این دردها نشانه چیست؟
پنجشنبه 12 دی 1398 ساعت 11:45 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

خانم شانی بیان کردند: ماده به موج و موج به ماده تبدیل می شود و انسان هم گیرنده و هم فرستنده است. یک سری چیزها هست بدون این‌که بخواهید دارید دریافت می‌کنید و یک سری چیزها هم هست که خودتان می‌خواهید که به سمت شما بیاید، این‌همه خدا پیغمبران را فرستاد برای همین. برای چه چیز خداوند می‌فرماید پرهیز کنید از کینه، حسادت، قیاس، نفرت، زنا و مال یتیم و...؟ چون همه این‌ها چیزهایی است که شما در شرایط مختلف خودتان را در معرض پالس و ریتمشان قرار می‌دهید که آن امواج‌ مضر و آن بیماری‌ها در درون شما وارد بشوند و در درون سلول‌های عصبی شما بنشینند و ماهیت سلولی شما را تغییر بدهند و درون شما تولید بیماری کنند.


اگر شما در کنگره آرامش دارید چون امواج و دانش و کلمات سالم به شما می‌رسد به همین دلیل آرامید، از درکنگره که بیرون می‌روید دوباره می‌روید در ریتم زندگی روزمره و آدم‌هایی که هستند و تلویزیون و زنجیره‌های به‌دردنخور و تبلیغات مزخرف ماهواره‌ای که شامل این را لاغر کن، این کرم را استفاده کن و میل جنسی‌ات را فلان کن که مقبولات جامعه قرار بگیرید و دوباره همه آن حجم آشغال در درون شما هست تا هفته بعد به لژیون و کلاستان برسید. این را باید به آن آگاه بشوید که اگر هر نوع بیماری در بدن شکل می‌گیرد سرمنشأ آن بیماری روان‌تنی است که پزشکان میگویند سایکوسوماتیک که عصبی و ذهنی است و جوابی برای آن ندارند در سال 2020 تعداد 150 تا بیماری سایکوسوماتیک به سازمان بهداشت جهانی اضافه شد و اعلام کردند درمانی ندارند.

هر شخصی که سرطان می‌گیرد اول بیماری روان‌تنی می‌گیرد و بعد سرطان. من در این بیست سال آدم‌های زیادی را دیدم که به خاطر شیمی‌درمانی مردند ولی ازنظر من سرطان نداشتند و قابل‌درمان بودند ولی باور می‌کردند که چون دکتر می‌گوید پس درست است و واقعاً می‌دیدم که خودشان هم می‌خواهند بمیرند و می‌مردند و خانواده‌های آن‌ها متلاشی می‌شدند. وقتی جسمی را به‌تدریج واگذار کردید به خیلی از چیزها و ماهیت‌ها که از امواج هستند (امواج شامل خیلی ماهیت‌ها در صور پنهان می‌شود از امواج رادیویی هست تا امواج بازدارنده و القا و ماهیت‌های پنهانی) بازپس‌گیری آن سخت است.

خداوند در قران از شیاطین و جن و نگهبانان ماوراء نام می‌برد. وقتی شما می‌خواهید بیدار شوید و خودتان را پس بگیرید با نیروی مقاوم مواجه می‌شوید. فقط کافی است شما وارد فرایند شناخت آگاهانه خودتان بشوید و بعد تازه جنگ پنهانی شما تبدیل به جنگ رو می‌شود یعنی حداقل می‌فهمید با چه چیزی دارید مبارزه می‌کنید به‌عنوان یک زن. دیگر همه شما پیرو نسل جدید دنبال سینه و باسن و لاغری و خوش‌قیافه بودن و کرم و موی بلوند و دندان سفید و ناخن و... نیستید که مدام بخواهید مقبول دیگران و مورد تائید دیگران باشید؛ که همیشه در حسادت و رقابت و درد و رنج با همدیگر باشید.

این را باید بفهمید ساده است ماده به موج و موج به ماده و انسان هم گیرنده و هم فرستنده است. یک سری چیزها هست بدون این‌که بخواهید دارید دریافت می‌کنید و یک سری چیزها هم هست که خودتان می‌خواهید که به سمت شما بیاید. من کلاً دارم کل کنگره را برای شما در 5 دقیقه توضیح می‌دهم و این‌همه خدا پیغمبران را فرستاد برای همین. برای چی خداوند می‌فرماید: پرهیز کنید از کینه، حسادت، قیاس، نفرت، زنا و مال یتیم و... چون همه این‌ها چیزهایی است که شما در شرایط مختلف خودتان را در معرض پالس و ریتمشان قرار می‌دهید که آن امواج‌ مضر و آن بیماری‌ها در درون شما وارد بشوند و در درون سلول‌های عصبی شما بنشینند و ماهیت سلولی شما را تغییر بدهند و درون شما تولید بیماری کنند.

مثل آزمایش تغییر کریستال‌ها بروید و در خانه امتحان کنید بک سیب را بگزارید هرروز به آن مولانا و قران بخوانید و به یک سیب دیگر هرروز توهین کنید و از حسادت و کینه و نفرت بگویید من امتحان کردم و دیدم سیب کم‌کم خشک شد و از درون پوک شد و این‌یکی گندید و کپک زد. حالا هرروز که همدیگر را حرف می‌زنید از این و اون می‌گویید و از مریضی میگویید. کمرت درد می‌کند از شما می‌پرسند بگویید دارد خوب می‌شود یعنی در فرایند خوب شدن است. نگویید بدتر شده است. من اگر کمرم دردهم بگیرد به روی خودم نمی‌آورم نه اینکه بگویم قوی هستم به این دید نگاه می‌کند که این درد مثل یک درمی‌ماند که اگر در بزند بگویم آره درد دارم مثل این هست که در را بازکرده‌ام که آن‌یک قدم جلوتر می‌آید و یک‌قدم بیشتر در وجودم رخنه می‌کند.

این علم است عرفان و توهم نیست حرفهای قشنگ نیست فیزیک است موج و صوت هست. باید تلاش کنید که دید شما تغییر کند. در تکنولوژی امروزه که همه‌چیز به‌سرعت دارد ماهیت‌ها و ساختارهای ما را تغییر می‌دهد باید یک‌قدم جلوتر باشیم و خودمان را تغییر دهیم وگرنه در آینده خانواده نخواهیم داشت. فیلم‌های وحشتناکی که از سال 2000 به بعد تولیدشده واقعاً می‌تواند در دنیا اتفاق بیفتد کما اینکه اتفاق افتاده. بنیان خانواده در ایران و آمریکا یکجاهایی هنوز هست ولی یک سری کشورهای اروپایی را ببینید اصلاً پدر و مادر معنی ندارد همه‌چیز معامله و ضابطه است و روابط دردناک شده است.

این چیزها جای تعمق دارد به‌عنوان یک مادر و به‌عنوان یک زن و به‌عنوان یک انسان وظیفه ما این است که به محیط پیرامونمان خودمان درست نگاه کنیم. هرکسی به‌اندازه خودش جای جنگیدن دارد اول باید بفهمید که در جنگ هستید، بفهمید که به کجا گیر کردید؟ اگر دستتان لک‌وپیس دارد به فکر این نباشید که این را درست کنم که خوشگل بشوم. باید به این فکر کنید کجای تفکر من غلط است؟ چه نیرویی دارد به سیستم من وارد می‌شود؟ کجا دارم اشتباه می‌روم؟ چه آلودگی‌هایی در درون و بیرون من دارد ساطع می‌شود؟ اگر کمرم، کلیه‌ام و اعصابم مشکل دارد باید این‌جوری به این دردها نگاه کنم.

یک جای بدن‌درد می‌کند سریع خوبش می‌کنید همان نقطه را یک آمپول کورتون می‌زند بی‌حس می‌شود طرف فکر می‌کند زانویش خوب شده است. اگر زانو به این نقطه رسیده است باید فکر کنید چگونه زانو به این نقطه رسیده است؟ تفکر کردن در مورد صور پنهان و آشکار خودمان، قلب و روح و ذهن خودمان باید آگاهانه باشد. اگر شد آن موقع تازه می‌شویم یک انسان. یکی از بچه‌ها دیشب به من می‌گفت نمی‌دانم چرا برای خودم وقت نمی‌گزارم؟ گفتم اتفاقاً کار سختی است که آدم برای آدم ماندن خودش وقت بگذارد. اگر می‌خواهید آدم بمانید، اگر می‌خواهید بفهمید، آدم هستید به معنای توهین نمی‌گویم ولی یادتان باشد هرکسی که روی دوتا پا راه می‌رود آدم نیست. بعضی‌ها شیاطین هستند و وجودشان تاریک است و درون قلب و روح و ذهنشان آلودگی هست.

وقتی یکی پیشرفت می‌کند حال شما بد می‌شود و ناراحت می‌شوید برای این است که آلودگی و تاریکی در وجودتان هست و درنتیجه مریضی به وجودتان می‌آید. وقتی می‌خواهید از کسانی که شمارا آزار داده‌اند انتقام بگیرید اول باید پیت بنزین بریزید روی خودتان. اگر خودت باشی آدم‌روی خودش نمی‌تواند بنزین بریزد اما اگر نیرویی در درونش به‌واسطه افکارش نشسته آن نیرو روی تو پیت بنزین می‌ریزد و تو را آتش می‌زند. سی‌دی‌هایی که آقای مهندس می‌دهند بندبند آن‌ها نیاز به تفکر دارد و این‌گونه نباید باشد که از آن به‌عنوان مسکن استفاده کنید و فقط تا دو ساعت حال شما خوب باشد باید روی سی‌دی‌ها تفکر کنید و اگر شما فقط 5 تا از سی‌دی‌های آقای مهندس رو گوش کنید و روی آن تفکر کنید زندگی شما دگرگون می‌شود.

منبع: وبلاگ همسفران افسریه

Print Friendly Version of this page
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
زهره (لژیون ششم) پنجشنبه 24 بهمن 1398 07:38 ب.ظ
عرض سلام خدمت عزیزان و خانم شانی.سپاسگزارم از مطالب خوب شما آموزش گرفتم.
سمیه مسافر نیکوتین از رودهن سه شنبه 17 دی 1398 01:09 ب.ظ
خدا قوت خانم شانی عزیز
جلالی دوشنبه 16 دی 1398 07:54 ب.ظ
با بیانی رسا و شیوا خانم شانی عزیز. صحبت می کنندو بسیار اموزنده ارشون تشکر می کنیم.
مسافر نیکوتین الهه پنجشنبه 12 دی 1398 06:58 ب.ظ
بسیار ام و زنده ممنون
شهلا پنجشنبه 12 دی 1398 11:20 ق.ظ
با سلام خانم شانی عزیز مطالب بسیار عالی بود . ممنون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic