لژیون همسفران روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۱۵
شنبه 16 اردیبهشت 1396 ساعت 09:51 ب.ظ | نوشته شده به دست مسافر نیکوتین مطهره | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

لژیون روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۱۵ با دستور جلسه "کتاب عبور از منطقه شصت درجه زیر صفر و تصاویر آن" شروع به کار نمود.مسافر نیکوتین مطهره :
بار اولی که کتاب ۶۰ درجه را خواندم برایم مبهم بود به مرور برایم جالب شد ، قشنگترین صفحه کتاب برایم صفحه ای بود که آقای مهندس رها شدند، با خواندن کتاب ۶۰ درجه زندگی خودم را درون کتاب می دیدم و تمام تصاویر را با ذهنم مجسم می کردم، همیشه احساسم این بود که ما در محدوده ای نامرئی محصور هستیم و بیرون از ما زندگی جریان دارد ، یکی از تصاویر کتاب که مردی بود در حال غرق شدن مرا یاد خودم می انداخت روزهایی در سفرمان بود که نا امید می شدم اما در همان لحظه نور امیدی می تابید .
کتاب ۶۰ درجه یک صور آشکار دارد که ما آن را می بینیم و هزاران صور پنهان مثل سی دی ها و ...که دیدنش کار هر کس نیست.
یکی از اتفاقات خوب در زندگیم ورود به لژیون ویلیام وایت بود جایی که برای خودم میایم و تمام مشکلاتم را بیرون از لژیون میگذارم.

مسافر نیکوتین شهره:
اوایل کتاب ۶۰ درجه برایم سنگین بود ولی با هر بار خواندن نکته ای جدید برداشت می کنم،هر کدام از تصاویر کتاب نشانه ای دارد و  هر صفحه از کتاب را باید بیش از ۱۰ بار خواند برای امتحان کمک راهنمایی خیلی متمرکز شدم به کتاب و اگر قبول نشوم میدانم که چیزهایی یاد گرفتم که در زندگی به من کمک می کند. قبل از ورود به لژیون ویلیام وایت احساس می کردم درون گودالی هستم که به درون کشیده میشوم و نمی توانم خودم را نجات دهم یکی از تصاویر کتاب ۶۰درجه مرا بیدار کرد و تلاش کردم که خودم را درمان کنم.مسافر نیکوتین شهلا:

 سال ۸۶ بود که با کنگره آشنا شدم و تا آمدن مسافرم به کنگره کتاب ۶۰درجه همدم شب هایم بود این کتاب خیلی برایم تاثیر گذار بود و به من امیدواری و صبر می داد و پسرم را می دیدم که روزی به آن عقاب درون کتاب می رسد ، کتاب ۶۰ درجه زیر صفر را بیش از ۱۰ بار خواندم و به یقین رسیدم که روش dst بهترین روشی است که انسان های درگیر اعتیاد با آن به درمان می  رسند و فقط در کنگره ۶۰ امکان پذیر است.


سرکار خانم جلالی:

کتاب ۶۰ درجه برودت سرما برای اعتیاد را بیان می کند ۶۰ درجه زیر صفر یعنی انسانی که مرده است و در کنگره ۶۰ احیا می شود ، در جامعه و خانواده ای زندگی می کردیم که از اعتیاد تعریف خوبی نمی دانستیم و اگر بخواهم تعریف خلاصه ای از کتاب ۶۰ درجه زیر صفر بگویم ، ما در این کتاب صورت مسئله اعتیاد را می بینیم ، نقش همسفر را می بینیم، تا ریکی ها و روشنایی ها و ساختن حیاتی نو را در حیات می بینیم ، این کتاب شناخت اعتیاد است و صورت مسئله  . کتاب ۶۰ درجه را باید چند بار می خواندیم تا نکته ها را درک کنیم ، ارابه را در بیکران به حرکت در آورید ، آیا تصویری که از بی کران داریم همین بی کران است؟ مفهوم حیاتی نو در حیات را با احیایی که برای من و مسافر و خانواده ام اجرا شد حس کردم و این کتاب باعث شد متوجه شوم که من هم حق زندگی کردن دارم .کاش کتاب ۶۰ درجه را می آوردیم روی توانایی هایی که خودمان توانستیم در صور پنهان پیدا کنیم ، تمام کتاب های ۱۴ وادی و ادموند از این کتاب ۶۰ درجه آمده است  .
همسفری که وارد کنگره می شود باید کفش آهنی بپوشد و بعد از مدتی قدم برداشتن،  یاد می گیرد که چطور با آن کفش آهنی راه برود. یک همسفر تا وقتی که صورت مسئله اعتیاد را درک نکند به حال خوب نمی رسد ، ما صور آشکار را زیبا می کنیم و باید صور پنهان را هم با آموزش های کنگره زیبا کنیم ، کتاب ۶۰ درجه زیر صفر و آموزش های کنگره به ما کمک می کند که روی صور پنهاد خود کار کنیم. توانایی های زیادی داریم باید آن ها را درون خود پیدا کنیم ما کنار یکدیگر قرار می گیریم تا به همدیگر یاد آوری کنیم اگر بقیه توانسته اند پس ما هم می توانیم...


در ادامه دستور قطع مصرف نیکوتین خوراکی یکی از رهجوهای لژیون ویلیام وایت ، خانم هلن به دست پر مهر جناب آقای مهندس امضا گردید.
تبریک ویژه به راهنمای محترم خانم جلالی با آرزوی توفیق روز افزون و سلامتی برای خانم هلن و تمام مسافران کنگره ۶۰


تایپ : مسافر نیکوتین شهره 
عکس و ثبت : مسافر نیکوتین مطهره 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 07:08 ب.ظ
با سلام و تبریک به خانم جلالی، رهایی خانم هلن به شما تبریک می گویم و از مطالب خوبتان متشکرم. سپاس از خانم شهره و خانم مطهره.
قطع نیکو تین خانم هلن بسیار هیجاانگیز بود.
عذرا اهواز یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 02:09 ق.ظ
سلام خانم جلالی عزیز رهایی خانم هلن را به شما وخانم هلن عزیز تبریک میگم،مشارکت مکتوب عالی و آموزنده مثل همیشه استفاده کردم سپاسگذارم،باتشکرفراوان از گروه وبلاگ خانم مطهره عزیز خوانم شهره عزیز خدا قوت.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
دسته بندی مطالب ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات