دهمین کارگاه آموزشی مجازی، وادی نهم
پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 12:31 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )

دهمین لژیون مجازی ویلیام ال وایت با دستور جلسه وادی نهم و تاثیر آن رروی من به  در تاریخ 2/14 /۹۹ رأس ساعت 5 بعدازظهر آغاز به کار نمود.


خانم سمانه مسافر نیکوتین از شعبه پاکدشت

 نقطه تحمل یعنی توان پذیرش و تحمل را بالا بردن، بالا بردن نقطه تحمل در انسان و تمام موجودات امکان‌پذیر است که با تکرار و تمرین مستمر و در مدت‌زمان لازم توانمان در انجام ندادن ضد ارزش‌ها و یا انجام کارهای ارزشی به‌صورت تدریجی و کم‌کم افزایش می‌یابد.

خانم سمیه مسافر نیکوتین از شعبه رودهن

 خداوند در بدو خلقت، انسان را بر سر دوراهی تقوا و فسق و فجور قرارداد و پایان هر دو راه را به ما نشان داد که با اختیار کامل خود آن را انتخاب کنیم؛ نقطه تحمل یعنی پذیرفتن و قبول مسئولیت‌ها، یک مصرف‌کننده وقتی شروع به مصرف مواد مخدر و یا سیگار می‌کند در طی زمان و مصرف مکرر کم‌کم به یک مصرف‌کننده حرفه‌ای تبدیل می‌شود و باید برای درمان و ترمیم جسم هم به‌صورت تدریجی و کم‌کم با استفاده از آموزش‌ها نقطه تحملش را در مصرف نکردن بالا ببرد.

سوگل مسافر نیکوتین

 کسب نقطه تحمل برای همگان لازم است و در مورد همسفران هم که به خاطر زندگی با مصرف‌کننده و در ضد ارزش‌ها بودن با کسب آگاهی و دانایی لازم از آموزش‌ها ذره‌ذره نقطه تحملشان را بالا ببرند تا به صلح و آرامش درونی برسند، با دوری از ضد ارزش‌ها و حرکت در مسیر ارزش‌ها با تمرین و ممارست.

الهه مسافر نیکوتین

 تحمل در افراد متفاوت است افراد تازه‌وارد به خاطر آسیب‌هایی از بودن در کنار یک مصرف‌کننده بسیار نقطه تحملشان پائین هست و در طی سفر و آموزش دیدن در لژیون کم‌کم نقطه تحملشان بالا می‌رود به همین دلیل در ابتدای امر به آن‌ها خدمت‌ها و مسئولیت‌های کوچک می‌دهند تا با بالا رفتن میزان ظرفیت و پذیرش بتوانند خدمت‌های بزرگ‌تر و حرکت‌های بیشتری را انجام بدهند، در اوایل مصرف سیگار شاید یک یا دو نخ سیگار کافی و خوشایند باشد ولی به‌مرورزمان که ترشح نیکوتین درونی کم می‌شود نیاز به دریافت نیکوتین بیرونی بیشتر می‌شود چون نقطه تحملش بالا رفته بنابراین برای درمان و ترمیم جسم و روان و جهان‌بینی هم باید ذره‌ذره با استفاده از آموزش‌ها نقطه تحمل در عدم نیاز به نیکوتین را بالا ببریم.

الهام مسافر نیکوتین

 نقطه تحمل در هر دو مورد مثبت و منفی قابل‌گسترش و بالا رفتن است که در مسائل و کارهای ضد ارزشی به‌سرعت بالا می‌رود مثل مصرف سیگار و یا قلیان و نیازی به هیچ فکر و آموزشی ندارد ولی در بالا رفتن نقطه تحمل در انجام کارهای ارزشی نیاز به تمرین و تکرار آموزش‌ها و تفکر است ‌باید کم‌کم با بالا بردن دانایی به دانایی مؤثر و عملی کردن آموزش‌ها به نقطه تحمل بالاتر برسیم برای انجام ندادن ضد ارزش‌ها.

 مریم مسافر نیکوتین از شعبه شفا مشهد

 برای بالا بردن نقطه تحمل در مسائل ارزشی باید از سختی‌ها عبور کنیم برای رسیدن به شجاعت باید از ترس عبور کنیم و برای رسیدن به ایمان از کفر و منیت و شرک عبور کنیم و برای رسیدن به عشق با عبور از نفرت به‌صورت تمرین مستمر ممکن می‌شود.

سارا مسافر نیکوتین از شعبه پروین اعتصامی اراک

در ابتدای مصرف سیگارم با کشیدن یک یا دو نخ اذیت می‌شدم ولی کم‌کم در طول زمان مصرفم بیشتر شد و نقطه تحمل من بالا رفت و نیازم به سیگار تا یک بسته هم رسید زمانی هم که شروع به درمان کردم با جایگزینی نیکوتین خوراکی در کنار آموزش‌ها کم‌کم نقطه تحملم بالا رفت و به رهایی رسیدم، بالا رفتن نقطه تحمل در کارهای ارزشی و ضد ارزشی ذره‌ذره اتفاق می‌افتد.

 سمیه مسافر نیکوتین از شعبه ابوریحان

من با این دستور جلسه یاد صحبت‌های دیده‌بان‌ محترم جناب آقای زرکش افتادم که فرمودند در مثلث دانایی که تشکیل‌شده از اضلاع تفکر، تجربه و آموزش ما مطالب را درک و فرامی‌گیریم باید تفکر کنیم تا به صحت مطالب پی ببریم و آن موقع آن را تجربه کنیم و این‌زمانی ممکن می‌شود که مطالب در نفس ما حک و نهادینه بشود با به کار بردن و عملی کردن مسائل نفسمان را تربیت کنیم در این مرحله ظرفیت شکل می‌گیرد و نقطه تحمل با تمرین و تکرار آموزش‌ها در مدت‌زمان لازم بالا می‌رود.

 

شهلا مسافر نیکوتین از شعبه آکادمی

نقطه تحمل در مصرف‌کنندگان مواد مخدر و یا سیگار و قلیان بسیار پایین است و برای همین روش دی اس تی به آن‌ها کمک می‌کند که با ترمیم جسم و بهره‌گیری از آموزش‌ها و جهان‌بینی نقطه تحملشان بالا برود تا جایی که نیاز به مصرفشان صفر شود نیروهای بازدارنده در مسیر ارزش‌ها بسیار و قدرتمند هستند و ما با تسلط بر آنان با ذره‌ذره بالا بردن نقطه تحملمان بر آن‌ها پیروز خواهیم شد.

سمیرا مسافر نیکوتین از شعبه رباط‌ کریم

اگر به مطالب و آگاهی‌هایی که کسب کرده‌ایم عمل نکنیم و از نقطه تفکر و اندیشه به سمت اجرایی کردن آن‌ها حرکت نکنیم آموزش‌های ما بی‌نتیجه خواهد شد.

ناهید مسافر نیکوتین

 من همیشه فکر می‌کردم که این جمله که کسانی که قدم به دنیای تازه نهاده‌اند تنها مخصوص کسانی است که آمده‌اند و به حال خوش رسیده‌اند ولی در این وادی آموختم که این مطلب شام ل کسانی هم می‌شود که تصمیم گرفته‌اند که از تاریکی بیرون بیایند و از ضد ارزش‌ها فاصله بگیرند و این نقطه تفکر و قدم برداشتن باعث ورود به دنیای تازه می‌شود که باید با بهره‌گیری از آموزش‌ها به خویشِ خویشتن توجه کنیم، با این وادی فهمیدم که تا الان نقطه تحمل من در مصرف سیگار بالابود ولی الآن باید نقطه تحملم را در مصرف نکردن با تمرین و دادن زمان لازم بالا ببرم.

 فاطمه مسافر نیکوتین از شعبه شفا مشهد

 در تمام مراحل ما نیاز به بالا بردن نقطه تحمل داریم، منِ فاطمه باید مصرف نیکوتین خوراکی‌ام را به‌گونه‌ای تنظیم کنم که در ماه رمضان اذیت نشوم و با بالا بردن نقطه تحملم نیازم به نیکوتین آهسته‌آهسته از بین برود.

 تهیه و تایپ: مسافر نیکوتین اکرم

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اکرم مسافر نیکوتین .. پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 08:09 ب.ظ
ممنون عالی بود
سارا اراک پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 02:18 ب.ظ
سلام و خدا قوت ممنون به خاطر جلسات پربارری که برگزار می شود ممنون از خانم اکرم به خاطر زحماتشون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات