گزارش عملکرد لژیون مجازی ویلیام وایت همسفران(وادی یازدهم و تاثیر آن روی من )
چهارشنبه 1 مرداد 1399 ساعت 12:29 ق.ظ | نوشته شده به دست همسفر سپیده | ( نظرات )
((به نام قدرت مطلق الله ))

بیست و دومین جلسه مجازی لژیون ویلیام وایت همسفران در روز یکشنبه با دستور جلسه وادی یازدهم و تاثیر آن روی من با استادی راهنمای محترم اعظم جلالی در تاریخ ۹۹/۴/۲۹راس ساعت ۱۷آغاز به کار نمود .

خلاصه سخنان استاد:
ما ده وادی را آموختیم تا به ودای یازدهم رسیدیم در وادی دهم یاد گرفتیم که تغییر صفت با تزکیه و پالایش ممکن می‌شود .
وادی یازدهم به ما امید و نوید می دهد که اگر چشمه و رود خروشان باشیم به بحر و اقیانوس می رسیم .چشمه از عمق تاریکی مطلق بیرون می آید و جاری می‌شود ، این آبی که از چشمه جاری می‌شود به رود تبدیل می‌شود و اگر چشمه آن جوشش لازم را نداشته باشد ، هیچ وقت رودی تشکیل نمی شود و اگر هم شود در نیمه های راه متوقف خواهد شد . 
این تمثیلی از ما آدمهاست ، تمام وادی ها راه بهتر زیستن را به ما می آموزد و ما را لایق کسب حیاتی نو می‌کند و می آموزد که چه کار کنیم که به رودخانه خروشان تبدیل شویم ، همانطور که بزرگان به ما گفته اند ما متوجه توانائی های بسیار زیادی که  خداوند در درون ما قرار داده است نیستیم ، و این چشمه درون من همان آموزش و علم و دانش کنگره است که من را به چشمه جوشان تبدیل می‌کند که   به من می آموزد در جلسه ها و روزهای متوالی و ما را تبدیل به یک خیل عظیمی از چشمه های جوشان و رودهای خروشان کرده است ،  که پایه ی اصلی اینها همان آموزش‌هایی که پر از زندگی و امید هست که به ما داده می‌شود .در وادی یازدهم گفته شده که چگونه در روشنائی ها یک نقطه تاریکی شروع به رشد کرد و اسم آن را اهریمن گذاشتند که مختص بدی‌ها و تاریکی هاست .
کار اهریمن این است که از نقطه ضعف ما انسان‌ها استفاده می‌کند و ما را به مسیر خودش دعوت می کند و او می‌دانست که انسان دو ویژگی دارد که خودش فاقد آنهاست و از این ویژگی‌های ما استفاده کرده و متوجه شد که فقط از طریق الهام و القائات می‌تواندبر ما تاثیر بگذارد و آن ویژگی‌ها همان خوبی و بدی است . 
ما انسان‌ها حریص و ناسپاس هستیم و خداوند خود را پنهان می‌کنیم مگر تعداد قلیلی از ما انسان‌ها هستند که عمل سالم و صالح انجام می دهند .
خداوند به ما هشدار داده که اگر سوار بر مادیات شوید نیمی از قدرت اهریمن را شکست داده اید و اگر مادیات بر تو سوار شود ، تو صددرصد درگیر نیرو و قدرت اهریمن خواهی شد ..
خداوند قوانین بسیار محکم و خوبی را برای ما قرار داده است که شیطان  میداند که حریف  نابودی  این قوانین نخواهد شد ولی ما یک خاصیتی که داریم استاد تحریف و مخدوش کردنِ این قوانین هستیم و با خواسته هایی که داریم دچار افراط و تفریط میشویم . 
انگشت اهریمن در یک مقطعی به سمت خمر رفت . خمر یعنی پرده ، حجاب و پوشش .اولین خمری که شیطان از آن بهره گرفت مواد مخدر ، تریاک ، حشیش ،  مشروبات الکی و .... بود ، مرحله دوم این بود که گفت برای کنار گذاشتن و خلاص شدن از تریاک ، یک ماده جادویی معرفی میکنم به شما به نام هروئین .مرحله سوم که سم خیلی مهلک و خطرناکی را وارد حیات ما انسانها کردند از خانواده های  صنعتی مثل : اکستازی ، شیشه و قرصهای روان گردان که دیگه مواد مخدر محسوب نمیشوند بلکه یکسری مواد محرک هستند ..
قوانین  می‌گوید که از کارهای ضدارزشی مثل ،: دروغ گفتن ، دزدی کردن ، ربا دادن و گرفتن ،  رشوه دادن و گرفتن ، کم فروشی . دوری کن و اگر ما تمام فرایض دینی را انجام دهیم ولی تمام این کارهای ضدارزشی را انجام دهیم آیا جزء انسانهای دیندار و صالح قرار می گیریم .
در ادامه در این وادی درباره منابع آب ذخیره شده و اختلاف ارتفاع و پتانسیل منابع آبی با دهانه خروجی چشمه صحبت میکند که در ما انسانها بصورت : 

۱- منابع اطلاعاتی صحیح در مسیر دانایی 

۲- اختلاف پتانسیل درونی و بیرونی برای کسب انرژی 
منابع را ما به حد کافی در کنگره کسب می‌کنیم از این جهت که آموزش‌ها در اختیار ما قرار می‌گیرد ، ولی برداشت و خواسته و زمانی که من می‌گذارم برای بهرمند شدن می‌تواند برای من کارساز باشد و من ارتقاء پیدا کنم . 
اختلاف پتانسیل یعنی اینکه وقتی از یک جایگاه به جایگاه دیگر ارتقاء پیدا می‌کنیم ، حال بسیار خوشی به انسان دست می‌دهد ، و حرکت در جهت کسب دانش و آگاهی می‌شود کارهای ارزشی  و اختلاف پتانسیل مثبت ، و برعکس آن هم در استفاده از مواد مخدر و سیگار و قلیان و مواد محرک که می‌شود اختلاف پتانسیل منفی که لذت هم دارد ، ولی در جهت منفی ..
اخیرا من با کم‌کردن حجم غذایی خودم به راحتی و با کمترین سختی دو کیلو از وزنم رو کم کردم که نتیجه اش این شده که اعتماد به نفسم بالا رفته  و اگر ادامه بدهم مطمئنا اعتماد به نفسم بالا و بالاتر می‌رود و حال بسیار خوشی برایم به همراه خواهد داشت ولی اگر متوقف شود این کار دیگه در من  آن اختلاف پتانسیل و حال خوش اتفاق نخواهد افتاد . 
در این وادی به دو خصوصیت و توانایی در انسان اشاره میکند یکی حق انتخاب ، و دیگری اختیار .
به من اختیار داده شده که کدام مسیر را انتخاب کنم ، و من با قوه عقل و تعقل خودم ، آن مسیرها را انتخاب میکنم ..
برای چشمه جوشان شدن بایستی مرتبا  با حرکت‌های سالم ایجاد اختلاف پتانسیل نمود تا انرژی لازم در ادامه برای ما مهیا شود . 
هر کسی می‌تواند با عقل یا بدون عقل ، با تدبیر و ایمانش یا بدون تدبیر و ایمان و با حس دورن و بیرون خودش ، مثل چشمه آب عمل کند . و این موضوع مربوط به خواسته ها و مراتب نفس ماست . 
چشمه چند نوع هست : یک چشمه خشک و خنثی است ، یک چشمه دارای آبی زلال است ، یک چشمه دارای آب گندیده و زهرآگینی هست .
خلقت وجود نیروهای منفی و ظلمت را برای ایجاد انرژی پتانسیل به عنوان یک نیروی مکمل لازم دانسته است . آموزش‌ها به من آگاهی می‌دهد که بعد از این  نباید به دنبال ضدارزش ها بروم با شناختی که از خاصیت ارزش‌ها و ضدارزش ها پیدا کرده ام ، که کدام را انتخاب کنم .
چشمه ایی که سرشار از انرژی زلال و شادی و شعف هست ، شخص هر چی را که دریافت می‌کند برای کسانی هست که زکات هر چه را دریافت کرده اند را پرداخت کرده اند ، همه چیز را برای خودش و خانواده اش به تنهایی نمی خواهد زیرا در این صورت به کویر و شوره زار تبدیل می‌شود که هیچ حیات و موجودی و روئیدنی در آن رشد و نمو نمی‌کند .و اگر طوفان شن اتفاق افتاد چون هیچ گیاه و درختی در آن کاشته و رشد نکرده ، گرفتار طوفان می شود .
انسان‌ها مانند چشمه ها منابع آبی متفاوتی دارند ، مراتب دانایی گوناگونی دارند ، و مرتبا باید به این منابع آموزشی خودشان اضافه کنند تا بتوانند جهش کرده و ارتقاء پیدا کنند و از چشمه به چشمه های جوشان تبدیل شوند ، و به رود خروشان برسند .
رود خروشان میداند که  سر راهش به مسائل و موانع بسیار زیادی برخورد می‌کند ، مثل کوهها ، دره ها ، صحراها ، بیابانها ، باید این مسیر  را و این موانع را بشکافد تا به بحر و اقیانوس برسد . 
اگر چشمه قدرت جوشش نداشته باشد ، رود جاری شده از آن بعد از مدتی متوقف خواهد شد و به یک باتلاق تبدیل میشود ، و این تمثیلی از ما انسانهاست ، که از هر مشکل و مسئله ایی نباید ترسید بلکه باید آنها را رحمت الهی دانست نه لعنت خداوند ، از این مشکلات پله هایی بسازیم  باید برای رشد و تلقی خودمان .
من هرگز نمی‌خواهم یک زندگی تکراری داشته باشم و هر روز برای من مانند روزِ قبلی  باشد ، و از زمانی که به کنگره آمده ام همیشه تشنه آموزش یک مطلب و موضوع جدید بوده ام و شاید یک خط از سی دی های اساتید را که گوش می دهم همان مسیر مرا عوض می‌کند و به من یک دوباره ی دیگر و آغاز  دوباره ایی را می‌دهد .
به نظرم باید اینگونه باشیم که بتوانیم با جهش ها به ارتقاء لازم برسیم . 
در آخر وادی آمده است  چیزی که از ما به جا می ماند همان جهش ها و اثرگذاری هاست که انسان را سرشار از انرژی میکند . 
در ابتدا ورودم به کنگره زانوانم توان راه رفتن نداشتند ، ولی با آمدنم آموختم ، آموزش دیدم به کار بستم و یاد گرفتم که خودم را  سرپا و استوار نگه دارم و مسیر را ادامه بدهم . شاید برایم‌ناشناخته هایی وجود داشت ولی ماندم و ماندگار شدم تا بتوانم ناشناخته ها را لمس کنم ، تا بتوانم به آن بند عشقی که به ما وعده داده شده است متصل شوم .
امیدوارم که همگی ما همان چشمه های جوشانی شویم که قرار است به رودی خروشان تبدیل شویم و به بحر و اقیانوس وصل شویم ..

خلاصه سخنان مشارکت کنندگان :

 خانم فاطمه مسافر نیکوتین از شعبه شفای مشهد  : 
چشمه های جوشان تمثیل انسان هایی است که با آموزش صحیح و فراگیری آن و در ادامه ، عمل به آن در مسیر حرکت قرار می گیرند و تغییر جایگاه می دهند و به واسطه تغییر جایگاه ، انرژی مضاعفی در آن ها پدید می آید که می توانند مسیر درمان اعتیاد را ادامه دهند . به هم پیوستن حرکت های تازه و مستمر ، ثمره آن ، رودهای خروشان است . یعنی انسان هایی که به سطح بالایی از خواست ، انگیزه و قدرت ادامه دست می یابند و می توانند از سخت ترین موانع موجود بر سر راه درمان اعتیاد خود بگذرند .
رودهای خروشان تمثیل انسان هایی است که دیگر توقفی ندارند و به درجه ای از قدرت و حرکت رسیده اند که دیگر ، مانعی وجود ندارد که بتواند آنها را متوقف کند .چشمه های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس میرسند آن گاه که روشنایی آبستن تاریکی بود ، اهریمن از فرمان سرپیچی کرد ، گویی نقطه ای سیاه و تاریک از دل روشنایی ها زاده شد و حرکت خود را آرام و خزنده برای تاختن به جهان روشنایی ها آغاز کرد تا ظلمت و تاریکی را گسترش دهد و برتری خود را نسبت به انسان در مقابل قدرت مطلق ، به اثبات برساند.
اهریمن ، یاران و نیروهایی را در لامکان گرد آورد و گفت : به انسان یک ویژه گی داده شده که ما فاقد آن هستیم و ما برای اثبات شایستگی و برتری خود بایستی انسان را از طریق الهام و القاء ، از سیر صعودیش منحرف نماییم. ما فقط از طریق الهام و القاء می توانیم او را به طرف ضد ارزش ها سوق دهیم ، به عبارت دیگر ، از او دعوت کنیم. ما اجازه اقدام دیگری را نداریم چون اختیار انسان محترم شمرده شده است.مطمئن باشید که انسان های زیادی به جرگه ما خواهند پیوست ، زیرا انسان موجودی است با دو ویژگی ، خوبی و بدی ، آن ها موجوداتی حریص ، زیان کار ، نا سپاس و پنهان کننده خدای خود هستند ، مگر اندکی از آن ها که عمل صالح انجام می دهند و دیگران را به صبر و محبت توصیه می کنند.

خانم مریم مسافر نیکوتین شعبه شفای مشهد
وادی یازدهم برای من نشانگر این هست که رود تمثیل از درون من هم هست ، لحظه هایی که زندگی بر وفق مراد من هست باعث میشود که رودی که در درون‌من جاریست زلال باشد و اگر زندگی بر خلاف میل من باشد رود درونی من آب گل آلودی خواهد داشت که در من تخریب ایجاد میکند . پیام  دیگر این وادی این است که من از کارهای ضدارزشی ام دست بردارم که یک نمونه اش همین در حال  سفر نیکوتین بودنم هست ، و اینکه کارهای ارزشی و مثبت را جایگزین کنم ..افکارم را پاکسازی و آرام‌کنم و به القائات مثبت گوش بدهم .

خانم عذرا مسافر نیکونین شعبه دانیال اهواز : 
اگر من بخواهم یک ساختمان ده طبقه را بنا کنم هر چقدر زیر بنا را قوی تر بسازم ساختمان محکمتر و قوی تری میتوانم بسازم ، وادیها هم همینطور هست ، ده وادی را پشت سر گذاشتم و الان که به وادی یازدهم رسیده ام باید بتوانم نقاط مثبت خودم را ببینم و اگر غیر از این باشد اساس و پایه های آن ساختمان ده طبقه را درست نگذاشته ام . چشمه های جوشان و رودهای خروشان در واقع تمثیل است برای درک بهتر و کسب آگاهی و علم دانش بیشتر .
چشمه های جوشان دو ویژگی دارد یکی اینکه منابع آبی آنها همیشه زیاد و فراوان هست و دوم اینکه اختلاف سطح دارند که باعث لبریز شدن آب میشود . اختلاف پتانسیل در انسان با تغییر کردن بوجود می آید وقتی در من آگاهی بوجود بیآید و منِ دیروز با منِ امروز فرق کرده باشد نیرویی در من بوجود می آید که تولید انرژی میکند . و من با سفر نیکوتین و رسیدن به رهایی سعی کردم زکات این آموزشها و حال خوش ام را بپردازم . بذر نیکو کاشته ام‌و اطمینان دارم که رشد خواهد کرد و سایبانی میشود برای آنانی که خواستار رهایی هستند . 
چون انسان جاری است باید مراقب جایگاه و سطح پتانسیل و انرژی خودش باشد که یک موهبت الهی است .

خانم سپیده مسافر نیکوتین :
پیام وادی یازدهم به من این است که اگر منِ انسان مانند چشمه جوشان در حال حرکت رو به جلو و مثبت بودم ، در نهایت می‌توانم به آن رود خروشان برسم ، اما اگر یک جا ساکن ماندم وحرکتی انجام ندادم و مدام دنبال نیروهای منفی بودم مسلماً هیچ اتفاق خوبی برای من نمی افتد و آنقدر آنجا می مانم که مثل یک آب گندیده می شوم و از بین می روم . باید بدانم که همه چیز برای من الهام و القاءمی‌شود و نیروی منفی من را وادار به انجام کارهای منفی می کند و اگر به حرف های روح یا همان القاء مثبت گوش کنم پیشرفت می کنم .باید قوانین را رعایت کنم و به ریسمان الهی که در این وادی گفته شده است با رعایت قوانینی که  در هستی وجود دارد  متصل شوم و گرنه از مسیرمنحرف می شوم .باید مدام در صدد به دست آوردن اختلاف پتانسیلی که گفته شده باشم و به چشمه جوشان در حال حرکت تبدیل شوم و باید همیشه بدانم که در هر موقعیت و شرایطی که هستم در حرکت باشم تا بتوانم به یک هدف خوب برسم .

خانم الهام‌مسافر نیکوتین :
برای تبدیل شدن به یک چشمه جوشان الان که در کنگره مسافرم و خودم به رهایی رسیده ایم و به حال خوب رسیده ام باید فقط به فکر خودم نباشم مانند کویری شوم که هیچ گونه گیاهی در درون خودم نکاشته ام و اگر طوفان شن بیآید  تخریب بسیار زیادی وارد می شود بنابراین من چه مادی و چه معنوی به شکل خدمت کردن باید بهای  این حال خوش و رهایی را به کنگره بپردازم . و این باعث جوشش در من میشود ..

خانم زهرا مسافر نیکوتین شعبه شفای مشهد : 
کار نیروهایی منفی و شیطانی  این هست که فقط دعوت میکند و اجبار نمیکند . قوانین الهی می گوید اگر اعمال خوب و مثبت انجام دهی به بهشت می‌روی و اگر کار بد و منفی انجام دهی به جهنم می روی این در ظاهر است ولی مطلب مهم این است که اجرای قوانین شرایطی را بوجود می آورد که  به بهتر زیستن انسان کمک شود . 
چگونگی چشمه بستگی به مراتب  نفس انسانها دارد که در چه مرحله ایی از نفس باشیم .اماره ، لوامه و یا مطمئنه .
نیروهای ظلمت برای ایجاد نیرو و پتانسیل و نیروی مکمل وجود دارند که ما با حق انتخاب و اختیاری که داریم بهترین راه را در پیش روی خود بگیریم تا به هدف برسیم ..

خانم زهرا مسافر نیکوتین شعبه حر
برای من درک وادی یازدهم زمانی اتفاق افتاد که فهمیدم تا وقتی تسلیم نشوم و خودم را تغییر ندهم نمی توانم حرکت درست داشته باشم . تا وقتی ضد ارزش های خود  را شناسایی نکنم و آنها را کنار نگذارم نمی توانم مثل یک رود تمیز باشم . سیگار برای من ضد ارزشی بود که برای استفاده از آن مجبور بودم هزاران کار ضد ارزش دیگر را به جان بخرم . منابع اطلاعاتی صحیحی که کنگره به من داد باعث شد مسیر درست را انتخاب کنم . آموزش های کنگره آگاهی و منابع اطلاعاتی را بالا می برد . انرژی مثبت و الهی در کنگره جان تازه ای به من داد . موانع مسیر بسیار زیاد است ولی عشقی که آموختم باعث شد بدون جنگ حرکت کنم .

خانم سوگل مسافر نیکوتین : 
وادی یازدهم یکی از امید بخش ترین وادی هاست.زمانی که ما در ناامیدی هستیم و از همه جا رانده شده ایم به ما امید می دهد که قدم برداریم و حرکت کنیم تا به خواسته خود برسیم.چشمه های جوشانی که در طبیعت هستند باید دو ویژگی داشته باشند،این دو ویژگی منابع آب ذخیره و اختلاف پتانسیل است.آموزش یعنی اطلاعات صحیح می گیریم و با اختلاف پتانسیل تغییر جایگاه برای ما بوجود می آید.برای درمان مسافران خود باید ابتدا چشمه ای جوشان داشته باشیم تا بتوانیم تبدیل به رود خروشان هم شویم تا انشاالله به رهایی برسیم.برای رسیدن به چشمه جوشان و نهایتاً رسیدن به اقیانوس حتما ًباید نیروی پتانسیل قوی داشته باشیم که باید خواسته داشته باشیم در غیر اینصورت ما در مسیر آموزش و دانایی قرار نمی گیریم.پس برای رسیدن به وادی یازدهم باید با خواسته و آموزش همراه باشد.پس اگر بخواهیم چشمه درونی ما جوشان باشد باید با آموزش واطلاعات صحیح میزان دانایی خود را بالا ببریم چرا زمانی که آموزش ما صحیح باشد و به عمل برسانیم با عمل سالم در مسیر حرکت قرار می گیریم و به هدفمان که رسیدن به اقیانوس است می رسیم
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه همسفر علی شعبه تخت جمشید شیراز شنبه 4 مرداد 1399 08:31 ق.ظ
خدا قوت عالی بود
سمانه مسافر نیکوتین جمعه 3 مرداد 1399 01:45 ق.ظ
خدا قوت به خانوم جلالی عزیز و دبیر محترمشون خانوم اکرم
سمیه مسافر نیکوتین شعبه ابوریحان پنجشنبه 2 مرداد 1399 04:25 ب.ظ
خداقوت به خانم جلالی عزیز و خداقوت به دیگر دوستان مشارکت ها عالی و آموزنده بود
عذرا مسافر نیکوتین اهواز چهارشنبه 1 مرداد 1399 10:47 ب.ظ
با سلام ودرود فراوان خدمت خانم جلالی عزیز و دیگر دوستان لژیون مجازی ویلیام این هفته مثل هر هفته عالی و پر انرژی بود از خداوند برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.یک تشکر ویژه هم خدمت گروه وبلاگ خدا قوت.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic