لژیون مجازی س دی صوت
پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 11:34 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )

چهارمین جلسه لژیون مجازی در رابطه با سی دی صوت روز چهارشنبه رأس ساعت 17 به استادی سرکار خانم الهه برگزار شد.


خلاصه سخنان کمک راهنما سرکار خانم الهه

سه مسئله جهان هستی را به هم متصل می‌کند که این سه مسئله توسط فردی بیان‌نشده است اما به گونه‌های دیگر در کتاب آسمانی بیان‌شده که این سه مؤلفه به ترتیب شامل سمع (گوش مرکز دریافت‌کننده) ابصار (چشم‌ها) فؤاد (قلب مرکز حس) است که همان صوت، نور و حس است که در کتاب آسمانی هم از آن‌ها زیاد یادشده و ارتباط‌ها را برقرار می‌کنند، اگر یکی از این مؤلفه‌ها نباشد جهان هستی به مشکل می‌خورد و حتی لازم است که بدانیم این سه مؤلفه مبنای حرکت حیوانات و گیاهان هم است. ما این را درک کرده‌ایم صوت هم می‌تواند مخرب باشد و هم سازنده ممکن است که ما یک موسیقی گوش کنیم و در ما باعث ایجاد شادی و حس خوب شود و یا ممکن است موسیقی گوش کنیم که در ما احساس ترس و ناامیدی ایجاد شود و حتی یکسری اصوات هستند چه بسیار مخرب‌تر هستند و فرد با گوش دادن به آن‌ها تحت تأثیر قرار می‌گیرد و دست به خودکشی می زند. ما در کنگره ۶۰ یک سری آواها و موسیقی‌ها داریم مانند آوای شکرگزاری، آوای سفر دوم، آوای تولدها و... زمانی که این موسیقی‌ها پخش می‌شود فرد تحت تأثیر قرار می‌گیرد و احساس خوبی در او ایجاد می‌شود. صوت و آوایی خوب است که در درون ما ایجاد انرژی مثبت کند.

 چه زمانی ما به‌فرمان عقل می‌رسیم؟ زمانی که هیچ باری به دوش نداشته باشیم و کاری را ناقص نگذاشته باشیم و کوله‌بار خود را سرشار از آموخته‌های خوب کنیم مانند اینکه چقدر کسب علم و دانش داشته‌ایم؟ چقدر شکم افراد را سیر کرده‌ایم؟ و... هر یک از ما باید به بهبود وضعیت فیزیولوژی خود اهمیت بدهیم و بدانیم اگر یکی از مواد طبیعی درون بدن کم باشد یا تولید نشود مانند اندورفین، انکفالین و... باعث می‌شود که فرد در بی‌تعادلی باشد و حتی دست به خودکشی بزند. تمام علوم باید در یک نقطه جمع شوند که اصل تئوری ایکس همه بیماری‌ها را در یک نقطه جمع‌آوری می‌کند و ما باید فرد را ازنظر روحی و روانی بررسی کنیم و طبق بررسی‌های انجام‌شده داروی مناسب تجویز شود.مشارکت سرکار خانم اعظم جلالی

آقای مهندس می‌فرمایند: علم یعنی دانستن، دانستن یعنی آگاهی، کنگره ۶۰ برای اینکه به جهان ثابت کند اعتیاد درمان دارد، علم درمان اعتیاد را تولید کرده است در این تولید علم روی جسم، روان و جهان‌بینی تمام افراد کار می‌شود و ما نمونه‌های بارز این علم را در کنگره ۶۰ می‌بینیم.

تمام جهان ها توسط سه مؤلفه نور، صوت، حس با همدیگر در ارتباط هستند و کنگره به ما این آگاهی را می‌دهد که این موارد را بشناسیم و ما صوت، نور و حس را شناختیم و با گوشت و پوست‌واستخوان خود این موارد را لمس کردیم و شاهد آن‌ها در زندگی خود بودیم مانور را دیدیم و در زندگی خود تجربه کردیم... ما به‌وسیله آموزش‌های کنگره به هستی و جهان های دیگر وصل شدیم مثل ریسمانی هستیم که به پایین و بالا کشیده می شویم و با مسائل زندگی در فراز و نشیب های زیادی قرار می گیریم اما مهم این است که چگونه از مشکلات و مسائل عبور کنیم و آن ها را لعنت خداوند ندانیم.مشارکت مسافرین نیکوتین

اکرم مسافر نیکوتین

 جناب مهندس در مورد صوت های مخرب و صوت های الهام بخش صحبت می کنند یکسری موسیقی ها می توانند به واسطه انرژی که دارند حال و حس ما را خوب کنند و یا تخریب کنند در قرآن کریم هم در مورد موسیقی بسیار صحبت شده است. سمع و بصر و فواد کلماتی است که در قرآن آمده است و جایگاه آن‌ها مشخص است؛ سمع، جایگاه آن شنیدن است ابصار، جایگاه آن دیدن است فؤاد، جایگاه آن حس است. باید به موسیقی که می‌شنویم دقت کنیم و بدانیم که غم عمق زیادی دارد شاید یک‌زمانی موسیقی غمگین بخواهیم گوش کنیم اما نباید این کار تکرار شود زیرا تأثیر منفی روی روح و روان ما می‌گذارد. موسیقی یکی از مسائل الهام‌بخش برای تمام انسان‌ها است که نیازی به صحبت ندارد مانند آواهای کنگره که نقش مؤثری دارد. اگر صوت‌های متنوع را از زمین و سما دریافت کنیم این‌ها تأثیر بسیار زیادی در روحیه انسان دارد موسیقی‌های آرام‌بخش می‌تواند درباز شدن حس‌ها و دریافت انرژی به ما کمک کند اما موسیقی‌های مخرب ماندگار نیستند و تأثیرات بدی را از خود به‌جای می‌گذارند.

زهرا مسافر نیکوتین شعبه رباط‌کریم

 در زندگی انسان‌ها هم خوبی و هم بدی وجود دارد و هیچ‌وقت زندگی یکنواخت نیست ولی نباید با مشکلات درگیر شد، مسائلی که ایجاد می‌شود به صوت و نور و حس ربط دارد نور همان چشم است که می‌بینیم، سمع همان گوش است که می‌شنویم و در اصل آن حس و نگاه من است که تغییر می‌کند و می‌تواند منفی و مثبت شود؛ اگر مسئله‌ای برای انسان پیش می‌آید می‌تواند بررسی کند با برنامه‌ریزی آن مسئله را حل کند درگذشته من بسیار ناامید بودم و درراه ضد ارزشی بودم و از مشکلات خود فرار می‌کردم اما زمانی که به‌فرمان عقل نزدیک شدن متوجه شدم که باید کارهای خود را تمام و کمال انجام دهم و از راه‌های ارزشی توشه برای خود اندوخته باشم و با خدمت کردن به دیگران و عشق و محبت می‌توانم در خود تغییرات را ایجاد نمایم درگذشته بیشتر به دنبال موسیقی غمگین بودم اما اکنون بیشتر به دنبال موسیقی هستم که حال خودم را خوب کند.

سپیده مسافر نیکوتین

 یک سری صوت‌ها مخرب و یک سری صوت‌ها مثبت هستند درگذشته من موسیقی‌هایی را گوش می‌کردم و حال خودم را بد می‌کردم و آگاهی نداشتم که این موسیقی می‌تواند حال من را بد کند و من را به ناامیدی و تاریکی ببرد ولی اکنون متوجه این امر شدم یک سری افراد نکات منفی را خیلی بزرگ می‌بینند مانند اینکه اگر به فردی یک صفحه سفید نشان دهیم که در آن‌یک نقطه سیاه وجود داشته باشد فقط آن نقطه سیاه را در آن صفحه سفید می‌بیند این نقطه‌ضعف در من هم وجود دارد باید روی این نقطه‌ضعف خودکار کنم و دید خود را مثبت نمایم.

سوگل مسافر نیکوتین شعبه صالحی

سه مؤلفه هستند که تمام هستی و تمام جهان ها را به هم وصل کردند صوت، نور، حس در قرآن هم آمده است اگر این مؤلفه‌ها نباشند حیات وزندگی ممکن نیست. در قرآن آمده است که خداوند نور آسمان‌ها و زمین است فرمان می‌دهد یعنی آگاه می‌سازد، صوت پیام و آگاهی را انتقال می‌دهد حس آن‌ها را دریافت می‌کند. ما پنج حس ظاهری داریم و پنج حس باطنی، صوت هم امیدبخش و انرژی‌بخش است و هم‌بار منفی دارد انسان با گوش کردن به صوت‌های منفی دچار یاس و ناامیدی می‌شود و انرژی انسان را می‌گیرد آواهای مختلفی در کنگره‌داریم مانند آوای شکرگزاری، تولد، رهایی... این آواها حس و انرژی خوب به فرد می‌دهند. اصوات خوب شوق و انرژی انسان را بالا می‌برند موسیقی حتی بر روی گیاهان و جانوران هم اثر می‌گذارد.


سارا مسافر نیکوتین شعبه پروین اعتصامی اراک

چیزی که می‌خواهیم با خود به آن دنیا ببریم باید وزن نداشته باشد اموال ما در چمدان ما جا می‌گیرد و چون وزن‌دارند ما نمی‌توانیم با خود به همراه ببریم درواقع چیزی که با خود به همراه می‌بریم آن کوله‌ای است که به پشت‌داریم و می‌تواند دانش و اندوخته باشد محبت، عشق، بخشش و...باشد. صوت‌هایی که امروزه گوش می‌کنیم ما را به یک فرکانس غم و اندوه و وصل می‌کند مهم این است که من فرکانس خود را روی چه صوتی تنظیم کرده باشم باید به موسیقی آرام‌بخش که انرژی خوبی به من بدهد روی بیاورم. همه‌چیز به دیدگاه من بستگی دارد تمام حال و روحیات من به دیدگاه من بستگی دارد اگر فردی شکست‌خورده باشم می‌توانم با دیدگاه مثبت خود مسائل را به‌راحتی حل کنم.

سمیه مسافر نیکوتین شعبه ابوریحان

سه مؤلفه است که ارتباط ما با جهان ها و هستی را برقرار می‌کند نور، صوت، حس، نور همان فرمان خداوند است، حس از قلب ما نشأت می‌گیرد و اولین نیروی به‌کارگیری قدرت عقل است، صوت به‌نوعی ارتباط‌ها و مخابرات بین جهان ها است که مؤثرترین ارتباط بین موجودات و هستی همین صوت است. اگر فردی پشت سر ما قرار بگیرد و مانتوانیم او را ببینیم ولی با صوت او می‌توانیم فرد را بشناسیم صوت یا اصوات می‌تواند هم مخرب باشد و هم مؤثر، موسیقی‌های ناخوشایند انسان را به ناامیدی و غم می‌برد اما صدای پرندگان، آواهای کنگره و... حس خوب به انسان می‌دهد. اصوات خوشایند در انسان انرژی و حس خوب ایجاد می‌کند. زمانی به تکامل می‌رسیم که دو کار انجام دهیم یکی اینکه تمام‌کارها و مسئولیت‌هایی که در هستی داریم کامل انجام دهیم و نیمه‌کاره و ناقص رها نکنیم دوم اینکه انسان‌ها باید در کوله‌بار خود وقتی از این دنیا می‌روند چیزهایی ببرند که وزن و جرم نداشته باشد مثلاً طلا، پول، ساختمان و... وزن دارد اما محبت، عشق، آموزش‌هایی که در کنگره می‌گیریم و... وزن ندارند و در نفس ما باقی می‌مانند و می‌توانیم با خود ببریم و در حلقه‌های بعدی نیز به کار می‌آید.

سمانه مسافر نیکوتین

 علم باید گسترش پیدا کند مانند متد DST که یک علم است و کاربرد شربت OT مانند یک علم است که در اعتیاد درب جدیدی باز شد که خود این‌یک نوع تولید علم و علم درمان اعتیاد توسط جناب مهندس به دست آمد. ما در جهان هستی بااینکه جزء مقداری هستیم اما اگر این اجزای بی‌مقدار کنار هم قرار بگیریم وظایفی داریم هستی را کامل می‌کنند. انسان‌ها مانند یک ریسمانی هستند که باید هم سقوط را تجربه کنند و هم صعود را و در زندگی فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد. سه مسئله در جهان هستی وجود دارد صوت، نور، حس. من در اوایل دوره سازگاری خود بسیار اذیت بودم و آهنگ‌ها روی حال و حوای من بسیار تأثیر می‌گذاشت و متوجه شدم که تأثیر عمیقی روی حس انسان‌ها دارد، صوت رابطه مستقیمی با حس دارد و تأثیر بسیار زیادی در شکست نخوردن انسان‌ها، ادامه دادن، امید داشتن و... دارد. صوت در تمام جهان ها در جریان است زمانی ما به بهشت موعود می‌رسیم که تمام مسئولیت‌های خود را کامل انجام دهیم کوله‌بار ما پر از آموخته‌ها، هنر، حس دوست داشتن، محبت کردن و...باشد.

مریم مسافر نیکوتین شعبه شفا مشهد

یک سری یافتن علم است و یک سری بافتن علم. علم یعنی دانستن ازنظر جهانی اعتیاد درمان ندارد اما کنگره علم درمان اعتیاد را یافت، مصرف‌کنندگانی که بدون آگاهی ترک می‌کنند سریع به بیماری‌های مختلفی دچار می‌شوند. جهان هستی و جهان های دیگر یک حساب‌وکتاب خاص خود را دارد تمام ادیان جهان های دیگر را هم قبول دارند و ما انسان‌ها سهم کوچکی در هستی داریم که هرکدام از ما مسئولیت‌هایی به گردن داریم که باید به‌خوبی انجام دهیم و بدانیم که چرخه هستی همواره در جریان است. زندگی انسان مانند یک ریسمانی است که بالا و پایین می‌رود و فراز و نشیب‌های زیادی دارد که باید بدانیم چگونه رفتار کنیم؟! سه مؤلفه نور صوت و حس در هستی و تمام موجودات وجود دارد نور فرمان می‌دهد و صوت انتقال اطلاعات است حس دریافت آگاهی است به صوت‌ها باید دقت کنیم بعضی از صوت‌ها تخریب ایجاد می‌کند و ما باید به موسیقی توجه کنیم که آرام‌بخش باشد. زمانی به بهشت موعود می‌رسیم که وظایف خود را کامل انجام دهیم و وابستگی مالی نداشته باشیم و کوله‌بار ما پر از ارزش‌ها باشد.

زهرا مسافر نیکوتین شعبه فردوسی مشهد

 این سی دی به من آموخت که انتخاب‌های ما در روحیه ما تأثیر بسیار زیادی دارد من قبلاً موسیقی غمگین گوش می‌کردم ولی اکنون‌که آموزش‌ها را دریافت کرده‌ام حس من تغییر کرده است و موسیقی‌هایی را گوش می‌کنم که آرام‌بخش باشد و دلنواز و انرژی مثبتی را در من ایجاد کند.

شهلا مسافر نیکوتین

 خیلی از افراد مسئولیت‌های خود را ناقص انجام می‌دهند ما باید در قبال مسئولیتی که قبول می‌کنیم تعهد داشته باشیم، مسئولیت‌های ما یک‌بار معنوی و یک‌بار مادی دارد مسئولیت‌های خود را به‌درستی انجام دهیم مشکلات ما در زندگی حل می‌شود. باید چمدانی که با خود می‌بریم بدانیم که در آنچه چیزی را گذاشته‌ایم مثلاً ساختمان یا تمام کلاس‌هایی که رفتیم و ناقص رها کردیم یا افراد مصرف‌کننده که به خاطر مصرف مواد دانشگاه خود را نیمه رها کردند و... مهم این است که بتوانیم تلاش خود را به نقطه پایان برسانیم زمانی که نیمه‌کاره رها می‌کنیم چمدان‌هایمان خالی می‌ماند. کوله‌بار خود را باید با تلاش خود به‌خوبی و درستی پرکنیم و آن را پر از عشق و دانش و محبت و آموزش درست و... کنیم و بدانیم که تمام آموخته‌های آن فرد یک روز کوله باری می‌شود که با خود می‌برد.

فاطمه مسافری نیکوتین شعبه شفا مشهد

 آهنگ‌ها بسیار تخریب در انسان ایجاد می‌کند من با آهنگ‌های غمگین بسیار در فاز غم فرومی‌رفتم ولی اکنون‌که آموزش‌ها را دریافت کردم دیگر نمی‌توانم آهنگ‌های غمگین را گوش کنم. آهنگ‌های خوب به انسان روحیه می‌دهند و او را شاد می‌کند. مسئولیت یک کاری که به انسان واگذار می‌شود باید به نحو احسن اجرا کند و کار را نیمه‌تمام رها نکند. علم باید گسترش پیدا کند. انسان باید کوله‌بار خود را با خوش‌اخلاقی، محبت، عشق و... سنگین کند و تلاش کند که عمل سالم انجام دهد و از ضد ارزش‌ها دور شود، زمانی که مسافر شدم فهمیدم که باید در حد توانم تلاش کنم و سفر خود را به‌خوبی به پایان برسانم.

تهیه و تایپ: سارا مسافر نیکوتین

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اکرم مسافر نیکوتین .. پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 08:08 ب.ظ
خدا قوت عزیزان
اکرم مسافر نیکوتین .. پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 08:07 ب.ظ
خدا قوت عزیزان
سمیه مسافر نیکوتین شعبه ابوریحان جمعه 19 اردیبهشت 1399 10:09 ب.ظ
خیلی جلسه پر بار و عالی بود تشکر از خانم جلالی و تشکر از خانم الهه عزیز و تشکر از خانم اکرم عزیز و خانم سپیده و خداقت به این عزیزان
جمعه 19 اردیبهشت 1399 01:15 ق.ظ
سلاام تشکر از مسافرین ویلیام که با عشق بی نهایت سی دی ها را گوش میدهند و می نویسند و با مشارکت خودانتقال انتقال می دهند ممنون از خ سا راعزیز از خ سپیده عزیزو خ اکرم عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات