گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت همسفران (OT)
یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 04:09 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )

شربت OT باعث‌ شد مسافران و همچنین خانواده‌هایشان از دست ساقی‌ها در امان بمانند و این‌که داروی OT یک هویت دیگری به مسافرم داد چون OTرا داروی درمان خود محسوب می‌کرد.

خلاصه سخنان استاد:

 همگی در رابطه با مزایای OT صحبت کردید من از آن دسته از همسفرهایی بودم که مسافرم با داروی اوپیوم سفر خودش را آغاز کرد، دستور جلسه شکرگزاری از OT واقعاً به‌جا و شایسته است به خاطر این‌که پسر من یک سال گریز می‌زد که درواقع تبدیل به یک ریز شده بود و‌ چون برای تهیه اوپیوم‌ مجبور بود پیش ساقی برود و به‌جای تهیه تریاک با وسوسه شدیدی که داشت هروئین می‌گرفت و‌ به‌صورت تزریق استفاده می‌کرد که در حال حاضر مصرف اوپیوم به پایان رسیده و شربت ‌ OTجایگزین آن شده که باعث‌ شد مسافران و همچنین خانواده‌هایشان از دست ساقی‌ها در امان بمانند و این‌که داروی OT یک هویت دیگری به مسافرم داد چون OTرا داروی درمان خود محسوب می‌کرد، داروی OT الآن‌ یک‌روال مشخص دارد و از کلینیک‌ها دریافت می‌شود و قوانین خاص خودش را در کنگره دارد و رهجویان موظف هستند که با پوشش موجه و نظم و انضباط و ادب و قانونمندی با نامه‌ای که دارند از کلینیک معرفی‌شده داروی خود را دریافت کنند و این درواقع یک آموزش جهان‌بینی بسیار بالایی به مسافران‌ می‌دهد، داروی شفابخش OT با خود یک دنیا هدیه به مسافران و خانواده‌هایشان اهدا کرد و در کنار همهٔ این‌ها انواع بیماری‌ها را به درمان رساند. بزرگ‌ترین مزیت داروی OT کوتاه شدن دست ساقی از زندگی فرزند و خانواده‌ام شد که با این کار همگی به روال دیگری از زندگی از هر نظر ‌افتادیم که درواقع به رشد آن‌ها از هر نظری کمک کرد از جهان‌بینی گرفته تا مسائل دیگر و باید از تمام عزیزانی که در این مسیر مسافران و همسفران را کمک می‌کنند واقعاً مراتب سپاس گذاری را به نحو احسن به‌جا بیاوریم، ممنون که به صحبت‌های من گوش دادید.

مشارکت‌ها:

اکرم مسافر نیکوتین:درباره شربت شفابخش ot می‌دانم که ده درصد آن از تریاک و بیست درصد تشکیل‌دهنده آن از الکل و مابقی آن از آب مقطر تشکیل‌شده است. معجزه‌ای می‌کند در قالب روش دی اس تی یعنی پله‌ها و آن تایم و زمان این شربت معجزه خود را نشان خواهد داد، در کنار مصرف این شربت ، کلاس‌های آموزشی و آموزش‌ها در کنار هم ساختارهای جسمی و روانی و جهان‌بینی به درمان و به تعادل می‌رسد. موضوع بسیار مهم این است که هرکسی با هر میزان تخریب مواد و نوع مواد در کنگره با روش دی اس تی و این شربت به درمان می‌رسد؛ زیرا این شربت  در خود تریاک دارد و تریاک بیست‌وپنج نوع آلکالوئید دارد می‌تواند فرایند ترمیم و بازسازی جسم را فراهم کند.

مریم مسافر نیکوتین: شربت ot باعث می‌شود که در کنار جسم که در حال به تعادل رسیدن است روان و جهان‌بینی فرد بیمار با آمدن به کلاس‌ها و آموزش‌ها به تعادل برسد و فردی که حال‌و روز خوبی نداشته با این شربت به روش دی اس تی و آموزش‌های جهان‌بینی به حال خوش برسد.

شهره مسافر نیکوتین: درباره ساختار شربت ot صحبت کرده‌ایم، به نظر من هر چیزی در جای خودش می‌تواند مؤثر باشد در کنگره از این شربت به‌عنوان داروی درمان اعتیاد استفاده می‌شود در طی زمان با روش دی اس تی باراهنمایی و تجویز راهنما و با نسخه از کلینیک‌ها تهیه می‌شود و به‌عنوان دارو درمان اعتیاد مصرف می‌شود. من از طریق روش دی اس تی و تیپر کردن آن یاد گرفتم در خیلی مسائل این روش را استفاده کنم مثال دوری از ضد ارزش ها و خیلی موارد دیگر درروش دی اس تی با شربت اوتی مهم‌ترین چیز برای رسیدن به درمان و تعادل، خواسته خود فرد است و باور و ایمان آن برای به درمان رسیدن اگر خواسته و ایمان نباشد ارزش این دارو و این روش دیده نمی‌شود. برای ما همسفرها نیکوتین خوراکی بود تا زمانی که خواسته در درون ما قوی نشود شاید وسوسه‌ها باشد اما وقتی آدامس نیکوتین را به چشم یک دارو نگاه کنیم می‌بینیم چقدر می‌تواند برای ما مؤثر باشد.

زهرا مسافر نیکوتین: در مورد این شربت هرچقدر صحبت کنیم کم است چون یک شربت معجزه‌آسا است من دیدم که مسافرم قبل از درمان از شربت استفاده می‌کرد اما هیچ نظم و قاعده و اندازه مشخصی نداشت، اما با ورود به کنگره و راهنمایی راهنمایش با روش دی اس تی و بانظم و اندازه مشخص به‌صورت تیپر کردن در کنار مثلث جسم روان و جهان‌بینی مسافرم به درمان رسید. شربت ot مرا یاد اسفناج  می اندازه که ملبان زبل در کارتون بچگی‌هایم می‌خورد می‌اندازد که با آن قوی می‌شد، باید مسافر به شربت و روش دی اس تی و کنگره 60 ایمان کامل داشته باشد تا به درمان برسد.

 اعظم مسافر نیکوتین: من زمانی که با مسافرم آشنا شدم هفت ماه بود که سفر می‌کرد و از داروی ot استفاده می‌کرد و من روزی که آن را بو کردم متوجه شدم هم بوی الکل می‌دهد و هم بوی تریاک و وقتی از مسافرم پرسیدم آن چیست در جواب مسافرم گفت این دارو برای درمان من است؛ و خدا را شکرگزارم که در کنگره با این دارو به درمان رسید، اما این دارو در کنار کلاس‌های جهان‌بینی و راهنمایی‌های راهنمای مسافرم خیلی مؤثر بوده است زیرا در رفتار او خیلی تأثیر مثبت و خوب گذاشته است و او به تعادل رسیده است.

الهه مسافر نیکوتین:به این دلیل به شربت ot شفابخش می‌گویند، زیرا ما به‌صورت طبیعی این مرفین را در بدنمان تولید می‌کنیم و داریم، حالا این شربت یا شربت تریاک آلکالوئیدهایی دارد در خودش که زمانی مواد بیرونی جایگزین مواد داخلی بدن ما می‌شود وقتی به‌تدریج وارد بدن ما می‌شود آن تخریب‌ها که به‌وسیله مواد بیرونی وارد بدن می‌شود و شهر وجودی را از بین می‌برد و چشمه‌های طبیعی بدن را از کار می‌اندازد با روش دی اس تی با شربت OT طی ده تا یازده ماه به حال طبیعی و به تعادل برمی‌گرداند و باعث می‌شود دوباره بدن و یا جسم ما به‌صورت طبیعی مرفین تولید کند و چرا تدریجی زیرا فیزیولوژی بدن انسان به‌تدریج عمل می‌کند و بازسازی می‌شود و آقای مهندس از روی روش دی اس تی با شربت OT الهام گرفتند برای درمان سیگار و قلیان، آقای مهندس که در اثر مصرف سیگار سکته کرده بودند و در بیمارستان بستری شدند این روش که مواد کشیدنی را به‌صورت مواد خوردنی برای درمان تغییر دادند، همین روش را با آدامس نیکوتین برای جایگزینی سیگار خود انجام دادند و با روش دی اس تی و تیپر کردن به درمان رسیدند و این روش را در کنگره رواج دادند تا ما هم به درمان برسیم.


:پرسش و پاسخ

مسافر نیکوتین شهره: اگر چیزی را بخواهیم به آن می‌رسیم یا اینکه خیلی از مسائل را سخت می‌گیریم یا خودمان آن مسائل را سخت می‌کنیم این‌ها همان دانایی مؤثر است حال من دانایی را می دانم ولی اینکه چرا یک‌زمانی نمی‌توانم بپذیرم احساس می‌کنم خودم را گم‌کرده‌ام، چرا؟

پاسخ: شما توقع دارید همیشه نگاهتان به مسائل یک‌جور باشد و خوب باشد و همه را درک کنید و تمام شرایط پیش‌آمده را درک کنید؛ ما همه انسان‌ها این‌طور هستیم که همیشه نمی‌توانیم خوب باشیم بستگی به سطح انرژی، انرژی‌های خوب و بد، نیروهای منفی درونمان دارد و زیرمجموعه زیادی دارد که من‌ به چند نکته اشاره کردم ولی گاهی یکسری مسائل پیش می‌آید که دست ما نیست یا تقدیر است که زمانش گذشته است یا تفکراتم است که زمان حال است ولی مهم این است که شما با آموزش‌های کنگره به حل مشکل رسیدی یعنی یاد گرفتی با آموزش‌هایی که دیدی در این‌ مشکلی که برایت پیش‌آمده چگونه رفتار کنی، مثل‌اینکه آقای مهندس می‌گویند وقتی ما در مسائل و مشکلاتی قرار می‌گیریم لازم نیست تمام‌روز به آن مشکل فکر کنیم ما در روز دقایقی را به حل آن ‌مشکل فکر می‌کنیم ولی ما می‌گوییم انسان جاری است صفت گذشته در انسان صادق نیست، ما مطلق نیستیم خیلی از آموزش‌ها از یادمان ‌می‌رود ولی مهم این است که ما توانایی داریم که سری به خودمان بزنیم و آموزش‌هایی که به ‌ما داده‌شده را به یاد بیاوریم که در آن مسئله خاص ما چه آموزش‌دیده‌ایم و چگونه باید رفتار کنیم و این یادمان باشد که در امواج بازدارنده ذهن، استاد گفتند ذهن بزرگنمایی و کوچک نمایی دارد یعنی شما چیزی را در جهان ذهنی خودت باوجوداینکه خیلی مهم نیست بزرگش می‌کنی یا چیزی که خیلی مهم و بزرگ است را کوچک‌ می‌کنی.

: مسافر نیکوتین زهرا آدامس خارجی بهتر است خریداری کنیم یا آدامس ایرانی بهتر است؟ جواب: فرقی نمی‌کند، خود من با آدامس ایرانی سفر کردم ما خرید آدامس را بر عهده خود شما می‌گذاریم اگر دوست دارید و هزینه آن رادارید می‌توانید تهیه کنید ولی اگر آدامس خارجی هم می‌گیرید باید نیکوتین آن 2 میلی‌گرمی باشد.

تهیه گزارش: خانم‌ها اعظم، سمیه و الهه مسافر نیکوتین

 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سمیه مسافر نیکوتین از رودهن سه شنبه 15 بهمن 1398 12:32 ب.ظ
خدا قوت و ممنون از مطالب زیباتون
سمیه مسافر نیکوتین شعبه ابوریحان دوشنبه 14 بهمن 1398 11:37 ق.ظ
خداقوت و تشکر فراوان از سرکار خانم جلالی و خداقوت به خانم الهه خانم سپیده و خانم اعظم
مسافر نیکوتین الهه یکشنبه 13 بهمن 1398 09:41 ب.ظ
ممنون از عزیزانم ک در انجام این امور کمک کردند خداقوت ب سپیده عزیزم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic