لژیون مجازی سی دی جابه جایی مهره ها
جمعه 5 اردیبهشت 1399 ساعت 09:20 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )

دومین جلسه لژیون مجازی در رابطه با سی دی جا به جایی مهره ها روز چهارشنبه راس ساعت 16 به استادی سرکار خانم عذرا برگزار گردید.سخنان استاد
صراط مستقیم راهی است که انسان را آماده می کند تا در طول حیات خود دچار گرفتاری نشود ما باید بدانیم همانطور که کره زمین حساب و کتاب دارد و تحت نظارت است هر کاری که انجام دهیم در طبیعت و کائنات در صور پنهان ضبط می شود اگر خوب نگاه کنیم می بینیم که انسان ها در سطح کره زمین همه چیز را ویران کردند، همه جنگل ها ویران شده است، فساد و بی بند و باری به اوج خود رسیده است ما خیال می کنیم کره زمین صاحب ندارد ولی این طور نیست کره زمین صاحب دارد و صاحب آن خداوند است و زمانی که به وضعیت بدی برسد خداوند حکم خود را صادر می کند بیماری کرونا یک صاعقه است که در کره زمین به وجود آمده است باید همه چیز سر جای خود قرار بگیرد و همه چیز در دنیا تغییر کند. اتفاقات چه خوب و چه بد به وجود می آید آنچه که تعیین کننده است تفکر و اندیشه ما است که وقایع را بررسی کنیم. در تمام قسمت ها با تفکر و اندیشه وقایع را بررسی کنیم و مسائل را جابه جا کرده آن موقع به پیروزی می رسیم. انسانهایی که در صراط مستقیم هستند ترس ندارند زیرا به خداوند ایمان دارند و استرسی نیز ندارند چون ایمان یک تکیه گاه برای انسان است، امیدوارم که تمام انسان ها در جایگاه اصلی خود قرار گیرند به امید توفیق روز افزون برای تمام اعضای کنگره ۶۰.

نسرین مسافر نیکوتین
اگر از قوانین سرپیچی کنیم اولین آسیب به من است و بعد به اطرافیان آن ضربه و تخریب وارد می شود، سیستمی که در آن زندگی می کنیم همه چیز روی نظم و حساب و کتاب است اگر این دنیا را مانند یک بنایی در نظر بگیریم که دانایان دائما در حال بازسازی و ترمیم آن هستند ولی نادان ها در حال تخریب می باشند نیروهای تخریبی وحشتناک نیستند و اتفاقا ظاهر زیبایی دارند و باعث می شوند که انسان فریب بخورد در واقع به خاطر ظاهر زیبای آنها می باشد که انسان به طرف تاریکی ها و نیروهای تخریبی می رود؛ این اراده و عمل ما است که با برنامه ریزی و تفکر درست می توانیم در هر کاری مهره ها را درست جابه جا کنیم و به پیروزی برسیم باید در راه خود به خداوند ایمان داشته باشیم و ترس را کنار بگذاریم در مسیر صراط مستقیم همواره مشکلات و سختی ها وجود دارد ولی ما با دانایی و آموزش ها می توانیم به راحتی در این مسیر حرکت کنیم و به مقصد برسیم.

فاطمه مسافر نیکوتین
در صراط مستقیم انسان برای ادامه حیات آماده می شود در بیماری کرونا ویروس یک طرف قرار می گیرد و سیستم ایمنی بدن طرف دیگر می باشد، افرادی که سیگار می کشند، الکل مصرف می کنند سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف می شود ولی با ورزش کردن، خواب مناسب، سیگار نکشیدن سیستم ایمنی قوی می شود. خداوند و ادیان می فرمایند که انسان باید در صراط مستقیم باشد تا به درستی زندگی کند اگر از صراط مستقیم خارج شود اولین آسیب به خود ما وارد می شود البته صراط مستقیم هم سخت و هم سهل است، سهل به دلیل زمان بر بودن می باشد و سخت به دلیل اینکه به حقیقت ها دست پیدا می کنیم دنیا حساب و کتاب خود را دارد من به این نتیجه رسیده ام که هیچ چیز از خود و هستی نمی دانم و باید تلاش کنم تا به دانایی برسم و در هرجایگاهی که قرار می گیرم باید قوانین را رعایت کنم.

الهه مسافر نیکوتین
آنانی که ابلیسان را جانشین خداوند می کنند همیشه بر مسند قدرت باقی نمی مانند وقتی سناتورهای آمریکایی می خواستند رئیس جمهور انتخاب نمایند باید قسم می خوردند اما هرکدام از اعضا قسم دروغ خوردند و این قسم دروغ یعنی پیمان را زیر پا گذاشتند که این خودش به نوعی قدرت گرفتن ابلیسان را در سطح کره زمین نشان می دهد، انسان با کارهای نادرست و ضدارزشی که در کره زمین انجام داده مانند ویرانی جنگل ها، آلودگی آب ها و...باعث شده که امروز خیلی از کشورها و حتی کره زمین درگیر این بیماری شوند که به دلیل ناسپاسی و ناشکری انسان ها می باشد. کره زمین صاحب دارد و اگر کرونا آسیبی زده است ولی هرچیزی در جایگاه خودش قرار می گیرد و در نهایت همه چیز به زییایی ختم می شود.

زهرا مسافر نیکوتین
بالاترین دروغ صداقت است اگر من در گذشته اشتباهی انجام می دادم آن اشتباه را مخفی می کردم و هزار دروغ می بافتم و افکار منفی داشتم و در ضد ارزش ها بودم اکنون که در صراط مستقیم هستم متوجه شده ام که نباید توجیه بیاورم و باید صداقت داشته باشم. در گذشته به طبیعت به دلیل مصرف قلیان خسارت زیادی زده ام اما متوجه شدم که جهان و کائنات صاحب دارد و باید در حفظ آن کوشا باشم؛ این سی دی من را به یاد بازی شطرنج انداخت که اگر مهره ای را اشتباه در جایگاه دیگری قرار دهم می بازم پس تمام پیروزی ها و نابودی ها دست خود اشخاص می باشد، من باید تفکر درست و برنامه ریزی درست داشته باشم و استرس نداشته باشم تا بتوانم در جایگاه خود به درستی قرار بگیرم و وظایف خود را به درستی انجام دهم.

شهلا مسافر نیکوتین
بدون تردید آنچه که اتفاق افتاده است و حقیقتی غیر قابل انکار می باشد همان درمان مواد مخدر می باشد که توسط جناب مهندس مطرح شده و اکنون جمعیت زیادی عضو کنگره ۶۰ می باشند؛ همیشه در جهان می گفتند که اعتیاد درمان ندارد اما جناب مهندس به دلیل اینکه در صراط مستقیم بودند درمان مواد مخدر را یافتند در صراط مستقیم ضدارزش ها کنار می رود و به ارزش ها پرداخته می شود جناب مهندس همواره می فرمایند که در حرکت های عظیم تردید نکنیم و آنچه که انجام می شود انجام می پذیرد و اراده و عمل ما می باشد که با تفکر مهره ها را درست قرار بدهیم جناب مهندس برنامه ریزی کردند و با تفکر درست خود درون خیلی از افراد را تغییر دادند خواب مسافران، ورزش، پس انداز و...باید بدانیم که همه مسائل به عهده ما می باشد و به عهده خداوند یا سایر انسان ها نمی باشد.

الهام مسافر نیکوتین
صراط مستقیم انسان را در زندگی آماده می کند تا دچار گرفتاری نشود و اگر انسان از صراط مستقیم خارج شود اولین ضربه به خود انسان می رسد، صراط مستقیم هم سخت و هم زمان بر می باشد سختی به این دلیل که من تصمیم می گیرم فردی با صداقت باشم اما گاهی این صداقت به نفع من نمی باشد ولی با همین صداقت بار بزرگی از روی دوش من برداشته می شود. دو نیرو داریم، نیروی الهی و نیروی شیطانی که نیروی الهی سازنده می باشد ولی نیروی شیطانی یا اهریمنی تخریبی است اگر من با نیروی الهی هم سو باشم همواره جلوتر هستم من در کنگره آموختم که در مسیر صراط مستقیم حرکت کنم.

مریم مسافر نیکوتین
همانطورکه اقا مهندس گفتند راه مستقیم پیش رو ندارد من خوشحالم ازاینکه وارد کنگره شدم واینکه در راه صراط مستقیم حرکت می کنم امیدوارم تمامی کسانی که راه خود را گم کردند و سردرگم هستند این راه را پیدا کنند بیماری کرونا به من جایگاهم را نشان داد و یادآوری می کند در آینده که فراموش نکنیم که ازکجا به کجا رسیدیم امروز من دیگر به جامعه خسارتی وارد نمی کنم با مصرف سیگار یا قلیان.

اکرم مسافر نیکوتین
جناب مهندس در این سی دی فرمودند صراط مستقیم همان راهی است که انسان را برای یک حیات خوب آماده می کند اینکه انسان یاد بگیرد در طول حیات گرفتار مشکلی نشود و اگر مسئله ای برای او اتفاق افتاد بتواند آن را به راحتی حل نماید پیام اصلی انبیاء این بوده که چه کارهایی را انجام و چه کارهایی را انجام ندهیم که در صراط مستقیم حرکت کنیم و از یک حیات خوب برخوردار باشیم چون خارج شدن از صراط مستقیم آسیب آن به خود شخص می رسد، استاد فرمودند: آنانی که ابلیسان را جانشین خداوند می کنند همیشه بر مسند قدرت باقی نمی مانند یعنی اینکه وقتی کسانی با دروغ گفتن و شهادت دروغ دادن باعث می شوند که یک فردی که از دستیاران ابلیس است به جایگاهی برسد یا مجموعه ای به نا حق پایدار شود اینها کسانی هستند که از دستیاران ابلیس هستند برای پایه گذاری نیروهای شیطانی و مطمئناً خیلی نمی توانند دوام داشته باشند چون وقتی که بر مسند قضاوت بنشیند باعث ویرانی کل دنیا می شوندشاید ظاهری آراسته و موجه داشته باشند ولی باطن آنها آلوده و سسست و ناپایدار هست.

سارا مسافر نیکوتین
دنیا حساب و کتاب خود را دارد هر جایی که انسان درحق کائنات و دنیا بدی کند و حق موجودات دیگر را ضایع کند خداوند فرمان و حکم خود را صادر می کند که یک نمونه آن ویروس کرونا است، کرونا باعث شد تا حدودی هر چیزی در جایگاه خود قرار بگیرد جناب مهندس فرمودند: سیستم حیاط به گونه ای است که دانایان در حال ساخت و نادان ها در حال تخریب آن هستند چقدر خوب است که ما جزء دسته دانایان باشیم البته افرادی که در کنگره ۶۰ هستند چون به دانایی می رسند به سیستم حیات کمک کرده و آن را می سازند با درمان سیگار و مواد خود و یا درخت هایی که می کاریم به طبیعت کمک می کنیم، نادان ها همان نیروهای اهریمنی هستند که دزدی می کنند، رشوه می گیرند و... اینان طبیعت را نابود می کنند، افرادی که می ترسند ایمان ندارند و خداوند را شکر که ما در کنگره هستیم و آموزش دیدیم که هم توکل کنیم و هم تسلیم باشیم، هر چه که ریشه و بنیان داشته باشد حقیقت است است و غیرقابل انکار مانند کنگره ۶۰ و ما در هر جایگاهی قرار بگیریم باید قوانین را اجرا کنیم.

سوگل مسافر نیکوتین
بشر و تمام انسانها با این که خیلی ادعا دارند که خیلی مسائل را می دانند اما در زمینه علم و دانش هیچ چیز را نمی داند. علم یعنی دانستن در راستای درستی و حقیقت و این حقیقت نهادینه شده است. ما وقتی در یک مسئله به نتیجه برسیم علم آن را پیدا می کنیم همان‌طور که در کنگره روش درمان پیدا شد و جناب مهندس علم آن را به دست آوردند. نیروهای شیطانی را باید همواره در نظر بگیریم و بدانیم که نیروهای شیطانی به زیباترین شکل ممکن به انسان وارد عمل می شود. گاهی بعضی کارها از نظر ما زشت و ناپسند نیست اما دقیقاً نقطه‌ای است که نیروهای شیطانی روی آن دست می گذارند امیدوارم همه انسانها به دانایی برسند و هر چه انسان از صراط مستقیم دور شود کج و نادان تر می شود.

سپیده مسافر نیکوتین
این‌نکته به من یادآوری شد که ما در مقابل سیستم کائنات و هستی چیزی نیستیم، یک ذره کوچک هستم و چیزی نمی دانم پس نباید دچار منیت شوم اگر حس می کنم از دیگران برتر هستم یا مسئله‌ای را می دانم نباید دچار منیت شوم این را بدانم بعد از این همه مدت زندگی در زمین تازه الفبای زندگی را یاد گرفته ام تا بتوانم زندگی خوبی داشته باشم. من باید مراقب حس های خود باشم و بدانم هیچ فسادی انجام نمی شود مگر اینکه لباس تقوا پوشیده باشد. برای انجام کارهای ضد ارزشی توجیه نیاورم و بدانم که اگر اسم کار ضد ارزشی را عوض می کنم نفس عمل همان است است و فقط نام آن کار تغییر کرده است مانند غیبت کردن که بگویم من خیر و آن فرد را می خواهم این همان عمل ضد ارزشی است و فقط نامش تغییر کرده است.

عاطفه مسافر نیکوتین
ما ظاهر زندگی شخصی که از راه نادرست درست کرده و به ظاهر خوب است ( دید ظاهری ) را با درون زندگی خودمان مقایسه می کنیم و خارج شدن از صراط مستقیم را باید چه در این دنیا چه در دنیای دیگر جواب گو باشیم و هیچ چیز بدون حساب و کتاب نیست، برای رسیدن به قدرت و یا خواسته هایمان از دروغ و حیله استفاده نکنیم که پایه و بنیانی ندارد.

سمیه مسافر نیکوتین
صراط مستقیم راهی است که انسان را برای اد امه حیات آماده می کند و ما در زندگی به آن نیاز داریم چون مشکلات و گرفتاری و بیماری ها ممکن است برای انسان به وجود آید و ما باید راه درست زندگی کردن را یاد بگیریم مانند همین بیماری که اتفاق افتاده است و ما یک طرف هستیم و یک طرف دیگر سیستم ایمنی بدن ما، ما باید ورزش کنیم، اضافه وزن نداشته باشیم و مواد و سیگار و الکل مصرف نکنیم و شب ها زود بخوابیم و... تمام این موارد باعث می شود که سیستم ایمنی بدن ما قوی شود و آسیب کمتری ببیند؛ خداوند و تمام ادیان الهی از ما می‌خواهند که ما علم درست زندگی کردن را بیاموزیم اگر ما از قوانین الهی خارج شویم آسیب جدی به خود وارد می کنیم و اگر درست زندگی کنیم مطمئن باشیم که همیشه موفق و پیروز هستیم و خداوند به ما کمک می کند. خیلی از انسان ها نیرو های اهریمنی را جانشین قدرت های الهی کردند و ما از دور زندگی آنها را می بینیم اما بدانیم که ما در درون زندگی آنها نیستیم راه مستقیم هم سخت است و هم آسان سخت است به این دلیل که همواره باید حق را از باطل تشخیص داد و آسان است به دلیل اینکه زمان را باید در نظر گرفت اما باید قدرت تشخیص داشته باشیم و هر چیزی را قبول نکنیم. کنگره به دلیل اینکه در صراط مستقیم بوده باعث شده است که زندگی خیلی از انسانها عوض شود و بتوانند به راحتی زندگی کنند، همه چیز به عهده خود ما است و بر خداوند نیست اگر ما نخواهیم کسی نمی تواند به ما کمک کند.

تهیه و تایپ: مسافر نیکوتین سارا
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اکرم مسافر نیکوتین .. چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 05:18 ق.ظ
با تشکر از خانم عذرا و خانم سارا عزیز ..خدا قوت
سمانه سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 09:44 ق.ظ
خدا رو شکر به خاطر بهترین لژیون دنیا، به استادی خانوم جلالی
سارا اراک جمعه 5 اردیبهشت 1399 01:47 ب.ظ
ممنون از همه عزیزان جلسه عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات