. تولد مریم عزیزم را تبریک میگویم.

مسافر نیکوتین شهلا: خانم مریم عزیزم تولدتان را تبریک میگویم و خوشحال هستیم که در این لژیون حضور دارید و خدمت می‌کنید.

مسافر نیکوتین ناهید: ما هم‌سفرها وابستگی داشتیم، فرقی نمی‌کند ارزش یا ضد ارزش همین‌که شجاعت داشتید و سیگار را کنار گذاشتید خیلی مهم است امیدوارم جشن آزادمردی جشن بگیرید، تبریک بابت تولد شما عزیز انشالله موفق باشید.

تهیه گزارش: سارا مسافر نیکوتین 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زهره (لژیون ششم) دوشنبه 11 آذر 1398 08:00 ق.ظ
مریم عزیز اولین سال رهایی شما را صمیمانه تبریک گفته.سپاسگزارم از زحمات خانم جلالی عزیز با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان.(از شعبه شمس)
مسافر نیکوتین نسرین پنجشنبه 16 آبان 1398 12:13 ق.ظ
تبریک خدمت خانم جلالی بزرگوار و همچنین خانم مریم عزیز.تا باد چنین بادا
شهلا چهارشنبه 15 آبان 1398 10:54 ب.ظ
با سلام خانم مریم تولد یک سالگی مبارک ، با تشکر از خانم اعظم و خانم سارا
سمیه مسافر نیکوتین از شعبه رودهن پنجشنبه 9 آبان 1398 08:47 ق.ظ
خانم مریم عزیز رهاتون مبارک انشاالله مستدام باشید وخدمت خانم جلالی عزیزم تبریک میگم و ازشون به خاطر زحماتی که می کشند تشکر می کنم
مسافر نیکوتین مطهره چهارشنبه 8 آبان 1398 10:05 ق.ظ
تولد یک سال رهایی خانم مریم را تبریک میگویم و امیدوارم همیشه موفق باشید ممنونم از خانم جلالی عزیزم و به وبلاگنویسان محترم خدا قوت میگویم.
مسافر نیکوتین الهه دوشنبه 6 آبان 1398 10:37 ب.ظ
تشکر فراوان از سارا عزیز که این هفته کمک کردند و قبول زحمت خداقوت عزیزم
سارا اراک دوشنبه 6 آبان 1398 09:49 ب.ظ
سلام تبریک خانم مریم عزیزم بابت تولد یک سالگیتون انشالله همیشه موفق باشید.جلسه عالی برگزار شد چقدر لذت بردم ممنون خانم جلالی عزیزم و گروه وبلاگ خدا قوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic